Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: rkoh »

bo oni może robią oryginalną włoską i dlatego mało składników hehe ;)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: sylwula13 »

jadłam ostatnio pizze z Warzyc i mniam , pychota, lepszej nie jadłam :)
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: paulo06 »

no bardzo dobra,jakis nowy lokal otworzyli :]
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: sylwula13 »

wiem bo spróbowałam stamtąd pizze i jest na prawdę dobra. 10 zł za dużą pizze :) i miałam pyszne, cienkie ciasto, dużo sera i kurczaka :)
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: paulo06 »

ostatnio jak wracałam z pracy przez Warzyce, to widziałam ten lokal i też sobie mysle cos nowego warto wypróbować, i nie zaluje,szkoda tylko ze tak mało osob o nich wie. dużą cole do pizzy dostałam gratis :P
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: sylwula13 »

dirtyang3el pisze:ostatnio jak wracałam z pracy przez Warzyce, to widziałam ten lokal i też sobie mysle cos nowego warto wypróbować, i nie zaluje,szkoda tylko ze tak mało osob o nich wie. dużą cole do pizzy dostałam gratis :P
plusem jest także dowóz gratis bez względu na cene zamówienia :)
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: paulo06 »

jak dalej będzie tak dobra pizza jak jest do tej pory, to zrobia nie zly interes :P
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: sylwula13 »

dirtyang3el pisze:jak dalej będzie tak dobra pizza jak jest do tej pory, to zrobia nie zly interes :P
ojj tak tak :) tylko więcej ludzi musi się o nich dowiedzieć i zrobią biznes jak się patrzy :)
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dziewczyna »

Najlepsza pizza w Jaśle na dzień dzisiejszy dla mnie to Verona i This is it Neapolitana i Cztery sery.

Dawno, dawno temu bezkonkurencyjny był All Capone. Niestety dawne czasy minęły. Żałuję bo pizza była rewelacyjna, a teraz zeszli na przysłowiowe psy. Czyja jest to wina? Kucharza? czy Właściciela? W każdym razie więcej już nie będę korzystać z usług tego lokalu, i nie jest to z mojej strony żadna złośliwość.
Na dowóz pizza jest niezjadliwa,ciasto jest tak cienkie,prawie płynne wszystko się na nim rozwala,w dodatku pizza jest prawie zimna:/ do pizzy mega jak się człowiek nie upomni nie dadzą sosu gratis , a się należy.
W lokalu o zgrozo nie jest lepiej. "System" się wiecznie myli, zamiast sosu, o który się Prosi w pojemniku jest na pizzy, ale to można jeszcze przeżyć. Gorzej jak Pani kelnerka przynosi pizze a niej jest salami przypalone na wiór ,może aby ukryć że nie do końca jest świeże, o warzywach nie wspomnę , napite wodą, pewno rozmrażały się dopiero w piecu na pizzy... I jeszcze muszę napisać o sosie tex mex . Co to jest u licha?! Nie wiem czego do niego dodali ? śmietany?! przepraszam za wyrażenie, ale śmierdział i był wodnisty, rozcieńczony :? brrr:/ Masakra://
Widać zmiany nie zawsze wychodzą na lepsze.
Bardzo lubiłam ten lokal,a teraz za prędko tam nie wrócę, jeśli w ogóle... :/

Jeśli ktoś z was zna dobrą pizzerie to proszę się podzielić informacją. Chętnie się wybiorę, spróbować nowych smaków.
motyl1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 4 listopada 2013, 19:00

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: motyl1 »

Ja polecam RJS na dowóz, super,korzystam regularnie!!!
skandal
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 września 2012, 16:14

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: skandal »

dirtyang3el pisze:ostatnio jak wracałam z pracy przez Warzyce, to widziałam ten lokal i też sobie mysle cos nowego warto wypróbować, i nie zaluje,szkoda tylko ze tak mało osob o nich wie. dużą cole do pizzy dostałam gratis :P
Ma ktoś może jakiś konkretny namiar na ten lokal?
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: ananasek »

Przecież one beke mają, żadnego lokalu nie ma.
ulkka21
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 21:55

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: ulkka21 »

to prawda, AL capone bardzo obnizyło jakosc pizzy. Ja juztam napewno nie zaglądne po tym jak dostałam pizze z szerokimi pustymi brzegami. Drodzy restauratorzy, zapamiętajcie, ze klienta traci sie raz i ludzi na jedzeniu sie nie oszuka !!! :cisza:

Czy ktos wie co jest w miejscu dawnej Verony
Lyba
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 21:21

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Lyba »

Supreme + kurczak ze Slim Fastsa !!! Zawsze jak jestem w Jaśle to zamawiam tylko tą pizze :ok:
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Gabusia »

KIlka tygodni temu jadłam pizze z Al Capone i fakt- nie smakowala jakos rewelacyjnie.. ale kilka dni temu zrobilam kolejne podejscie no i bylam bardzo mile zaskoczona. Pizza na dowoz byla goraca, warzywa swieze :) takze poki co nie rezygnuje z tej pizzeri :D
Tylko jedno mnie dziwi. Na ulotce jest napisane, ze przy zamowieniu mega pizzy sos dostaje sie gratis, co kompletnie jest nieprawda... juz 2 razy musialam placic za niego, a glupia bylam bo nawet nie zorientowalam sie przy odbiorze pizzy.
ODPOWIEDZ