Pod Skałą czy Różana ?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kinia15
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 08:28

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: kinia15 »

Zamierzam zorganizować swoje wesele Pod skałą, macie jakieś opinie, doświadczenia z tego lokalu ?
lovemeamore
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 listopada 2011, 19:08

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: lovemeamore »

Ja polecam pod Skałą ;)
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: myosotis »

Pod Skałą jest na pewno więcej miejsca bo jest większa sala, ale jeśli chodzi i Różaną to naprawdę dobre jedzenie, także polecam Różaną
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: myosotis »

lovemeamore pisze:Ja polecam pod Skałą ;)
Jeśli polecasz to uzasadnij swój wybór
Arturmag
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 22 czerwca 2011, 13:06

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: Arturmag »

Na wesele proponuję pokaz iluzji program dla dzieci jak i dla dorosłych do wyboru lub 2 na raz
Teraz mamy program pokazu "comedian magic" wiec iluzja na wesoło gdzie jest naprawde dużo śmiechu pokazy są śmieszne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Myślę że warto wzbogacić swoje wesele o coś nowego czego jeszcze nie tak dawno nie było!
Tutaj kilka filmików, program jest nieco inny ponieważ dużo rozmawiamy i angażujemy widza na scenę przez co pokaz jest śmieszniejszy i ciekawszy Filmiki nie zawierają oczywiscie wszystkich naszych umiejętności a nawet połowę z nich

http://www.youtube.com/watch?v=bJ3SrHKFdDo

http://www.youtube.com/watch?v=s3_AGseh ... ature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=MmRk6a8C ... ature=plcp
niebieski listek
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 30 marca 2012, 14:31

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: niebieski listek »

Ja miałam wesele w różanej- z obsługi i jedzenia jestem bardzo zadowolona i wszyscy goście również. ale to co mówiła szefowa przed faktycznie różniło się od rzeczywistości. i po imprezie mieli oddawać jedzenie które zostało... w moim przypadku troche kruchych ciastek i dwie sałatki- to mi się nie spodobało bo wiem ile było...
Nie mogę się z tym zgodzić. Po moim weselu w Różanej, które uważam za super udane, jedzenia dostaliśmy tyle, że rodzina moja i męża miała obiady na cały tydzień.
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: magnesik19 »

kinia15 pisze:Zamierzam zorganizować swoje wesele Pod skałą, macie jakieś opinie, doświadczenia z tego lokalu ?
ja tez tam organiuzje na drugi rok swoje, termin zaklepany, więc mam nadzieję , że wszystko będzie w porządku :)
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: tiruriru »

Orientuje się ktoś może ile maksymalnie można zmieścić ludzi w skałce a ile w róźanej?
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: Laura Diaz »

Pod Skałą chyba 140, ale nie wiem czy ktoś to kiedyś sprawdzał w praktyce :) Osobiście mogę powiedzieć, że swoje wesele mialam Pod Skałą i nie żałuję bo było super, naprawdę full profesjonalizm, ale że lat temu to było kilka, mogło się zmienić :P
werka123
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 listopada 2014, 19:17

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: werka123 »

Jeśli chodzi o wesele "pod skałą" sala kominkowa, ile ta sala może pomiesić ludzi, tak żeby można było się swobobnie bawić i nie cisnąć przy stołach. proszę o odpowiedź. Wogóle jak wypada tam organizacja?
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: czeszka »

POD SKAŁĄ
kicia27
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 października 2012, 14:54

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: kicia27 »

"Pod skałą" przy 140 osobach wydaje mi się, że raczej ciasno będzie.. moim zdaniem tam to tak do 120 osób było by ok (na sali kominkowej), w "Różanej" też bym raczej obstawiała, że do 120.. Moim zdaniem nie różnią się one jakoś znacząco większą ilością miejsca, wręcz bym powiedziała że są prawie podobne :)

Ale jeżeli masz więcej osób, to zawsze się je jakoś pomieści.. zresztą nie wszyscy przecież tańczą.. :)
synek66
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 5 października 2011, 17:49

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: synek66 »

Tak się składa, że robiłam jedną imprezę Pod Skałą, a drugą w Różanej. Bez dwóch zdań polecam Skałę.
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: ekonomista »

Byłam na weselu pod Skałą, w sali kominkowej, było bodajże na 110 osób. Do siedzenia miejsca nie brakowało i było wygodnie, ale praktycznie wszyscy goście się bawili i na parkiecie był lekki ścisk.
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: marzenka24 »

Wszystko zależy od tego, jaką przewagę gości będziemy mieć. Jeśli przewaga starszych, którzy można domniemywać - będą tańczyć od czasu do czasu, to na 140 jest ok w kominkowej. Jeśli jednak jest przewaga młodzieży,szczególnie takiej która lubi się zabawić, bo tak jak ktoś wyżej napisał już przy 110 może być ścisk ;) Wszystko zależy od towarzystwa :)
ODPOWIEDZ