Zajazd pod Goleszem czy Małopolska?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
martitta00
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 grudnia 2009, 10:36

Zajazd pod Goleszem czy Małopolska?

Post autor: martitta00 »

gdzie może być lepsze weselicho?
może macie jakieś doświadczenia związane z przyjęciami w tych miejscach? co byście wybrali?
:oczami:
pny22
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 14:05

Re: Zajazd pod Goleszem czy Małopolska?

Post autor: pny22 »

Oczywiście Restauracja Małopolska. Zajazd pod Goleszem- piękny ogród, jednak jeśli chodzi o lokal- ciasnota, naprawdę mało miejsca i dziwny klimat.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mentol
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 10:42

Re: Zajazd pod Goleszem czy Małopolska?

Post autor: mentol »

Tak się składa, że w ostatnim czasie interesowałem się trochę salami weselnymi. Jeśli chodzi o restauracje o które pytasz, to ważną kwestią jest ilość gości. W Goleszu można śmiało organizować imprezy ale małe. Jeśli planujesz ponad 80 gości to doradzałbym Małopolską. Należy wiedzieć jednak, że Małopolska to już nie jest ten sam lokal co kilka lat wcześniej (wtedy naprawdę organizacja była super). Stara-doświadczona kadra niestety się zwolniła.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Zajazd pod Goleszem czy Małopolska?

Post autor: kamil3 »

Małopolska tylko :) dobra kuchnia polecam :)
Repli
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 listopada 2017, 14:47

Re: Zajazd pod Goleszem czy Małopolska?

Post autor: Repli »

Ja byłem w Małopolsce na weselu brata i jestem zadowolony z miejsca, czysto, schludnie, pyszne jedzonko. Nie mam porównania z Goleszem, więc ciężko stwierdzić, która opcja lepsza.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Zajazd pod Goleszem czy Małopolska?

Post autor: kamil3 »

też byłem wie razy w GOLESZU tam jedzenie dobre ale nie ma porównania do MAŁOPOLSKIEJ :)
drożdżówka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 13 lipca 2010, 11:53

Re: Zajazd pod Goleszem czy Małopolska?

Post autor: drożdżówka »

Miałam w tym roku wesele w Goleszu i mogę polecić ten lokal. Plusem jest bardzo dobre jedzenie i duże porcje. Mają tam piękny, duży ogród, który wieczorem, gdy jest oświetlony, robi wrażenie. Można też skorzystać z samochodu retro, którym lokal dysponuje i od niedawna mają napis LOVE, który można postawić na sali lub w ogrodzie.
My chcieliśmy wiejski stół, sztalugę przed wejściem na salę i czerwony dywan- wszystko było :)
ODPOWIEDZ