Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Gdzie lubicie spedzać czas w zimowe wieczory, gdzie pizza jest najsmaczniejsza

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Postprzez kibic jks1910 » 31 sierpnia 2018, 14:44

Nie ma sie co przejmowac... W Jasle smakuje tylko rosol, schabowy I kielbasa zwyczajna z pobliskiej wioski..Robcie swoje I coraz lepsze.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez rodnok » 31 sierpnia 2018, 17:36

nie wiedziałem że w Jasle tylu znawców orientalnej kuchni, u niektórych w domach to chyba tylko kawior podają a i tak pewnie przesolony, wszystko źle, jakby Mc donalda zrobili to pewnie kurczakburger by miał o jeden plasterek ogórka mniej niż w Krośnie i afera na jasielskim forum; początki bywają trudne aczkolwiek właścicielom życzę wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów i przede wszystkim jak napisał wyżej kolega - nie przejmować się :)
rodnok
Mistrz
Mistrz

Postprzez Dussiolek » 31 sierpnia 2018, 19:16

Jakość powinna być oceniana w odniesieniu do ceny produktu czy usługi. Tu niektórzy oczekują kuchni na miarę dwóch gwiazdek Michelin'a płacąc za danie 15 złotych :orany: . Skoro macie tak wyrafinowane podniebienia to powinniście stołować się w nieco innych przybytkach, płacąc 10 razy tyle.
Dussiolek
Obyty
Obyty

Postprzez Szajna » 31 sierpnia 2018, 20:46

Ale temat dla znawców Geslerów Jasielskich,
kto lubi je, kto nie to nie je.
Każdy z nas ma inny gust, smak. Nie pasuje to zje gdzie indziej, szkoda obrażanie kogoś kto w to w wsadził $.
Wszystko co nowe w naszym mieście to zło i nie ma prawa istnieć wg. niektórych.
Ciekawe czy wy mielibyście odwagę coś takiego otworzyć w mieście gdzie zostali tylko my `normalni`, emeryci, dzieci i żule.
Jak żona, mama, ugotuje wam coś nie do zjedzenia to też napiszecie na forum, albo będziesz długo czekać na obiad? . Jasło to miasto wrogie dla drugiej osoby i na coś nowego bez perspektywy a szkoda. Dawniej Jasło to było miasto a teraz....... :wstyd:
Życzę wszystkim co chcą coś zmienić w Jaśle powodzenia. Nie odkładajcie swych marzeń bo Jasełko to piękne miasto i nasze.
https://m.demotywatory.pl/4874280
Ostatnio edytowano 31 sierpnia 2018, 21:31 przez Szajna, łącznie edytowano 1 raz
Szajna
Początkujący
Początkujący

Postprzez T135 » 31 sierpnia 2018, 21:22

Byłem, spróbowałem. Jedzenie bardzo dobre, lubię taką kuchnię. A te negatywne komentarze to chyba konkurencja napisała. Wreszcie jakiś inny bar w Jaśle, a nie tylko pizzerie.... Super!! :) Ja każdemu polecam! Trochę długo czekłaem na danie, ale był spory ruch.
T135
VIP
VIP

Postprzez Jocke » 31 sierpnia 2018, 21:26

Również polecam. Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Jak ktoś lub chińskie, tajskie jedzenie to warto się wybrać. A do użytkownika Fukin_Mint_13 , przejrzałem Twoje posty i w większości nich, krytykujesz wszystkie możliwe knajpy i bary w Jaśle, pewnie sam masz jakąś pseudo gastronomie i w ten sposób szkalujesz konkurencje, wstyd.
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez poszukiwana » 31 sierpnia 2018, 23:14

Jadłam wołowinę z grzybami MUN. Pycha!! Na pewno tam jeszcze wrócę, jedzenie jest bardzo dobre, oby tylko nie podrożało. Warto się tam wybrać, jeśli ktoś chce dobrze zjeść :) Jedyny minus, że nie ma ich na facebooku, żadnego profilu z menu, promocjami, godzinami otwarcia - kompletnie nic. W dzisiejszych czasach to nienormalne.
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Jozin.1 » 1 września 2018, 09:21

Zjadłem kurczaka po tajsku ( bardzo smaczny), spróbowałem kurczka słodko-kwaśnego, w 5 smakach i ryż z rozmaitościami z kurczakiem. Ogólnie 4+ więc mogę polecić...
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez Charlie_P » 1 września 2018, 09:34

Mi bardzo smakowało jedzenie. Polecam. Oby tylko ceny nie skoczyły w górę. Strona internetowa jakaś jest?
Charlie_P
VIP
VIP

Postprzez Symyrdn » 1 września 2018, 14:27

Czynne jutro?
Symyrdn
Mistrz
Mistrz

Postprzez ewelinka21 » 2 września 2018, 19:13

Charlie_P napisał(a):Mi bardzo smakowało jedzenie. Polecam. Oby tylko ceny nie skoczyły w górę. Strona internetowa jakaś jest?

Jest tylko poszukać
Bar Ha Long jaslo Facebooku Bar Ha Long - kuchnia orientalna
ewelinka21
Weteran
Weteran

Postprzez ewelinka21 » 2 września 2018, 19:17

Symyrdn napisał(a):Czynne jutro?

niedziele zamknięte
Ustawa nie zezwala
ewelinka21
Weteran
Weteran

Postprzez ewelinka21 » 2 września 2018, 19:22

Charlie_P napisał(a):Mi bardzo smakowało jedzenie. Polecam. Oby tylko ceny nie skoczyły w górę. Strona internetowa jakaś jest?

Proszę się o cenę nie martwić nie skoczą napewno
ewelinka21
Weteran
Weteran

Postprzez Jaślanin2018 » 3 września 2018, 00:49

Jaka ustawa? Bo chyba nie ta mówiąca o zakazie handlu w niedzielę? Gastronomia jest traktowana jako usługi, a więc jak najbardziej może być lokal otwarty, pomijając fakt, iż akurat mieliśmy niedzielę tzw. handlową :)
Jaślanin2018
Debiutant
Debiutant

Postprzez takjakby » 3 września 2018, 16:41

Bylem, jadlem, nawet smakowalo. Popracowalbym nad ryzem bo gotowy/odgrzany byl sredni. I mozna by lepiej wentylowac pomieszczenie bo olej daje mocno :ok:
takjakby
Bywalec
Bywalec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Knajpy, PUBy Pizzerie