Pod Skałą czy Różana ?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
MMiki
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 5 sierpnia 2009, 00:47

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: MMiki »

ja mialam studniówke Pod Skałą i nie narzekam :] Różana też fajna restauracja ale osobiście polecam Pod Skałą :ok:
xXxStokrotkaxXx5
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 9 stycznia 2012, 12:55

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: xXxStokrotkaxXx5 »

Polecam Zajazd Pod Skałą , pyszne jedzenie a szczególnie sałatka z krewetkami , u cezar :) a co do Różanej to jedzenie nie za bardzo... :znudzony:
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: aisza1990 »

100 razy lepsza Różana - jedzenia jest dużo więcej niż 'pod skała', i moim zdaniem dużo lepsze
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: Szeherezada »

Pod Skałą jest moim ulubionym lokalem w okolicy. Jest tam przemiła obsługa, ciepła atmosfera i pyszne jedzenie.
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: onomatopeja »

Różana!!!
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: gumis138 »

Ja jestem za lokalem Różana :ok:
p790901
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 18 września 2008, 10:36

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: p790901 »

Zdecydowanie "Pod Skałą", a przemawia za tym otoczenie lokalu, duży parking fajny park z wodospadem i miejsce zabaw dla dzieci. Poza tym goście nie wychodzą na ulice z widokiem na sklepy tylko na teren lokalu z pięknym widokiem i zapachem lasu w tle. Jedzenie i obsługa porównywalna. Dla mnie Pod skała jest numerem jeden!
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: krolik »

Ja proponuje Afrodytę,. Bardzo fajna restauracja.
Awatar użytkownika
sooowa1990
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 17 lutego 2012, 09:36

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: sooowa1990 »

Również planuję wesele i wybrałam salę w Perle, jest nowa i piękna, do tego oferta na którą się zaczepiłam (darmowy wyjazd do krynicy w pierwszą rocznicę ślubu :) ) i wiele innych udogodnień jakie proponują właściciele, naprawde polecam:)
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: mafia37 »

Polecam różaną lub afrodytę. Kiedys pod skała mozna było nazwac restauracja na poziomie miła obsługa i kultura. Teraz nie wiem własciciel przestał sie interesowac co sie dzieje w lokalu? każdy wie ze na dobra opienie pracuje sie latami a zniszczyc można w pare dni:)
Awatar użytkownika
sooowa1990
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 17 lutego 2012, 09:36

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: sooowa1990 »

A jeszcze co do skały, bardzo oburzyły mnie zimne napoje w których pływały jakieś męty, czyli były popsute i brudna łyzka która mi się trafiła. A zimne napoje na weselach zapewnia lokal, więc to jest bardzo duży minus.
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: magnesik19 »

ja na swoje wesele wybrałam "Pod Skałą" na przyszły rok, mam nadzieję ze wszystko pójdzie zgodnie z ustaleniami i nie bedzie przykrych niespodzianek. :)
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: greg@@ »

mafia37 pisze:Kiedys pod skała mozna było nazwac restauracja na poziomie miła obsługa i kultura. Teraz nie wiem własciciel przestał sie interesowac co sie dzieje w lokalu? każdy wie ze na dobra opienie pracuje sie latami a zniszczyc można w pare dni:)
Tak to jest jak tatuś przekazuje interes synalkowi a szczawik nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu restauracji, a jeszcze jak żonka się w to wszystko miesza :zdegustowany: Wydaje się że wszystkie rozumy sie pozjadało nie dba się o pracownika i powoli niszczy się dobra opinie.
nikolka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 25 lutego 2012, 07:55

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: nikolka »

ja osobiscie bardziej lubie rozana ale jakbym planowala wesele to pewnie pod skalka,bo az milo wyjsc na zewnatrz, a przy rozanej to malenki plac zabaw dla dziec i dookola drogi.
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: mila »

nikolka pisze:ja osobiscie bardziej lubie rozana ale jakbym planowala wesele to pewnie pod skalka,bo az milo wyjsc na zewnatrz, a przy rozanej to malenki plac zabaw dla dziec i dookola drogi.
Dokladnie, w Rozanej jest wszystko lepsze, poza tym, ze na zewnatrz jest malo ciekawie- i glupio tak biegac z pietra na sam dol.. no ale z drugiej strony wesele toczy sie w srodku...
ODPOWIEDZ