Pod Skałą czy Różana ?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kanapeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 marca 2009, 21:10

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: kanapeczka »

Miałam studniówkę Pod Skałą w tym roku z II LO i było KAPITALNIE. Jedzenia w brud ! I żadnych soków nie zabrakło. Myśmy też składali się na podobną kwotę, ale ZAJAZD POD SKAŁĄ WZIĄŁ OD OSOBY 80 ZŁ. To, że składaliście się po 300 zł TO NIC NIE ZNACZY bo z tych pieniędzy płaci się też za orkiestrę, kwiaty dla nauczycieli i wiele innych rzeczy. 300 zł od osoby nawet nie bierze Hotel Sheraton (5 gwiazdek). A swoją drogą nie rozumiem tego, "zabrakło a potem przynosili" więc albo zabrakło albo przynosili :/
grubasek bumbum
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 19 lutego 2009, 17:21

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: grubasek bumbum »

Widzę, że oddzew na moje pytanie jest spory. Jestem happy :-) Byłem osobiście w obydwu lokalach ale nie jestem jeszcze zdecydowany na 100%, aczkolwiek pod skałą dostałem więcej informacji. Wrzucę na forum jak się zdecyduję.
albertinio
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 22 października 2006, 16:55
Lokalizacja: Jasło

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: albertinio »

Ja proponuje Wichrowe Wzgórze w Nowym Żmigrodzie. Wesele na 90 osób było świetnie. 2 duże sale. Bardzo dużo miejsca do tańczenia. Polecam
murfin
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:29

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: murfin »

Tak chwalicie tą skałę ale kilka razy już doświadczyłem tego, że jeżeli tzw. zimna płyta zniknęła ze stołu przed północą to do końca już jej nie uzupełniono, więc nie wiem co tu tak chwalić że jedzenia jest w brud.... Ludzi zawsze nadźgane tak że kelnerzy chodzą po firankach, a jak wszyscy wyjdą na parkiet to trzeba uciekać do stołu, bo nie ma się gdzie bawić... Ogólnie lokal jest bardzo ładny i w pięknym otoczeniu ale niestety za duże chęci niż możliwości i do tego druga sala- Dwa wesela do "kupy" a w przerwie między graniem orkiestr ekipy biegają żeby podsłuchać drugich jak im wychodzi- byłem świadkiem, a i na obiad trzeba poczekać bo ta druga sala właśnie dostaje.... Raczej polecam różaną. Choć właścicielka chwali wszystko przed przyjęciem a jak przychodzi do uregulowania należności to nagle są nie przewidziane koszta i wszystko drożeje-doznałem tego na własnej skórze. Do reszty nie mam zastrzeżeń pozdrawiam
aferzysta
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 27 marca 2009, 21:22

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: aferzysta »

Robiliśmy z siostrą rocznicę ślubu dla rodziców a w drugiej sali było wesele i też tak sobie myślałem jak oni to robią, że są dwa przyjęcia jednocześnie. I faktycznie w ogóle nie zauważyłem, że jest drugie wesele. Sale są całkowicie oddzielne. A jeśli jacyś "orkiestranci" przyszli posłuchać drugich to nie wina lokalu tylko prymitywizm tych ludzi. I wcale nie trzeba czekać aż na drugiej sali podadzą danie gorące bo godzinę podania dań gorących ustala się przy ustalaniu szczegółów przyjęcia. W naszym przypadku poszło to jak w zegarku. Nawet jedno danie chcieliśmy opóźnić bo było tego za dużo.
kristoo
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 26 marca 2009, 19:09

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: kristoo »

Moim skromnym zdaniem skała wyznacza standard jeśli chodzi o lokale w okolicy. Położenie, plener, wielki parking, plac zabaw, wystrój, pyszne jedzenie, hotel, rozsądne ceny, fajna obsługa, grilowanie, świetne imprezy etc. etc. Nie twierdzę, że zawsze robią wszystko świetnie bo nawet najlepsi popełniają błędy, ale wydaje mi się, że robią dobrą robotę.
sromotnik
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 marca 2009, 23:22

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: sromotnik »

Ludziska no mi się wydaje, że nie robiliby po dwa wesela jednocześnie w soboty i niedziele gdyby nie byli dobrzy. Jestem z Kołaczyc i jak jeźdzę do roboty to widze, że tam ciągle jest pełno aut na parkingu. Ich klienci nie wychodzą z kretówek tylko z tego, że wiedzą co robią. Rynek jest najlepszym wskaźnikiem.
wiolka86
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 26 marca 2009, 20:12

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: wiolka86 »

Drogi JanKowalski co do placków to chyba sam je zjadłeś. Jesteś bardzo nietolerancyjny i niekulturalny wobec innych gości. A tak pozatym to jeśli nie podobał ci się 1 sylwester Pod Skałą to po co poszedłeś na drugi? :/
jaslo1910
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 20 lutego 2009, 08:41

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: jaslo1910 »

Do KristooNie byłeś za pewne w Łowisku pstrąga w Dębowcu to nie masz porównania.A z tego co słyszę to za niedługo nikt nie będzie pracował Pod Skałą.Wszyscy spieprzają bo laska która tam teraz żądzi jest nie do wytrzymania!!!!!!!!!!!! :rozpacz:
mk3
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 09:19

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: mk3 »

A ja polecam lokal "Małopolska" - jeśli będę organizował jakieś "imprezy rodzinne" to tylko i wyłącznie tam :) Jeśli ktoś ma wątpliwości to polecam wybrać się na jakąś kolacyjkę :) Dobry zespół muzyczny + lokal Małopolska = 200% Udane wesele!!!
Arcane
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 18 marca 2009, 00:25

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: Arcane »

kanapeczka pisze:Miałam studniówkę Pod Skałą w tym roku z II LO i było KAPITALNIE. Jedzenia w brud ! I żadnych soków nie zabrakło. Myśmy też składali się na podobną kwotę, ale ZAJAZD POD SKAŁĄ WZIĄŁ OD OSOBY 80 ZŁ. To, że składaliście się po 300 zł TO NIC NIE ZNACZY bo z tych pieniędzy płaci się też za orkiestrę, kwiaty dla nauczycieli i wiele innych rzeczy. 300 zł od osoby nawet nie bierze Hotel Sheraton (5 gwiazdek). A swoją drogą nie rozumiem tego, "zabrakło a potem przynosili" więc albo zabrakło albo przynosili :/

Koleżanko kanapeczko, zabrakło bo nie donosili, jak cytujesz to cytuj dokładnie!!!
A teraz co do kwot: na studniówce jest około 4 klasy(około120 osób) +około 100 osób towarzszących+ 50 od nauczycieli.
Łączna minimalna kwota jakś się wpłaca to około 36 000. Jeżeli odejmiesz 2000 za zespół - 500 zł za kwiaty i minus 500 za inne wydatki, będzie 33 000, podziel sobie to na 120 i wylicz sobie czy Ci rzeczywiscie wyjdzie 80 zł !!!!

P.S. Twój nick to mi przypomina tę ostrą wyżerkę ze studniówki, bo oprócz kanapeczki to tam nic więcej nie przekąsiłem, a przepić już też nie było czym !!!
Nie polecam innych Zajazdów bo zaraz będzie, że z konkurencji jestem, ale pod Skałą to już nic nie będę organizował. Może na początku mieli dobre jedzenie i niczego nie brakowało, ale później było już tylko gorzej !!
kanapeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 marca 2009, 21:10

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: kanapeczka »

Więc zacytuję Ci dokładnie "o 22 zabrakło soków, a jeśli jakiś przynieśli to się ludzie na nie rzucali " ale mniejsza o to. Nie wiem czy jesteś świadomy tego co napisałeś ale radzę Ci to przeczytać bo to niezłe jaja. Nie wiem dlaczego uważasz, że osoby towarzyszące i nauczyciele nie płacą w restauracji za studniówkę, bo jeśli dzielisz przez 120 to na to wychodzi. To bardzo ciekawe, bo nawet kombatanci wojenni nie dostają niczego za darmo. Tak czy tak ja wiem, że studniówka pod skałą kosztuje 80 zł od osoby. Wiem, bo płaciłam za to własnymi pieniędzmi. Z resztą można to sprawdzić jednym telefonem pod skałę. Wiem, że nic już nie będziesz organizował pod skałą bo i nigdy nie organizowałeś. Myślę chłopcze, że zderzenie z rzeczywistością po szkole będzie dla Ciebie bolesne, ale trzymam za Ciebie kciuki. Nie chcę opowiadać się za konkretnym lokalem ale jak czytam niektóre posty to mnie mdli. Tak jak ten w którym pisze, że nikt nie będzie pracował pod skałą bo "laska która tam teraz żądzi jest nie do wytrzymania". Szkopuł w tym, że tę firmę prowadzi facet. Ludzie jak nie macie zielonego pojęcia o tym co piszecie to zajmijcie się dzierganiem na drutach albo chodowlą jedwabników bo takie słowa mogą komuś zrobić złą opinię a są wzięte z kosmosu. Nie chodzi mi tylko o ten wątek ale na całym forum jest pełno tego typu postów. Myślę jednak, że są ludzie, którzy potrafią odróżnić szczeniackie pseudo-wynurzenia od faktów.
kanapeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 marca 2009, 21:10

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: kanapeczka »

I jeszcze jedno, od mojego nicku to Ty się odwal. A arcane to przygodowa gra dla dzieci. Coś w sam raz dla Ciebie.
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: jaselko »

A ja proponuję Venus w Moderówce.
wiolka86
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 26 marca 2009, 20:12

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: wiolka86 »

jaslo1910 pisze:Do KristooNie byłeś za pewne w Łowisku pstrąga w Dębowcu to nie masz porównania.A z tego co słyszę to za niedługo nikt nie będzie pracował Pod Skałą.Wszyscy spieprzają bo laska która tam teraz żądzi jest nie do wytrzymania!!!!!!!!!!!! :rozpacz:

Twoja wypowiedź jest żałosna. Nie wiem, ale chyba z palca wyssałeś sobie takie wiadomości. Jak nie wiesz jak jest Pod Skałą to powstrzymaj się od wypowiedzi. Proponuję KIERUNEK: ZA BURSĘ.
ODPOWIEDZ