Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
RJS-PIZZA
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:50

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: RJS-PIZZA »

laki121826 nie zamierzam się zniżać do twojego poziomu ale przynajmniej powinieneś się przedstawić( PANIE ADRIANIE) to że będziesz obsrywał inne pizzerie czy Turka Kebapa nie wiele zmieni w kwestii opinii o twojej PIZZY PUNKT . Jedyną osobą która może wywalić opis ze strony RJS PIZZA jestem ja i wiesz dobrze że tego nie zrobiłem z resztą twój pierwszy komentarz na stronie naszej jest do dziś (nie muszę dodawać że pozytyw to nie jest)..... A swoją drogą dzięki za reklamę :hyhy: na stronie, ludzie mają różne gusta i smaki i szanuję to jeden woli z All Capone inni ze Slimfastu ale oni mają swój honor ..... :)
laki121826
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 25 maja 2013, 13:27

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: laki121826 »

to że robicie maniane i próbujecie mnie łączyć z pizza punkt to śmieszne nawet tam nigdy nie zamawiałem hehe a sami wiecie jak było z moim zamówieniem widzę że shift 1 też jakiś wasz kolega bo razem piszecie o mnie a ja wyraziłem moją opinie o was jak zostałem obsłużony a tłumaczyć się możecie jak chcecie ja i tak opinii o was nie zmienię a co do pizzerii to nie będę chwalił te w których zamawiam bo zaraz będziesz mnie łączył z konkurencja a na wasze nieszczęście z niej nie jestem (chociaż pewny byłem że będzie taki komentarz bo tak najłatwiej się bronić)
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: jasmin »

Odkąd powstała pizzeria Vesuvio, powstała przepaść między ich pizzą a plackami z Jasła. Zamówiłam ostatnio pizzę z RJS Pizza i ...... pierwszy raz ponad pół placka poszło w kosz :(
Ciasto porażka, ciężkie i zamulające, brak sosu !!!, ogólnie bardzo sucha pizza. Jedyny plus to dużo dodatków na placku. Niestety to było pierwsze i ostatnie zamówienie z tej pizzerii. Z utęsknieniem czekam na ponowne otwarcie Vesuvio i ich pizzę.
Suzy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, 15:38

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Suzy »

Dziwne. Ja zamawiałam z dwa tygodnie temu pizze w RJS-PIZZA i naprawdę mi smakowała. Nie poskąpili dodatków, ciasto też było OK i pizza była w jakieś niecałe 40 min. A Vesuvio... co kto lubi. Ja osobiście nie przepadam... głównie przez sos na pizzy i to że mam wrażenie, iż czasem jest niedopieczona. Skusiłam się trzykrotnie, bo do 3 razy sztuka i tyle... Pizza Punkt- nie dość że dostałam nie tą pizzę co trzeba, to jeszcze smakowała i wyglądała jak podeszwa od buta...
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: rkoh »

dziś jadłem pierwszy raz pizzę z rjs-pizza i muszę powiedzieć, że pizza bardzo dobra, pracownicy uprzejmi, szybka dostawa, dostaliśmy sos czosnkowy gratis, na pizzy dużo składników, nie zawiodłem się i jak dla mnie jest to jedna z lepszych pizzy jakie serwują w jaśle
JackyX
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 23 maja 2006, 20:56
Lokalizacja: Jasełko

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: JackyX »

Nie wiecie, wozi dziś rsj pizza czy nieczynne ?
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: mafia37 »

Polecam pizze w nowej Panoramie PCK rewelacja robią tylko na miejscu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Otti
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 3 maja 2012, 14:07

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Otti »

Zapraszamy już dziś na WIELKIE otwarcie pizzerii VESUVIO !!! Nowy adres !!! Nowe miejsce !!! NOWY PIEC !!! NAJLEPSZA PIZZA W MIEŚCIE :) Nowy lokal przy starej ul. Floriańskiej 56. ZAPRASZAMY JUŻ DZIŚ OD 16:00 !!! Obrazek
gonzo
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 5 czerwca 2013, 18:47

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: gonzo »

Skosztuje
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Najlepsza Pizza z Jasła lub okolic

Post autor: Mecenas »

kibicjks pisze:Ja to tylko w Al Capone lub Pająku :cool:
Kolego, proponuję byś spróbował w RJS-ie... Zamów na cienkim cieście, będziesz na pewno zadowolony. :)
laki121826
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 25 maja 2013, 13:27

Re: Najlepsza Pizza z Jasła lub okolic

Post autor: laki121826 »

Mecenas pisze:
kibicjks pisze:Ja to tylko w Al Capone lub Pająku :cool:
Kolego, proponuję byś spróbował w RJS-ie... Zamów na cienkim cieście, będziesz na pewno zadowolony. :)

Mecenas powiem ci że miło że chwalisz swój albo od kogoś z twoich stron lokal rjs pizza ale rób to delikatniej bo bardzo to widać że to samo reklama zreszta masz konto z 6 postami i patrzac na twoje statystyki to same o pizzy ludzie nie sa głupi żeby tego nie widzieć także proponuje daj sobie siana
emilia1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 24 maja 2013, 12:11

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: emilia1 »

laki miło że zwalczasz konkurencję ....JEZU JESZCZE NIGDY TAK PYSZNEJ PIZZY NIE JADŁAM JAK U WAS PIZZA PUNKT NIEBO W GĘBIE
laki121826
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 25 maja 2013, 13:27

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: laki121826 »

tak jak juz pisałem ale cięzko ze zrozumieniem nie wiem dlaczego ktoś próbuje mnie łączyć z pizza punkt niestety nie jestem przykro mi ale widać że że z rjs macie więcej kont (i wszystkie po 5-10 komentarzy na koncie) słabo
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Najlepsza Pizza z Jasła lub okolic

Post autor: Mecenas »

laki121826 pisze:
Mecenas pisze:
kibicjks pisze:Ja to tylko w Al Capone lub Pająku :cool:
Kolego, proponuję byś spróbował w RJS-ie... Zamów na cienkim cieście, będziesz na pewno zadowolony. :)

Mecenas powiem ci że miło że chwalisz swój albo od kogoś z twoich stron lokal rjs pizza ale rób to delikatniej bo bardzo to widać że to samo reklama zreszta masz konto z 6 postami i patrzac na twoje statystyki to same o pizzy ludzie nie sa głupi żeby tego nie widzieć także proponuje daj sobie siana
Laki chwalę pizzę z RJS, ponieważ mi smakuje i to jest moje zdanie. Sam popatrz na swoje posty, gdzie też się głównie wypowiadasz o pizzeriach, kebabach itp... A komentarze są przede wszystkim negatywne o konkurencji... Zresztą wystarczy wejść na forum Krosno24.pl i widać wyraźnie, jak dzielnie bronisz swojej pizzerii... http://www.krosno24.pl/opinie.php?podst ... 869&off=20 Masz identyczny nick, kumasz? Na marginesie - wypadałoby poprawić interpunkcję - przecinki i kropki też istnieją... :dobani:
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: rkoh »

hahahah ale wtopa hahahaha laki121826 :mur:

gość tu twierdzi, że nigdy nie zamawiał z pizza punkt i nie jest z nią powiązany, a na krośnie napisał, że 3 razy już tam zamawiał, a co więcej, później napisał, że tam pracuje hahaha :rotfl: :rotfl:

i jeszcze smaruje konkurencje, a jak ktoś napisze coś na pizza punkt to sam to zarzuca :rotfl: :rotfl:

ja nie jestem z konkurencji i powiem Ci, że przed tymi zmianami to z chęcią tam wpadałem do lauterbacha, było klimatycznie, więcej miejsca i pizza mi smakowała, ale teraz jak zamieniło się to w pizza punkt to niestety, ale lokal nie zachęca i pizza kiepska
ODPOWIEDZ