Resturacja Panorama przy ul.PCK

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
expert
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 17 października 2012, 10:43

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: expert »

Znasz to ....cyt"Kto pyta, nie błądzi '!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
expert
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 17 października 2012, 10:43

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: expert »

:) :) :) :zdegustowany: :zdegustowany:
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: serjtankian »

Po pierwsze. expert wcale nie dziwię się domysłom użytkownika add gdyż ostatnio na forum co chwilę zakładane są nowe konta i zaraz publikowane są wręcz perfidne reklamy firm (patrz Krokiecik, Różana itd.)

A po drugie. Warto czasami użyć opcji edytuj :]
Awatar użytkownika
miłośnik miasta
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 15 października 2012, 13:42

Re: Panorama :)

Post autor: miłośnik miasta »

Pozwole sobie zabrać głos w dyskusji :) Po pierwsze każdy ma prawo załozyć konto i zawsze będzie ten pierwszy raz :) Nie znaczy to ,że reklamuje cos
nie zauważyłem ,żeby expert cos reklamował ....chyba dobre maniery niektórych ,w tym wzgledzie przychylam sie do opinii experta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
po drugie kazdy ma prawo wyrażać swoje opinie i widze ,ze expert robi to bardzo kulturalnie .......pozdrawiam experta i zycze powodzenia !!!!!!
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: CYNGIEL »

Expert.Wydajesz mi się bardzo podejrzany jak conajmniej aget Tomek. :szok:
Awatar użytkownika
add
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 26 lutego 2008, 17:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: add »

Nie jestem właścicielem ani nie mam z nim nic wspólnego :) Mówię co myślę a żyjemy podobno w wolnym kraju więc mogę to robić. I można się ze mną zgodzić albo i nie. Expert - uważasz inaczej? To bardzo się cieszę z tego powodu:) Tylko ja nie atakuje Cie pod żadnym pozorem a Ty już zdążyłeś/aś wyciągnąć wniosek że nawet mogę być właścicielem... Ciekawe.. :)
expert
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 17 października 2012, 10:43

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: expert »

Otóż to ,żyjemy w wolnym kraju !!!!!! Tak na to stwierdzenie czekam :) !!!!!!!!!!!!!!! brawo :hurra: o to mi chodziło dziękuję i pozdrawiam :)
gucio
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 stycznia 2010, 20:26

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: gucio »

Co jakiś czas wybieram się z rodziną na obiadek "na mieście". Dzisiaj padło na Panoramę. Obsługa bardzo miła, kuchnia - dramat, koszmar, etc. Szczerze odradradzam, poziom dworcowej budy.
sweetyx
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 czerwca 2012, 08:39

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: sweetyx »

Nie zgadzam się z opinią gucio. Chodzę tam regularnie i tak: obsługa bardzo przyjemna a jedzenie jeszcze lepsze. Nigdzie na terenie jasła nie można zjeść takiego pstrąga ani golonki. Pozdrawiam!
Maja23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 sierpnia 2012, 15:32

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: Maja23 »

sweetyx pisze:Nie zgadzam się z opinią gucio. Chodzę tam regularnie i tak: obsługa bardzo przyjemna a jedzenie jeszcze lepsze. Nigdzie na terenie jasła nie można zjeść takiego pstrąga ani golonki. Pozdrawiam!
Wystrój super, obsługa bardzo miła nie powiem...Pani bardzo sympatyczna ale na obiad czekaliśmy z rodziną ponad 50min. Porcje małe a pstrąg bardzo słabo wypadł można zjeść lepszego np. U Grzymały. Ale to jest tylko opinia moja i mojej rodziny, która ze mną akurat wtedy była. U Grzymały albo w manufakturze za tą cenę porcje byłyby większe. Więcej tam nie pójdę chyba, że na piwko w lecie :)
abgb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 lutego 2012, 11:56

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: abgb »

Restauracja z wyglądu robi dobre wrażenie. Obsługa też. Natomiast co do jedzenia - to nie jest najlepiej. Można w innych miejscach w Jaśle zjeść lepiej.
A co do pstrąga - to miałam okazję jeść i niestety podzielam opinię, że nie jest najwyższych lotów. Na łowisku w Foluszu jest o niebo lepszy. Właściciel jeśli nie polepszy jakości serwowanych posiłków, to nie może liczyć na klientów.
merry
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 29 marca 2012, 18:05

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: merry »

restauracja robi wrażenie wizualne widok z balkonu również ale potrawy pozostawiają wiele do życzenia oraz ich rozmiar - są stanowczo zbyt małe :(
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: madellina »

Był ktoś w tej restauracji na imprezie 26 lipca? To była tylko jednorazowa imprezka czy jest cotygodniowa?
marcel12
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, 19:35

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: marcel12 »

ja byłem
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: dziewczyna »

Czy ktoś z Was był na imprezie w Panoramie?
Czy warto się tam wybrać?
ODPOWIEDZ