Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Estera
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 29 listopada 2011, 12:59

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: Estera »

Czy orientujecie się jaki jest koszt zorganizowania wesela w Artisie w Moderówce?
Na stronie jest info 145 zł/os ale rozumiem, że to jest jeden dzień bez atrakcji dodatkowych typu drinkbar, grill czy szwedzki stół.....
Byłabym wdzięczna za informacje....
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: Kudłaty »

Odradzam ci w namiocie bo byłęm tam i w dzień bardzo gorąco a wieczorem komarów w cholere a przed weselem mówili ze teren był pryskany przed komarami
Otti
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 3 maja 2012, 14:07

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: Otti »

Polecam Perłę w Jaśle. Centrum miasta , klimatyzowany lokal, monitorowany parking z miejscem dla autobusów, duże zaplecze hotelowe dla gości, cena taka sama no i ...komary nie gryzą :)
Awatar użytkownika
non serviam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 19 lutego 2011, 09:35

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: non serviam »

2 lata temu miałem ślub w Artisie w namiocie
Goście byli pod ogromnym wrażeniem obsługa na wysokim poziomie byliśmy bardzo zadowoleni
Nie ukrywam, że tak do wieczora było gorąco ale to było w sierpniu w największe upały ale były otwarte ściany fajny klimat wieczorem je zamykali
Atutem bardzo dużo miejsca przestronnie duże okrągłe stoły
Polecam będziecie zadowoleni tak naprawdę to wszyscy się przy tak dużej konkurencji chyba juz staraja
wwwojtek
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 grudnia 2011, 11:56

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: wwwojtek »

w maju mialismy tam swoje wesele.
nie jestem pracownikiem artisu ani ich znajomym, po prostu pisze jak bylo.
namiot ma swoj urok.
goscie siedza razem a nie rozwleczeni po kilku salach, nic sie nie kurzy, jak jest goraco to obsluga stawia klimatyzatory, zero komarow, slychac rechot zab.
jedzenie i obsluga najlepsza z jaka mielismy do czynienia.
koszt calego wesela jest rozny, my nie chcielismy barmana, drinki do miksowania byly na osobnym stole, jedzenie dobierasz sobie sama jak Ci pasuje i ile tylko ich chcesz.
to Twoj dzien, Ty decydujesz, ja polecam bo bylo idealnie.

pozdrawiam

wojtek
Kamkaz
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 24 maja 2009, 12:56

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: Kamkaz »

byłam na weselu w artisie pod namiotem i muszę powiedzieć, że super sprawa;) pięknie wyglądała ta zieleń dookoła, temperatura była idealna i zero komarów. Do całej reszty ogólnie nie mam zastrzeżeń, jedynie ubikacje były trochę "ubogie" i w trakcie imprezy już średnio czyste (podłoga z błota).
Ale jedzenie i obsługa jak najbardziej ok:D
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: jarkor2013 »

Witam,

Polecam jak najbardziej pawilon ogrodowy w Artisie. W maju tam miałam swój ślub, jestem bardzo zadowolona, obsługa na wysokim poziomie, wszystko czyste elegancko podane, smaczne, nie ma się do czego przyczepić. Menu jest bardzo bogate i wykwintne. Moim zdaniem ważne jest też to, że w koło jest dużo zieleni i plac do zabaw dla dzieci. W chłodne dni włączane są nawiewy cieplne a w upalne działają klimatyzatory. Nie widzę lepszego miejsca na eleganckie wesele jak tam.
gonza
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 23:43

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: gonza »

Witam
Namiot fajna sprawa tylko komary to jednak duże ryzyko. Dwa razy tego roku bawiłem się na weselu w namiocie raz było ok, a za drugim razem komary już były dokuczliwe i cięły gości. Bliskość stawów jednak robi swoje. Zasadniczo chciałem zwrócić uwagę na małą liczbę kelnerów obsługujących wesela na których byłem. Dosłownie 2 kelnerów bo tyle naliczyłem na obsłudze na weselach liczących ponad setkę gości to jakiś czarny żart ze strony właścicieli lokalu. Żal patrzeć jak kelnerzy wylewają siódme poty i nie wyrabiają na zakrętach a i tak opóźnienie w obsłudze było nie do zaakceptowania i goście byli bardzo niezadowoleni. Przyszłym klientom radzę oprócz ustalania menu, wystroju itp. ustalać w umowie wystarczającą liczbę obsługi na weselu bo 2 kelnerów na pewno nie da rady sprawnie obsłużyć ponad stuosobowej imprezy. Oszczędność właścicieli lokalu swoją drogą ale bez przesady.
pauuula87
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 14:40

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: pauuula87 »

Gdyby chciał ktoś kupić dobry namiot który idealnie nadaję się na różnego rodzaju przyjęcia, polecam firmę Dascompany
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: ruda33 »

Odradzam byłam tam na weselu jedzenie do niczego obsługa beznadziejna brudne toalety beznadziejnie
MartaMarija
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwietnia 2015, 21:33

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: MartaMarija »

Mam pytanie czy ktos z was był w artis Moderówka na weselu w pawilonie ogrodowym- namiocie- kiedy była pogoda taka jak teraz za oknem...czyli ok 10 c deszcz wiatr...jak z wilgocia, ciepłem/zimnem w namiocie, podwiewaniem na dole przy podłodze? dało sie wytrzymac i dobrze bawic? prosze o opinie
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: daro326 »

Byłem tam na weselu w kwietniu br. było fatalnie, zimno jak nie wiem co wiatr wiał cały namiot się ruszał goście narzekali. ja odradzam
MartaMarija
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwietnia 2015, 21:33

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: MartaMarija »

az tak źle?...byles na tym weselu co zaczał przez chwile padac snieg za oknem? naprawde tak skąpią na ogrzewaniu? a jak z łazienkami? ogrzewane były jakos z kaloryferów czy zupelnie nic? no to jestem szczerze przerazona..:( wszyscy maja takie złe doswiadczenia jesli chodzi o brzydka pogode?
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: daro326 »

tak tak dokladnie to wesele
MartaMarija
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwietnia 2015, 21:33

Re: Restauracja Artis (Moderówka) - pawilon namiotowy...

Post autor: MartaMarija »

daro326 moglbys mi podac jakis kontakt do panstwa młodych oczywiscie jesli sie zgodza z tamtego wesela? chciałabym z nimi porozmawiac-bardzo mi zalezy prosze o wiadomosc priv
ODPOWIEDZ