Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
laki121826
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 25 maja 2013, 13:27

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: laki121826 »

heheh na krosno24.pl to nie moje konto pozdrawiam
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: rkoh »

w takim razie wybacz mi moje wcześniejsze słowa, nabrałem się, bo ktoś ma tak samo oryginalny nick jak Ty i wypowiada się na temat tej samej pizzerii, co Ty, a google niewiele więcej znajduje... ;)
woolny
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 maja 2012, 16:35

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: woolny »

Polecamy każdemu pizze z restauracji Toskania, bo jest to niewątpliwie nasz faworyt na mapie Jasła. Toskania ma w asortymencie bardzo fajne i smaczne pizze. Zawsze fajnie wypieczone i aromatyczne sosy, które zaspokoją nawet najbardziej wybrednego klienta i delikatne podniebienia! Jesteśmy już stałymi bywalcami restauracji i możemy pochwalić jedzenie oferowane w restauracji , jak również zmianę „damską” – panią która robi pizze, oraz przemiłą panią kelnerkę. Tak trzymać !Pozdrawiamy
Obrazek
powierniczka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 4 czerwca 2013, 16:57

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: powierniczka »

W Toskanii fajny klimat :) jedzenie dobre próbowałam :)
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: rabiosa91 »

Bardzo dobra jest pizza w toskani, lecz najlepszą w Jaśle od lat robi slimfast :)
Marek_Myśliwiec
Weteran
Weteran
Posty: 78
Rejestracja: 4 listopada 2010, 09:19

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Marek_Myśliwiec »

woolny pisze:Polecamy każdemu pizze z restauracji Toskania, bo jest to niewątpliwie nasz faworyt na mapie Jasła. Toskania ma w asortymencie bardzo fajne i smaczne pizze. Zawsze fajnie wypieczone i aromatyczne sosy, które zaspokoją nawet najbardziej wybrednego klienta i delikatne podniebienia! Jesteśmy już stałymi bywalcami restauracji i możemy pochwalić jedzenie oferowane w restauracji , jak również zmianę „damską” – panią która robi pizze, oraz przemiłą panią kelnerkę. Tak trzymać !Pozdrawiamy
Obrazek
Potwierdzam , a dodać mogę cienkie i smaczne ciasto. :super:
Awatar użytkownika
TxT
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 01:34
Lokalizacja: z brzucha mamy

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: TxT »

Kudłaty pisze:zamówiłem własnie w pająku kebaba z podwójnym mięsem i sałatką z kurczaka i na początku nie wiedziałem co to w ogóle przywieźli.
Kebab z bardzo nie dobrym mięsem i bardzo mało i zimny beż żadnego sosu.
sałatka z pułeczką panini to nawet nie wiem jak to określić ,bo bułeczka to wyglądała jak spalona pizza bez skłądników a sałatka jakaś taka nie wiadomo jaka.
Napisałem tak bo nie wiem jak opisać to jedzenie .zrobie fotkę tego jedzienia i podeśle na neta


Takie jedzienie mamy w Jaśle
kebab zawsze tam byl podawany na zimno, kucharz musialby miec dobry humor zeby podgrzac mieso.
Pająk to był może fajnym lokalem 5-10 lat temu, a od zmiany wlasciciela jest porównywany do tomcata, maxa czy dawnej arabelki, jak dawniej był to lokal z klasą dla ludzi z klasą, tak teraz obciach tam iść. A co do pizzy jest wiele lepszych na miescie, a Pająka umiesciłbym w 2giej dziesiatce Jasła.
AbsurdB
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 23:39

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: AbsurdB »

VESUVIO w dawnej Mandali pozytywnie rozczarowywuje ;-)
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Charlie_P »

a nad pająkiem podobno będzie klub ze striptizem :D
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: rkoh »

byłem w Vesuvio, nie wiem czy będzie coś robione z wystrojem wnętrz, ale póki co, to przypomina ubogą stołówkę, a nie włoską pizzerię :kwasny: strasznie pusto, zero klimatu! Bałem się, że w piątek wieczorem nie będzie miejsca, a tu proszę, kilka starszych osób i to wszystko :P Obsługa miła, największe wrażenie zrobił na mnie piec, fajnie się prezentuje :) Pizza przypomina mi tą ze slima, dobra, ale to nie moje klimaty, bardziej mi smakuje z al capone czy rjs :)
ulkka21
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 21:55

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: ulkka21 »

Byłam ostatnio w pizzeri Al Capone..... Niestety pizza pogorszyla się i to znacznie. Po dosc długiej przerwie można było zauważyć tylko zawyżone ceny i tabliczke na ścianie zeby zamówienia składać przy barze. Co to ma być, za podniesionymi cenami powinna isc w góre jakość obsługi itp. a nie na odwrót. Więcej tam nie wróce.
aftacz
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 sierpnia 2013, 14:43

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: aftacz »

Al capone zdecydowanie najlepsza, serdecznie polecam margerite :)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: mija »

Al capone pizza bardzo smaczna do tego jst klimat i można miło spędzić czas, również w Keksie osobiście mi smakuje może nie wszystkie tak samo ale ważny jest oczywiście moim zdaniem wystrój danego miejsca , bo jeśli mam czekać na pizze w jakiejś spelunie to chyba najlepsza pizza może odstraszyć ;)
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: _WHISKEY_ »

Pizza z Toscanii miażdży konkurencję znakomitym ciastem.
Zamówiona na miejscu jest bezkonkurencyjna, dowożona niezła, ale niedowiarkom proponuje wizytę w Toscanii. Moc.
joanna0590
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 10:48

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: joanna0590 »

aftacz pisze:Al capone zdecydowanie najlepsza, serdecznie polecam margerite :)
też polecam, moja ulubiona:)
ODPOWIEDZ