Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: rjarek »

Faraon, można się najeść ciasto bardzo dobre, surówka też super i zdrowa. Polecam
ladka1990
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 20 sierpnia 2011, 17:04

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: ladka1990 »

Grzymała Faraon
Awatar użytkownika
rodnok
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 13:54

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: rodnok »

Grzymała zdecydowanie !
kingsofleon
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 09:20

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: kingsofleon »

KakaR pisze:Heh...jakoś w czerwcu zjadłem w Jaśle swojego pierwszego kebaba (fajnie było uświadomić sobie, że coś takiego tam już dotarło), zaraz niedaleko Małego Kościółka (jakoś w bezpośrednim sąsiedztwie dawnej Monalisy - a może ona tam dalej jest? - przepraszam, ale jestem grubo do tyłu w kwestii zmian w moim rodzinnym mieście i nawet nie znam nazwy lokalu). Zapłaciłem, o ile mnie pamięć nie myli (na pewno nie mniej) 9 zł za coś, co w Krakowie za "kebab" by raczej nie uznano. Mieszkam w Krakowie od wielu lat i powiem, że wielu ludzi narzeka na ceny kebabów, które to w ostatnim czasie mocno poszybowały w górę.. Na Floriańskiej standardem jest 10 zł. Uważam, że za fastfood tego typu, to o 2 zł za dużo, ale w porównaniu z jasielska ceną w relacji do jakości, to jest nienajgorzej.
Nie chcę tutaj ferować jakichś ogólnych wyroków, bo - byc może - sa w Jaśle knajpy, które robią dobry kebab po przystęponej cenie, Ja, w tym momencie, dzielę się tym jednorazowym doświadczeniem, które mnie troszkę jednka zdołowało, bo jeli o ceny idzie, to Jasło a Kraków, to jednak zawsze była dośc spora różnica - zwłaszcza usług, fasfoodów, zabawy...
Tak się składa, że wg mnie w Krakowie na Floriańskiej to najgorszy kebab :) Sory, ale nie jadłem dobrego kebaba w obrębie Rynku w Krakowie. Mięso to jakieś cieniutkie paski, co nawet smaku nie ma, bardzo mało warzyw.

Dobry kebab w Krakowie jest w obrębie Małego Rynku, nie pamiętam nazwy lokalu. No i oczywiście zapiekanki na Kazimierzu.

Dobry kebab w Jaśle jest na K. Wielkiego This is it, fajne bułki mają. Chyba sami je robią, bo nie są to gotowe standardowe bułki. Fajnie chrupiące ciasto.

A ceny kebaba rzeczywiście zbyt wysokie. 7 zł to max powinno być.
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: a-tatutek »

Dziś pierwszy raz kupiłam kebaba w Halagardzie-totalna porażka!
Mięso suche, ledwo ciepłe, a bułka to tragedia bo najzwyklejsza kajzerka do tego chyba wczorajsza, bo po wyjęciu z tego opiekacza sucha i krusząca się niemiłosiernie, sałatki w tej bułce też ledwo co. No i aż 1 plasterek pomidora i 2 plasterki ogórka i to oczywiście za 7zł :kwasny: Nie polecam.

Za to drożdżówki mają dobre i zapiekanka całkiem ok.
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: natali »

Jesteście tacy pewni, że ten KEBAB U Grzymały jest tak wspaniały, ludziska zastanówcie się. Polecam w Bakali pod Domem Rzemiosła na koło Pyszotki. Tam przynajmniej widać jak go robią a można kupić za 1 zł podwójne mięso i nie kosztuje cudów a można zjeść bardzo dużo. :hurra:
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: landri101 »

nie ma jak kebaby z czystego fileta... Ludzie pracowałam już w nie jednej knajpie tego typu i musze wam powiedzieć, że nie wiecie nawet jakie świństwo jecie. Już nie zjem kebaba z z mięsem ktore obraca się i ktoś odcina kawałki, jest ono tak tanie więc 1zł za nie to i tak za dużo... Idzie do niego najgorsze mięso z ubojni, jest formowane tak i doprawiane żeby nie było czuć smaku mięsa z małym dodatkiem resztek kurczaka, trudno to nazwać wogóle mięsem- jakość -1.

W Panoramie jest kebab z fileta.


http://g.forsal.pl/p/_wspolne/pliki/244000/244250.jpg
Amy30
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 8 listopada 2011, 22:21

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Amy30 »

Polecam This is it na ul. K. Wielkiego oraz kebab w Dębowcu w Antice (warto podjechać)- pycha!
Daro40
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 listopada 2011, 14:35
Lokalizacja: Jasło/Krosno/Kraków

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Daro40 »

Mi smakuje u Grzymały i w This is it
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: myosotis »

Najlepszy kebab jest w SHAKU <mniam>
Awatar użytkownika
kleszczkleszcz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 290
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 21:56
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: kleszczkleszcz »

Grzymały This is it SHAKe
ina10
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 12 listopada 2011, 11:38

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: ina10 »

U Grzymały zdecydowanie. :)
Fajna29
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 9 listopada 2011, 17:39

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Fajna29 »

co do Grzymały to raz trafił mi się tak niedobry i zimny kebab ze powiedziałam nigdy więcej ale wszystko zasługuje na drugą szansę więc drugie podejście było lepsze i smaczniejsze hehe :) This is it też jest niezłe jeżeli chodzi o kebaby :)
Awatar użytkownika
Obserwator11
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 9 listopada 2011, 11:00
Lokalizacja: prawie z JASŁA

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Obserwator11 »

This is it w bułce, nie bierzcie ostrego tylko mieszany - bo ostry jest piekielnie ostry - smaczny ale za ostry.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: luki666 »

this is it jesli chodzi o miasto i magura w osieku jesli chodzi o okolice :) z czego ten drugi o niebo lepszy:)
ODPOWIEDZ