restauracja Toscania, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: Emily »

Co jak co, ale do pizzy się zgodzę. Byłam tam na swoich urodzinach, myślałam, że zwymiotuję tą pizzą.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: Winetou »

Emily pisze:Co jak co, ale do pizzy się zgodzę. Byłam tam na swoich urodzinach, myślałam, że zwymiotuję tą pizzą.
Może mniej pij alkoholu, a nie narzekaj. ;)
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: obiektywnyObserwator »

Jak dzieci za dużo piją to potem rzygają...
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: Bibendoo »

maniek pisze:Zapraszam do wspólnego kibicowania drużynom Starego Kontynentu podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Zaczynamy 8 czerwca o godzinie 17:45 od meczu POLSKA - GRECJA.

Dlaczego wybrać nasz lokal?:
- mecze wyświetlane na dużym ekranie na świeżym powietrzu
- ogródek powiększony do 100 miejsc
- promocje
- GRILL
- Typuj mecze i wygrywaj
Odwiedzaj nas codziennie i typuj wyniki meczów. Dla trzech najlepszych typerów nagrody! I miejsce to miesięczny abonament obiadowy (20 obiadów).

Na naszych gości będą również czekać promocje i że tak to ujmę "konkursy" których zrealizowanie uzależnione jest od ilości klientów, więc serdecznie zapraszam aby było nas jak najwięcej, dodajmy naszym Orłom skrzydeł :)

Wyświetlanie meczów na duży ekranie i grill uzależnione są od warunków atmosferycznych. Więcej szczegółów w restauracji.

Do moderatora: Wiem że zamieszczanie reklam na forum jest zabronione więc jeśli Pan/Pani usunie ten wpis to zrozumiem. Jeśli natomiast go Pan/Pani zostawi to serdecznie podziękuję. Mógłbym oczywiście podszyć się tutaj za jakiegoś klienta i napisać, że podobno w Toskanii będzie to i tamto bo widziałem na plakacie, ale nie chcę schodzić poniżej pewnego poziomu. :)

Wszystkim kibicom i klientom życzę udanej zabawy podczas mistrzostw, pozdrawiam ;)


Maniek nie poniżaj się i nie podlizuj Moderatorowi :dobani: , zapłać za baner reklamowy i będziesz mogł spać spokojnie , a nie stresujesz się niepotrzebnie ,że ta Twoją pseudo reklame usuną :hyhy:
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: avicularia »

Wydawało mi się ,ze opinie o lokalu powinni wydawac klienci a nie właściciele :] najpierw ,,Różana" śpiewa pieśni ku swej chwale, teraz Toskania.
Ostatni raz byłam w Toskani parę miesięcy temu, był wtedy taki żałosny kelner, króry przez pół godzini zbierał zamówienie, a następnie przez 45 minut nie potrafił go zrealizować , a wszystko to z miną sr****ego kota. Wspomnianą wyzej ,,panią" też pamiętam, bo raz chciała nalać kolejne zamówione piwo, do brudnego kufla zabranego ze stolika. Gratuluje personelu :ok:
Gdyby nie obsługa sali i migający telewizor ( jak w kiepskim pubie) byłoby milutko.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: Tur »

Bardzo dobra pizza cienkie ciasto ,a dodatków dużo. Do obsługi tez nie mam uwag bo jestem klient a nie konkurencja. :D
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: Emily »

Winetou pisze: Może mniej pij alkoholu, a nie narzekaj. ;)
Nie piję alkoholu i nie mieszaj w to tego; dość, że jeszcze nie ten wiek, to mam zamiar złożyć krucjatę wyzwoleńczą, o ile człowieku wiesz, co to jest.
obiektywnyObserwator pisze:Jak dzieci za dużo piją to potem rzygają...
Powodzenia w dalszym życiu. Nie będę tłumaczyć dalej. Jak masz coś do mnie, to mów wprost, a nie wchodź w to poprzez "dziwny" post. Nie powinien wypowiadać się człowiek o tym, kogo nie zna. Co dopiero stawiać jakieś zarzuty.
avicularia pisze:Wydawało mi się ,ze opinie o lokalu powinni wydawac klienci a nie właściciele :] najpierw ,,Różana" śpiewa pieśni ku swej chwale, teraz Toskania.
Ostatni raz byłam w Toskani parę miesięcy temu, był wtedy taki żałosny kelner, króry przez pół godzini zbierał zamówienie, a następnie przez 45 minut nie potrafił go zrealizować , a wszystko to z miną sr****ego kota. Wspomnianą wyzej ,,panią" też pamiętam, bo raz chciała nalać kolejne zamówione piwo, do brudnego kufla zabranego ze stolika. Gratuluje personelu :ok:
Gdyby nie obsługa sali i migający telewizor ( jak w kiepskim pubie) byłoby milutko.
Dokładnie!
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: _WHISKEY_ »

maniek pisze:Zapraszam do wspólnego kibicowania drużynom Starego Kontynentu podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Zaczynamy 8 czerwca o godzinie 17:45 od meczu POLSKA - GRECJA.

Dlaczego wybrać nasz lokal?:
- mecze wyświetlane na dużym ekranie na świeżym powietrzu
- ogródek powiększony do 100 miejsc
- promocje
- GRILL
- Typuj mecze i wygrywaj
Odwiedzaj nas codziennie i typuj wyniki meczów. Dla trzech najlepszych typerów nagrody! I miejsce to miesięczny abonament obiadowy (20 obiadów).

Na naszych gości będą również czekać promocje i że tak to ujmę "konkursy" których zrealizowanie uzależnione jest od ilości klientów, więc serdecznie zapraszam aby było nas jak najwięcej, dodajmy naszym Orłom skrzydeł :)

Wyświetlanie meczów na duży ekranie i grill uzależnione są od warunków atmosferycznych. Więcej szczegółów w restauracji.

Do moderatora: Wiem że zamieszczanie reklam na forum jest zabronione więc jeśli Pan/Pani usunie ten wpis to zrozumiem. Jeśli natomiast go Pan/Pani zostawi to serdecznie podziękuję. Mógłbym oczywiście podszyć się tutaj za jakiegoś klienta i napisać, że podobno w Toskanii będzie to i tamto bo widziałem na plakacie, ale nie chcę schodzić poniżej pewnego poziomu. :)

Wszystkim kibicom i klientom życzę udanej zabawy podczas mistrzostw, pozdrawiam ;)
Trochę słabo wygląda ta reklama / kryptoreklama ?
W zasadzie nic nie mam do Toscanii, jednak zawsze odrzucał mnie brak klimatu wewnątrz (płytki lekko słabe), lubiłem natomiast na wiosnę lub w lecie podjechać i wrzucić w siebie i rodzinę coś pod parasolem. Ostatnio kilka razy przejeżdżałem i jakieś budowy widziałem, zabrano część gdzie były parasole, marnie z parkingiem, jakoś się nie chce tam zaglądać...
Lubię dobrze zjeść, może ze strony właściciela i Toscanii jakaś inna propozycja, może z dogodnym parkingiem dla klienta ?
Toscanii akurat, na tle innych wysypisk jasielskich, życzę wszystkiego najlepszego.
Jest potencjał, tylko trzeba to sprzedać w dobrym miejscu i z dobrą rekomendacją.
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: elemelek »

avicularia pisze:Wydawało mi się ,ze opinie o lokalu powinni wydawac klienci a nie właściciele :] najpierw ,,Różana" śpiewa pieśni ku swej chwale, teraz Toskania.
Ostatni raz byłam w Toskani parę miesięcy temu, był wtedy taki żałosny kelner, króry przez pół godzini zbierał zamówienie, a następnie przez 45 minut nie potrafił go zrealizować , a wszystko to z miną sr****ego kota. Wspomnianą wyzej ,,panią" też pamiętam, bo raz chciała nalać kolejne zamówione piwo, do brudnego kufla zabranego ze stolika. Gratuluje personelu :ok:
Gdyby nie obsługa sali i migający telewizor ( jak w kiepskim pubie) byłoby milutko.
To co tu zostało napisane to raczej informacja, a nie opinia... a co do Różanej - uśmiałam się jak czytałam te komentarze :rotfl:


Ostatni raz byłam tam parę miesięcy temu.. I mam podobne spostrzeżenia co Whiskey. Dobre jedzenie i "bajzel" wokoło restauracji :]
maniek
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 12:52

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: maniek »

Zapraszam do Toskanii na dzisiejszą GALĘ BOKSU, która wyświetlana będzie w ogródku, na dużym ekranie. Zaczynamy o 20:00. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
miłośnik miasta
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 15 października 2012, 13:42

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: miłośnik miasta »

Polecam dorsza ...naprawdę pycha
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: MartaW »

Niech ta knajpa "naprawi" sobie w końcu numery menu! bo inne numery są na stronie, a inne na kracie u nich!! Gdy zamawiałam u nich pizze trzy razy pod rząd przyszła inna niż zamawiałam. Wszyscy się śmialiśmy, że nie ważne co się zamówi i tak dostanie się co innego - (zamawiałam podając numer tylko). Okazało się, że przeskoczyły im numery w necie :) Teraz już wiem, że zamawiając należy podawać nazwę pizzy i się jeszcze upewnić. Lubię pizze z Toscani dlatego zamawiam nadal, ale ten błąd świadczy braku profesjonalizmu...
maniek
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 12:52

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: maniek »

Zapraszam na dzisiejsze otwarcie MŚ do Toskanii. Nowe pozycje w menu, odświeżone wnętrze. Od 21:30 duże piwo za 4 zł i rabat na prawdziwą włoską pizzę z pieca na drewno 10 %.
netaraos
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 listopada 2014, 11:36

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: netaraos »

Ostatnio to kicha -ceny wysokie w przyrównaniu do konkurencji, chociaż jedzenie smaczne:)
jasloRBD
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 15 lutego 2015, 11:38

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: jasloRBD »

Jedzenie na nienajgorszym poziomie, natomiast porcje - ich wielkość pozostawiają sporo do życzenia. To że restauracja się chwali że ma świeże jedzenie to powiem krótko -taka samo świeże jak i w innych restaracjach zaopatrujących się w hurtowniach.
ODPOWIEDZ