Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
dracula666
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 20:31

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dracula666 »

zgadzam się najdroższa jaką widziałem w karcie to była po 15 zł
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Kudłaty »

zamówiłem własnie w pająku kebaba z podwójnym mięsem i sałatką z kurczaka i na początku nie wiedziałem co to w ogóle przywieźli.
Kebab z bardzo nie dobrym mięsem i bardzo mało i zimny beż żadnego sosu.
sałatka z pułeczką panini to nawet nie wiem jak to określić ,bo bułeczka to wyglądała jak spalona pizza bez skłądników a sałatka jakaś taka nie wiadomo jaka.
Napisałem tak bo nie wiem jak opisać to jedzenie .zrobie fotkę tego jedzienia i podeśle na neta


Takie jedzienie mamy w Jaśle
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: baflo »

Vesuvio od 12 maja będzie nieczynne, a od 1 czerwca lokal jest przeniesiony gdzieś w okolice hotelu perła - być może tam gdzie była famili pizza albo jak kto woli słoneczko, dokładnie nie znam lokalizacji lokalu. Co nie zmienia faktu że pizza jest u nich genialna, no i w nowej lokalizacji ma być podobno piec na drewno co sprawi, że pizza będzie jeszcze lepsze
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: baflo »

Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Seba Kotlina »

W sobotę ze znajomymi zamówiliśmy pizze z Pizza Punkt. Zamawialiśmy po 22 pizze 40 cm w dobrej naszym zdaniem cenie około 25 zł.

Dowóz w bardzo dobrym czasie ale niestety pizza dramat. Była ciepła i tyle dobrego można o niej rzec. Ilość składników ograniczona do minimum i ser i ciasto gumowate. Podejrzewam że mogła być odgrzewana. Zamówiłem tam ze względu na polecenie ale nigdy więcej. Dramat jakich mało.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: rkoh »

Mam podobną opinie na temat pizzy z Pizza Punkt. Jadłem tam chyba 3 razy, ale bardziej z przymusu niż wyboru. Lokal mały, na pizzy mało składników + zawsze była przesolona:/ Dodatkowo musiałem skakać do sklepu rozmienić kasę, bo nie mieli wydać;)
shift1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 07:25

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: shift1 »

rjs-pizza na pewno godna polecenia fakt że tylko miesiąc na rynku chyba ale już parę razy zamawiałem i wszystko bardzo pozytywnie,pewnie każdy na początku się bardziej stara ale warto to wykorzystać jako konsument.... opinie na forum ich dotyczące też też bardzo ok :P
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Gabusia »

mnie osobiscie pizza z Pizza Puknt nie podchodzi..:/ skladnikow malo, a tak jak bylo wczesniej wspomniane, ciasto gumowate... jedyne co na + to ceny, nic wiecej... a z tej RJS pizza nie probowalam, ale po opiniach innych chyba w koncu sie skusze ;)
kotek222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 22 maja 2013, 17:28

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: kotek222 »

zgadzam się co do opinii na temat Pizza Punkt "Lauterbach" , zamówiłam kiedyś stamtąd pizze z kurczakiem a dostałam z kabanosem lub czymś podobnym do kabanosa.. pomijając już fakt że była zimna to jeszcze keczup wyglądał jakby był rozmajony z wodą :dobani: Nie polecam !!!!!! :dobani: :dobani: :dobani:
ŚmIaŁeK
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 20 lipca 2011, 20:06

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: ŚmIaŁeK »

:dobani: Pizza punkt - również ją nie polecam! Pizza 3/10 :dobani:
Lepsza już w This Is It :dontgetit:
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Jacek1986 »

Każdy oczywiście ma swój gust i upodobania co do grubości cista i smaku samej pizzy. Mnie akurat najbardziej smakuje w Jasielu ;)
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: avicularia »

ŚmIaŁeK pisze::dobani: Pizza punkt - również ją nie polecam! Pizza 3/10 :dobani:
Lepsza już w This Is It :dontgetit:
Popieram.Pizza punkt kupa jakich mało.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: antykieckowy »

Kudłaty pisze:zamówiłem własnie w pająku kebaba z podwójnym mięsem i sałatką z kurczaka i na początku nie wiedziałem co to w ogóle przywieźli.
Kebab z bardzo nie dobrym mięsem i bardzo mało i zimny beż żadnego sosu.
sałatka z pułeczką panini to nawet nie wiem jak to określić ,bo bułeczka to wyglądała jak spalona pizza bez skłądników a sałatka jakaś taka nie wiadomo jaka.
Napisałem tak bo nie wiem jak opisać to jedzenie .zrobie fotkę tego jedzienia i podeśle na neta


Takie jedzienie mamy w Jaśle
Ja ostatnio zamówiłem sobie pizzę i byłem zdziwiony, że można w Jaśle dostać niespaloną, dobrą, na średnim cieście, pizzę. Może miałem farta :luka:
laki121826
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 25 maja 2013, 13:27

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: laki121826 »

Zamawiałem pizze z tego rjs pizza (siedzieliśmy ze znajomym akurat ulotka była więc pasuje nowości spróbować) same nazwy tych pizza trochę mnie zdziwiły (nie chce mówić że obciachowe ale powiem że trochę dziwne) ale nic nie o nazwy tu chodzi zamówiłem jedną dużą pani w telefonie powiedziała że 40 min i pizza ma być. Siedzimy siedzimy mija jakieś 1,5 godziny więc zadzwoniliśmy jeszcze raz (mówię że czekamy i za ile się możemy spodziewać odebrał prawdopodobnie kierowca albo nie wiem ale jakiś gość i pyta się kucharki za ile ta pizza do nas będzie a pani kucharka o imieniu prawdopodobnie madzia bo tak się do niej się zwracał powiedziała do niego w dość niecenzuralnych słowach że albo niech czekają albo niech się pocałują w pewną częśc ciała (tak krzyczała że wszystko słyszeliśmy w słuchawce). Kierowca miły gość powiedział że nie długo pizza będzie. Czekaliśmy jeszcze z 30 min i pizza rzeczywiście przyjechał. I to był dramat. Kończąć dość długi wywód pizza zimna przypalona i jeszcze nie z tymi składnikami co miały być. Także po jednym kawałku zjedliśmy i kosz. Pani madzi i rjs pizza dziękujemy ale nigdy więcej nie zamówimy i odradzamy potencjalnym konsumentom. Napisałem u nich na stronie podobny komentarz zaraz po zamówieniu ale jak wczoraj patrzyłem wpis usunięty także podzieliłem się moją opinią tutaj bo nikt tego nie usunie.
ŚmIaŁeK
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 20 lipca 2011, 20:06

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: ŚmIaŁeK »

Ja polecam pizze w Afrodycie w Przysiekach :D
ODPOWIEDZ