Najlepsze pizzerie w Jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: dragoness »

U Massimo i Romeo i Julia.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: Jozin.1 »

Słonecznik7 pisze:Polecam VESUVIO, ponieważ jest cienkie, smaczne ciasto a na nim świeże składniki. :) Dlatego polecam tą PIZZERIĘ, bo nie lubię ciasta typu "gruba bułka" :P
A podają tam jeszcze pizzę z frytkami ? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: dragoness »

Jozin.1 pisze:
Słonecznik7 pisze:Polecam VESUVIO, ponieważ jest cienkie, smaczne ciasto a na nim świeże składniki. :) Dlatego polecam tą PIZZERIĘ, bo nie lubię ciasta typu "gruba bułka" :P
A podają tam jeszcze pizzę z frytkami ? :rotfl:
I piwo za 2 złote?
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: BodeineBrazy »

Jak czytam, ze komuś smakuje pizza ze Slimfasta, Pająka, Faraona, Al Capone czy Pizza Punkt to mam ochote wziąć miotacz ognia i broń i siłą zmienić przyzwyczajenia kulinarne i przybytki w tej krainie.
Za prawde powiadam wam, w tym mieście nie ma dobrej pizzerii chociaz jest ich pełno i na każdym rogu serwują buły z keczupem.
Są dwie przyzwoite.Romeo i Julia gdzie do niedawna zamawiali składniki wysokiej jakości z dobrego miejsca i Di Massimo ze składnikami supermarketowymi ale Włoch zna sie na robocie.
Tyle.Wiecej pizzeri tu nie ma i zapomnijcie jak najszybciej o jakiś Pająkach i Slimfastach bo to jest K... kpina i
profanacja tak prostego zdawałoby sie dania.
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: Snookie »

Niestety, ale mam podobne zdanie. Zdecydowana większość serwowanych pizz to tzw. buła z ketchupem. Niepocieszny jest fakt, że większości ludziom to jednak smakuje. W przeszłości, co prawda, można było zjeść dobrą pizzę w Jaśle.
młody11
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 29 czerwca 2017, 14:27

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: młody11 »

Ja poleciłbym Legende naprawdę dobra pizza ale odkąd pracuje tam nowa kelnerka blondynka to nie chce się tam chodzić bo jest mega nie miła osobiście słyszałem jak nie raz rugała klienta zachowując się jakby ten pub był jej . Dziwie się właścicielom bo naprawdę dbają o ten pub i dobre imię a nie widzą jak ich kelnerka traktuje klientów .
Symyrdn
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 12 marca 2018, 21:44

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: Symyrdn »

Snookie pisze:Niestety, ale mam podobne zdanie. Zdecydowana większość serwowanych pizz to tzw. buła z ketchupem. Niepocieszny jest fakt, że większości ludziom to jednak smakuje. W przeszłości, co prawda, można było zjeść dobrą pizzę w Jaśle.
Nie zgodze sie, u wlocha jest bardzo dobra pizza, toskania tez daje rade, w legendzie rowniez da sie zjesc :) ale pan mariano italiano rzadzi i dzieli w tym miescie jesli chodzi o placka rodem z wloch!!! zyj jak najdluzej di massimo!!!!!! :D
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: BodeineBrazy »

Symyrdn pisze:
Snookie pisze:Niestety, ale mam podobne zdanie. Zdecydowana większość serwowanych pizz to tzw. buła z ketchupem. Niepocieszny jest fakt, że większości ludziom to jednak smakuje. W przeszłości, co prawda, można było zjeść dobrą pizzę w Jaśle.
Nie zgodze sie, u wlocha jest bardzo dobra pizza, toskania tez daje rade, w legendzie rowniez da sie zjesc :) ale pan mariano italiano rzadzi i dzieli w tym miescie jesli chodzi o placka rodem z wloch!!! zyj jak najdluzej di massimo!!!!!! :D
To, że Tobie smakuje nie znaczy że jest dobra.Niestety to, że Ci to smakuje niezbyt dobrze świadczy o Twoim guście.
W zasadzie zawsze czuje nerwa jak ludzie chwalą "byle co", czyli byle jakiego placka z dziwnymi sosami.Nie wiem jak jest teraz ale w Legendzie kiedys do pizzy podawali keczup, sól i pieprz- w ogole kuriozum.
Teraz uczę sie postawy "jak ci smakuje to jedz byle co i gdzie chcesz a ja bede jadł tam gdzie mi smakuje czyli niestety poza Jasłem".
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: Snookie »

To Ty chyba prawdziwej pizzy nie jadłeś biedaku.
Symyrdn
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 12 marca 2018, 21:44

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: Symyrdn »

ok dla was widze mrozona z kauflanda styka znawcy pizzy, nie pozdrawiam
Symyrdn
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 12 marca 2018, 21:44

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: Symyrdn »

Snookie pisze:To Ty chyba prawdziwej pizzy nie jadłeś biedaku.

Biedaku haha, dobre a Ty pewnie zarabiasz jakies marne 800zl mieszkasz z mama i udajesz fizolofa z wyszukanym smakiem na forum.
Zycze wszystkiego dobrego i pozdrawiam jednak :)
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: BodeineBrazy »

Mrożona Feliciana z Kauflanda jest lepsza niz ten syf z Legendy, Toskani czy 95 % jasielskich pizzerii wiec nie wiem w czym problem.
Symyrdn
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 12 marca 2018, 21:44

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: Symyrdn »

Szanuje
Awatar użytkownika
wolands_kitten
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 września 2012, 13:40

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: wolands_kitten »

O matko, co za radość, że Włoch jednak nadal robi pizzałki w Jaśle. :hurra: Myślałam, że koniec.
LESSER
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 10 października 2008, 18:24

Re: Najlepsze pizzerie w Jaśle

Post autor: LESSER »

ot .. mądre słowa
ODPOWIEDZ