Pizzeria Verona

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
zosia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 17 marca 2009, 17:49

Re: Pizzeria Verona

Post autor: zosia »

:rotfl: Najlepsza to jest tam kelnerka Martunia :rotfl: Tragedia normalnie !!!
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Pizzeria Verona

Post autor: kasiuńcia »

Martha - Bez komentarza.
Awatar użytkownika
kamileek96
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 28 października 2008, 16:29
Lokalizacja: ok . Jasła

Re: Pizzeria Verona

Post autor: kamileek96 »

Ostatnio byłem w Veronie , ogólnie pizza smaczna tylko mi się parę rzeczy nie spodobało min. ten okropny dym z papierosów, osobiście nie palę i dla mnie było to nie do zniesienia :kwasny:
edna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 20:10

Re: Pizzeria Verona

Post autor: edna »

Pizza taka sobie, obsługa fatalna, przynajmniej ta kelnerka, która mnie obsługiwała. Popełniła błąd i dała nam więcej o jeden sok , prócz tego, te które dostaliśmy były nie w tych smakach co trzeba.
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Pizzeria Verona

Post autor: nikita »

Obsługa jest fatalna. Całkiem niedawno spotkałam się z taką sytuacją, że w lokalu było niewielu klientów (tylko 3 stoliki zajęte), a więc roboty zbyt wiele nie było, dlatego panowie z obsługi sięgnęli po papierochy i zaczęli sobie palić.....
Dodam, że nikt z klientów w tym czasie nie palił w środku. ;/
wiolcia167
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwietnia 2010, 16:26

Re: Pizzeria Verona

Post autor: wiolcia167 »

aa byłam tylko kilka razy , nie naljlepiej nie najgorzej //// taki sobie po prostu ..,
ja preferuje troszke inne , ale czasem sie mozna wybrac , hehe
pizza nie jest tam najgorsza :_)
The Nun

Re: Pizzeria Verona

Post autor: The Nun »

pizza którą jadłam z verony w ostatnim tygodniu, była najgorsza ze wszystkich pizz, które jadłam w ciągu ostatniego miesiąca. odgrzewana ze dwa razy, w tym warstwa sera położona na wierzch na składniki aby nie było widać wysuszonej szynki... pizza na dodatek przypalona
okropnym błędem było zamknięcie w pizzeri drugiej sali
jeszcze gorszym jest zezwolenie na palenie papierosów, pójdziesz do tej knajpy raz - musisz po powrocie do domu prać ciuchy i od razu kąpać się bo wszystko śmierdzi dymem - przesada.. w żadnej knajpie się z czymś takim nie spotkałam.. powinno być wydzielone miejsce do palenia tak jak jest to w al capone lub zamontowanie nad każdym stołem wyciągów powietrza
Awatar użytkownika
kamileek96
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 28 października 2008, 16:29
Lokalizacja: ok . Jasła

Re: Pizzeria Verona

Post autor: kamileek96 »

Byłem w Veronie i potwierdzam że od dymu z papierosów aż oczy gryzą i głowa boli. Poza tym Pizza była ok :)
jaslaninka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 września 2011, 01:36

Re: Pizzeria Verona

Post autor: jaslaninka »

co sadzicie o tej pizzerii ? ja ostatnio odwiedziłam ten lokal po kilku miesięcznej przerwie i po prostu niemiło zostałam zaskoczona.
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Pizzeria Verona

Post autor: mała111 »

nigdy do mnie nie przemawiał ten lokal ,pizza tez mi nie smakuje. :dobani:
french kiss
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 16:38

Re: Pizzeria Verona

Post autor: french kiss »

The Nun pisze:pizza którą jadłam z verony w ostatnim tygodniu, była najgorsza ze wszystkich pizz, które jadłam w ciągu ostatniego miesiąca. odgrzewana ze dwa razy, w tym warstwa sera położona na wierzch na składniki aby nie było widać wysuszonej szynki... pizza na dodatek przypalona
okropnym błędem było zamknięcie w pizzeri drugiej sali
jeszcze gorszym jest zezwolenie na palenie papierosów, pójdziesz do tej knajpy raz - musisz po powrocie do domu prać ciuchy i od razu kąpać się bo wszystko śmierdzi dymem - przesada.. w żadnej knajpie się z czymś takim nie spotkałam.. powinno być wydzielone miejsce do palenia tak jak jest to w al capone lub zamontowanie nad każdym stołem wyciągów powietrza
Dziwi mnie to, ponieważ zgodnie z Art. 5 i 5a ustawy z 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych (Dz.U. z 1996 r. nr 10, poz. 55 z późn. zm.) nie ma możliwości otworzenia restauracji tylko dla palących. Jeśli właściciel lokalu gastronomicznego zechce, by jego goście palili przy posiłku, musi otworzyć restaurację z dwiema salami - dla palących i dla niepalących. Z tego co piszecie domyślam się, że druga sala jest zamknięta.
Nie jestem przeciwniczką Verony. Dawniej często zamawiałam tam pizze i mam dużo fajnych wspomnień związanych z tą knajpką ;) więc niepokoi mnie, że coś niedobrego dzieje się w tym lokalu. Papierochy :cwaniak: TYLKO I WYŁĄCZNIE pod gołym niebem!!
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Pizzeria Verona

Post autor: martunialla »

Ja czasem powracam do Verony, ale glowmie dlatego ze jest to lokal z ktorym zwiazane jest wiele wspomnien z mojej mlodosci. Niestety jesli chodzi o obsluge i jedzenie to faktycznie sie pogorszyl...
ruda87
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 września 2011, 22:51

Re: Pizzeria Verona

Post autor: ruda87 »

Byłam tam dzisiaj i po tak sympatycznym dniu z przyjaciółmi nasz humor został popsuty przez niemiłą obsługę - DUŻY minus dla nich. Na pewno już tam nie wrócimy.
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Pizzeria Verona

Post autor: OBCY »

Akurat pizza w veronie jest bardzo dobra i lepsza niz w soprano
roxio8888
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 28 listopada 2011, 00:22

Re: Pizzeria Verona

Post autor: roxio8888 »

pizzeria verona:
A: chciałem zamówić pizzę na dowóz...
B: proszę zadzwonić później bo kierowca nie jest w stanie dowieść pizzy...

:)
ODPOWIEDZ