Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dragoness »

Stara dobra verona na rynku.
Tylko tej "starej, dobrej" to już nie ma. No ta bene, czy poprzednie posty oznaczają, że mamy w Jaśle kolejnego Włocha? Niedługo zrobi się tu Little Italy
Mufina
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 7 grudnia 2013, 16:36

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Mufina »

Ja polecal pizzerie Faraon, pyszne ciasto i mnostwo dodatkow. Chyba jedyna tak dobra w miescie:)
kluczowa1
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, 05:55

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: kluczowa1 »

włochy a to normalne dziadostwo
francesco
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 lipca 2013, 01:52

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: francesco »

pizzerria vesuvio oryginalna włoska pizza....ul. florianska 56 w jasle. :super:
Ostatnio zmieniony 9 grudnia 2013, 22:41 przez francesco, łącznie zmieniany 1 raz.
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: marley »

Najlepsza w al Capone
myszka14
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 30 lipca 2013, 16:38

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: myszka14 »

Zwracam się do Jasmin i chciałabym śmiało zauwazyc że własnie robił ten ON pizze i jest prawdziwym pizzajolo a nie RADIOLOG!!! Wasza złosliwośc nie zna granic a Picasso nie splajtowało ku waszemu rozczarowaniu i bardzo nieładnie jak włoch pod włochem dołki kopie!!!
Kazdy ma prawo robic co zechce więc jasmin przestan juz wychwalac Vesuvio bo to jest duza przesada!!! I tak każdy polak wie o co chodzi!!!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dragoness »

myszka14 pisze:Zwracam się do Jasmin i chciałabym śmiało zauwazyc że własnie robił ten ON pizze i jest prawdziwym pizzajolo a nie RADIOLOG!!! Wasza złosliwośc nie zna granic a Picasso nie splajtowało ku waszemu rozczarowaniu i bardzo nieładnie jak włoch pod włochem dołki kopie!!!
Kazdy ma prawo robic co zechce więc jasmin przestan juz wychwalac Vesuvio bo to jest duza przesada!!! I tak każdy polak wie o co chodzi!!!
Każdy na forum ma prawo wychwalać kogo chce. Pójdę do Da Agostino, to będę miała możliwość ocenić obie pizze. Nadal subiektywnie, ale jednak. A właściwie oco Ci chodzi myszko z tym Polakiem, który wie? No i oczywiście jest z dużej litery?
DanielR625
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 3 listopada 2011, 09:42

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: DanielR625 »

myszka14 masz troche racji :) a dragoness to tylko wychwala włocha i to wszystko. Może to ktoś znajomy :) nie wiem nie wnikam. Włoch robi dobre pizze. Ale w jaśle są lepsze niektóre pizzerie.. A stara verona wiadomo właściciele się zmienili osoby robiące pizze również ale jednak dobry piec robi swoje..
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: jasmin »

myszka14 pisze:Zwracam się do Jasmin i chciałabym śmiało zauwazyc że własnie robił ten ON pizze i jest prawdziwym pizzajolo a nie RADIOLOG!!! Wasza złosliwośc nie zna granic a Picasso nie splajtowało ku waszemu rozczarowaniu i bardzo nieładnie jak włoch pod włochem dołki kopie!!!
Kazdy ma prawo robic co zechce więc jasmin przestan juz wychwalac Vesuvio bo to jest duza przesada!!! I tak każdy polak wie o co chodzi!!!
Myszko, a raczej Dorotko G. rozumiemy , że chcesz promować swojego ragazzo, ale spójrz brutalnie prawdzie w oczy...

A ze mnie taki włoch, a raczej wloszka, jak z Agostino pizzajolo :rotfl:

A tu dla odświeżenie twojej pamięci w temacie kopania włocha pod włochem
myszka14 pisze:Polecam Picasso na ul.KraSinskiego 41 pyszna włoska pizza ten włoch Agostino zna się na rzeczy poprzedni własciciel tylko udawał że robi pizze w rzeczywistosci była zawsze nie dopieczona i mało składnikowa.Teraz to jest to pyszna pizza i inne rzeczy placek po węgiersku palce lizac a jakie sałatki pyszne!!! Zawsze świeże i smaczne i tak niewiele kosztują te smakołyki Polecam na 100%.
Miedzy Pepe a Agostino jest przepaść. I żadne twoje nędzne wpisy nie pomogą. Napisz lepiej dlaczego "kariera" Agostina w Picasso trwała tak krótko ?
Nie każdy wie, że wychwalany tu pizzajolo Agostino miał też epizdod w nowej Veronie na rynku :)
Trwał aż...2 dni. :hyhy:
global
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 13 listopada 2008, 10:22

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: global »

Czytajac wasze posty i widząc jak trwa walka miedzy jedna a druga pizzeria włoską nabiera mnie na smiech. po pierwsze kazdy pracuje dla siebie kazdy ma prawo otwierac to co chce i gdzie chce tutaj jedna dziewczynka broni swojego wlocha druga broni swojego bylem tutaj i tutaj na pizzy kazdy ma inna dajcie ocenic ludzia jak smakuje a nie bo ten to ... bo ten tamto ... a polak to wiekszy frajer niz inny jako wlasciciel bo i tak nie placi. Widzicie sami jak sie otwieraja i zamykaja knajpy w Jaśle ,jak wam nie smakuje w jednej idz do innej albo sama sobie zrob i pokaz na forum jaka jestes znakomota kucharka. Cwaniactwa w Polsce nie brakuje a zwłaszcza w Polsce a w szczególności w Jaśle. A jeżeli chodzi o picasso Jasmin jakim prawem mozesz sie wypowiadać że knajpa padła bo pizza nie szła czt bywałaś tam pracowałaś a może księgową jesteś a może wiesz dlaczego Verona lub Shake czy inna pizzeria padła nie lubie ludzi co dużo mówią a nie maja podkładki pod to Koncząc każdy niech idzie i zasmakuje tego co chce nie umiecie docenić że pizzerie sklepy czy tym podobne jak otwieraja daja ludzia prace dawniej była verona i as i tyle w Jaśle i każdy jadl gdzie chcial powodzenia życze każdej pizzeri która zarabia a zwłaszcza wlaściciela którzy płacą bo chyba teraz z tym jest problem a oczernianie ludzi i wyciąganie jakiś śmieci na forum to troche przesada powodzenia
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: jasmin »

Nie napisałam, że Picasso padło przez niego. Czytaj ze zrozumieniem. Pragnę jednak zauważyć, że obszczywanie konkurencji zaczęła Dorotka w cytowanym przeze mnie poście więc jej wynurzenia trącą zwykłą hipokryzją.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dragoness »

dragoness to tylko wychwala włocha i to wszystko. Może to ktoś znajomy
Czy ja źle zrozumiałam temat? Przecież ile osób na forum, tyle SUBIEKTYWNYCH opinii. Mnie najbardziej smakuje pizza od Włocha, z Faraona naprzeciw ZST i ze starej Werony, w tej właśnie kolejności. U kogoś innego kolejność może być inna, albo może wymienić zupełnie inne pizzerie. Ma do tego prawo. Idiotyczne jest stwierdzenie, że chwalę kogoś, bo to mój znajomy. Co to ma do pizzy? Znajomym można być prywatnie, a business is business. Nie błaźniłabym się, polecając jakiś chłam.
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: mlody1 »

Ja polecam Slice room na szkolnej kolo biedronki od rana do poznego wieczora wiec wracajac z imprezy mozna wstapic ;-)
Kawalek pizzy 2.50 - dla mnie lepszy niz faraon.
Awatar użytkownika
Harper
Ekspert
Ekspert
Posty: 84
Rejestracja: 26 lipca 2012, 17:09

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Harper »

mlody1 pisze:Ja polecam Slice room na szkolnej kolo biedronki od rana do poznego wieczora wiec wracajac z imprezy mozna wstapic ;-)
Kawalek pizzy 2.50 - dla mnie lepszy niz faraon.
Darmowa reklama zawsze spoko.
Ja z kolei polecam pizzerie Viva - rewelacja moim zdaniem.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: ananasek »

Viva? :szok: Nie wiem jak teraz, ale kilka miesięcy temu dostałam tam pizze niedopieczoną, mało składników i w dodatku nieświeże. Po tym mam uraz do tej pizzerii, ale daaawno temu mieli bardzo dobrą pizze.
ODPOWIEDZ