Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
HOWARD
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 29 lipca 2010, 19:35
Lokalizacja: Załęże

Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: HOWARD »

Witam serdecznie!

Za rok w wakacje będę chciał tam mieć wesele, na około 130, może 140 osób.

Czy ktoś w tym roku lub poprzednim już miał tam wesele, albo był gościem? Mowa o białym pawilonie namiotowym w ogrodzie oczywiście.

Chciałem podpytać jak wygląda sprawa w środku, gdy na zewnątrz jest ciepło, tak powiedzmy powyżej 25 stopni.
Jak się wtedy goście czują, czy nie są mokrzy ;), czy da się wtedy jeszcze tańczyć (bo tam nie ma klimatyzacji. . . )

Uprzejmie proszę o jakieś bliższe informacje ;)
anielica
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 27 grudnia 2008, 17:54

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: anielica »

Witam, wiem o czym mówisz, dlatego że też mam tam zarezerwowany termin na lipiec przyszłego roku, ale wciąż się zastanawiamy...Jest to nowy pawilon z 2009 roku więc pewnie nie ma jeszcze zbyt wielu opinii. Oprócz braku klimy problemem mogą być również komary :( jak byliśmy tam z narzeczonym w lipcu koło południa to straszliwie nas pokąsały, a po rozmowie z obsługą okazało się, że bardzo cięzko się ich pozbyć mimo kilkakrotnego odkomarzania... nie wiadomo jak to będzie za rok, bo teraz może to być skutek powodzi. Dla mnie głównym mankamentem tej całej weselnej organizacji jest to, że cena za osobę w Artisie nie obejmuje ciast i trzeba samemu szukać kucharki, a rok przed weselem juz ciężko coś znaleźć :kwasny: Jeśli ktoś miałby informacje o tym lokalu to również bardzo proszę się podzielić :)
portnej
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: portnej »

witam
Miałem okazję grać na przyjęciu weselnym w lipcu tego roku w tym pawilonie.
Akurat pogoda dopisała aż za bardzo - było ponad 30st.
W środku nie było gorąco - jak "operate" wyżej napisał boki pawilonu są unoszone, więc przepływ powietrza jest.
Jeśli chodzi o komary to albo mnie nie lubią :cwaniak: albo poprostu ich nie było.
Za to nadmiar ślimaków powetował brak komarów ... oczywiście nie było ich w środku lecz na zewnątrz.

Nie wiem jak goście weselni, ale mi grało się swietnie.
Tak ze polecam pawilon, ale to jest chyba tylko dobre rozwiązanie od czerwca do sierpnia, kiedy noce są ciepłe.
Nie wiem czy np. w maju i wrześniu są tam imprezy ale to chyba za chłodny okres na pawilon.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
HOWARD
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 29 lipca 2010, 19:35
Lokalizacja: Załęże

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: HOWARD »

Dzięki portnej za odpowiedź.
bati1996
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2011, 16:49

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: bati1996 »

Byłem tam na weselu w Sobotę i na poprawinach w Niedzielę.
W Sobotę podczas burzy było trochę zimno(podczas siedzenia a podczas tańczenia było idealnie)
W Niedzielę było gorąco więc porozsuwaliśmy ściany boczne,wiał lekki wiaterek więc było ok ;].
Komarów nie było
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Nie byłam tam nigdy jako gość. Znam tylko opinię koleżanki. Wesele było w tamtym roku. Wszystko było ok poza komarami. Noc udała im się chłodna chociaż był to sierpień.
chaberek
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 czerwca 2011, 12:35

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: chaberek »

A ja tam byłam w maju 2010 roku na weselu i mam jak najlepsze zdanie na temat tego lokalu: wystroju wnętrza i wyżywienia. Ściany były podnoszone więc był przewiew, komarów nie zanotowałam. A weź pod uwagę, że w lokalach-budynkach klimatyzowanych przy takiej rotacji gości tam i we wte i tak klimatyzacja to fikcja.
Irena
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 13 czerwca 2011, 07:04

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: Irena »

4 czerwca 2011 r. miałam tam przyjęcie weselne mojej córki. Jest to chyba najpiękniejsze miejsce na tego typu imprez w naszej okolicy. Pomimo upalnego dnia w namiocie tego się nie odczuwało. Profesjonalna, przemiła obsługa, wspaniałe jedzenie, cudowna dekoracja sali zrobiła ogromne pozytywne wrażenie na gościach, którzy są dotychczas zachwyceni. / 90% gości to goście z innych województw/. Więc szczerze polecam wszystkim zainteresowanym urządzaniem tam przyjęć weselnych.
bambol
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 czerwca 2011, 21:12

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: bambol »

Witam,
A ja mam troszkę inne pytanie.
Czy macie jakieś informacje jak to wygląda, gdy są dwa wesela w jednym czasie (jedno w sali hotelowej a drugie w pawilonie).
Czy goście się jakoś spotykają? Czy nie przeszkadzają sobie wzajemnie?
Irena
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 13 czerwca 2011, 07:04

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: Irena »

bambol......równocześnie były wesela tzn. w sali hotelowej i w pawilonie. Jedni drugim sobie nie przeszkadzają . Super jest akustyka, tak że nawet nie słychać muzyki z sali do pawilonu.. Goście może i się spotykają jeżeli mają na to ochotę np. spacerując po parku :)
Awatar użytkownika
Tito
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 5 września 2011, 20:32
Lokalizacja: Śląsk

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: Tito »

Jakiś czas temu byłam w Artisie na weselu i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu wesele na pawilonie! Cudowne miejsce, piękne dekoracje, przemiła obsługa i wyborne jedzenie. Naprawdę polecam :)
careless
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 5 września 2011, 21:10

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: careless »

mozna wiedziec kiedy bylo to wesele? :) jestesmy zainteresowani tym miejscem i nie wiemy na ile aktualna jest ta opinia :)
Awatar użytkownika
Tito
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 5 września 2011, 20:32
Lokalizacja: Śląsk

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: Tito »

To była bodajże pierwsza lub druga sobota czerwca. Naprawdę warto zorganizować tam wesele. Ale tylko na pawilonie :)
careless
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 5 września 2011, 21:10

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: careless »

szkoda, ze tak malo opini, lecz - decydujemy sie :)
Divegi81
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 sierpnia 2011, 13:04

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: Divegi81 »

Lipiec i sierpień to najbardziej odpowiedni czas na wesele pod namiotem, ma to jakiś swój klimat nawet i rzadko się robi coś takiego w Polsce. Restauracje i domy weselne są dobre na niepewną pogodę.... ale w sumie nigdy nie wiadomo co wypadnie na konkretny weekend... może być gorąco przez 3 tyg a 4 będzie lało...
ODPOWIEDZ