Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: piotrek »

Co jakiś czas przeglądam forum aby dowiedzieć się od "przypadkowej klientki" jakie imię ma dziś kucharz lub jaki kolor butów widać gdy podchodzi do nas "osobisty doradca kulinarny" restauracji Różana zwany kelnerem. Doprawdy smutno że nic nowego się nie dzieje ... zniechęciła antyreklama?
Forumowicze proszę o kontynuację jak dziś mogłaby wyglądać dalsza reklama przybytku w którym nigdy nie byłem ...:

Przejeżdżając przez jedną z wielu miejscowości w trakcie naszej podróży z Sydney wstąpiliśmy do pierwszego lepszego baru przy drodze. Już na wejściu zdumiał nas różany kolor żarówki nad drzwiami i świeże róże na policzkach kelnerek które podchodząc do nas wypytały z wprawą doradcy Amber Gold jak dziś dzień minął i jak to im przyjemnie gościć w skromnych progach. Nie zwlekając zamówiliśmy u Pani Zuzi i Pana Staszka (kucharza) niesamowicie świeże kawałki cielęciny (w smaku przypominała cielaczki jeszcze niepoczęte) na talerzach w kształcie róży, mąż mój Różan zamówił danie na ostro i faktycznie znaleźliśmy tam piękne różane kolce a na niektórych skrzył się różanym światłem "made in RPC" - pardon China. Dania przywiózł rano niezawodny Pan Jacek w różanej chłodni z napisem "Róż się z drogi jadą pierogi". Nie sposób opisać wszystkich wrażeń, forum Jaslo4u.pl musiałoby zakupić serwery youtube aby opisać ten niesamowicie piękny smak i świeżość potraw gdzie większość ich składników w momencie jedzenie jeszcze fizycznie się nie wylęgła. Cuda? Czary? nie :) to resturacja Różana do której będziemy zawsze wracać nawet jadąc autkiem z naszymi dziećmi Dżesiką i Brajanem do Sao Paulo. Polecić jeszcze mogę parking gdzie niezawodny ochroniarz Pan Zenobysław samym swoim wzrokiem potrafi odganiać muchy siadające na autkach klientów restauracji Różana. Wszystkie te imiona przypomniałam sobie po 6 miesiącach pisząc ten post, tak trwałe ślady w życiu pozostawia catering w restauracji Różana - pamiętam nawet nazwę psa ochroniarza (Ruziarz) oraz ile różanych samochodów minęłam jadąc od restauracji Różana do pierwszej przydrożnej Róży mówiącej z akcentem ukraińskim. Myślę że dobrze zrobię gdy ten posiłek wpiszę sobie też w cv i dam zdjęcia na naszą klasę i pejsbuka oraz do CNN. Zabrakło może tylko muzyki "taniec z różą w zębach" jako stonowanego tła posiłków ale wyślę zaraz z mojego ajPada mesydż do niesamowitej menadżer Pani Kasi aby miała prośbę do zrealizowania na przyszłość. Jadąc następnie przez ronda w Jaśle wydawało się że są w kształcie róż a ich ilość dawała wrażenie że jestem w różanym ogrodzie. Przygotowuję właśnie pismo do Pana Burmistrza aby wszystko w Jaśle przerobił na róże i zapomniał o rurze z Niegłowic która kiedyś ponoć dawała ludziom pracę a teraz smętnie kapie jak rynkowa fontanna wielkości trzech bukietów róż za to w cenie 30000000000 róż na rynku w Jaśle.

Dalsze wspomnienia dopiszę jak ściągnę różane okulary
Pozdrawiamy
Róża, Różan, Dżesika, Brajan i 4 rury w różanym rushcarze z Zarurza

ciąg dalszy nastąpi?
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: Pemek94 »

Hmm tak przeczytałem i się zastanawiałem przez 5 minut o co chodzi? Możesz wytłumaczyć tak na chłopski rozum bo chyba jestem jakiś dziwny, że tego nie rozumiem O.o
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: Sabina88 »

A już myślałam, że tylko ja nie zrozumiałam...
amivisage
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 26 maja 2011, 00:03

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: amivisage »

Jeden z najlepszych prześmiewczych tekstów. Tylko aby zrozumieć o co biega trzeba mieć IQ większe niż numer buta. Możesz teraz napisać o Krokieciku.
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: Jester »

Rewelacja! Nie przypuszczałam, że w Jaśle kryją się takie talenty. Masz lekkie pióro - świetnie się to czyta. Poproszę o więcej.
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: obiektywnyObserwator »

Hahahaha prawie z krzesła spadłem, tekst bardzo dobry :D
Chyba Ci musieli zajść za skóre Piotrze, skoro taki tekst wysmażyłeś? :hyhy:
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: Emily »

Dobry tekst, nie powiem, że nie. Ciąg dalszy nastąpi w odcinku Magdy Gessler.
Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2012, 13:12 przez Emily, łącznie zmieniany 1 raz.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: Jozin »

a teraz skocz na obiad do Krokiecika a my czekamy na relację :))
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: Pemek94 »

No to najwidoczniej mam IQ ameby... No nic pisz sobie pisz jak Ci się podoba :p Mnie takie teksty nie ruszają ale życzę jak najlepiej :)
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: Jester »

Po co aż taka samokrytyka? Może po prostu masz inne poczucie humoru :)
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: piotrek »

No niestety, nie byłem nigdy w w/w restauracji Różana ani też w Krokieciku. Czytając wczoraj "dawne" posty nt.Różanej i będąc w owym czasie po spożyciu zupy chmielowej naszła mnie powyżej opisana refleksja. A dziś? deja vu :) jestem w hotelu w Czechowicach-Dziedzicach a tu w ogródkach kto zgadnie co za kwiaty? .... ? Za to ledwo co widać góry, słoneczna mgiełka jakaś sierpniowa - w maju była widoczność znacznie lepsza.... Pozdrowionka!
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: Tenshi »

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA hahahahahahahaha, śmieję się do laptopa jak idiotka- REWELACJA!
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: Wojtq »

A mnie się wydaje że autor tematu ma jakiś problem emocjonalny, którego nie sposób rozwikłać najwięksi światowi filozofowie. Bo o ile można z ironią i nieco poetycznie wyperswadować personelowi oraz szefostwu jak to bezpłciowa jest u nich obsługa (czego osobiście stwierdzić nie mogę) i jak drętwo czuliśmy się w ich lokalu, tak za ciężką cholerę nie potrafię znaleźć punktu zaczepienia do jasielskich rond i burmistrza. Owszem Twa imaginacja sięga wysokich szczytów ale g.ówno się ma do stanu faktycznego. A jak Ci ktoś tak bardzo zaszkodził że Cię na kiblu wzięło na taką poezję to są łatwiejsze i bardziej skuteczne sposoby by temu komuś to wyperswadować i wywalić prosto na talerz co Ci na wątrobie siedzi.
A prostych ludzi z oszczędź i albo napisz o co Ci biega albo po prostu daj sobie siana i C'est la vie...
lupis
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 12 lipca 2012, 18:04

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: lupis »

To jest słabe i to bardzo. Chyba trzeba czuć się bardzo nie docenianym żeby chwalić się TAKIMI wynurzeniami na forum jasło4u :kwasny:
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: mała111 »

Wojtq pisze:A mnie się wydaje że autor tematu ma jakiś problem emocjonalny, którego nie sposób rozwikłać najwięksi światowi filozofowie. Bo o ile można z ironią i nieco poetycznie wyperswadować personelowi oraz szefostwu jak to bezpłciowa jest u nich obsługa (czego osobiście stwierdzić nie mogę) i jak drętwo czuliśmy się w ich lokalu, tak za ciężką cholerę nie potrafię znaleźć punktu zaczepienia do jasielskich rond i burmistrza. Owszem Twa imaginacja sięga wysokich szczytów ale g.ówno się ma do stanu faktycznego. A jak Ci ktoś tak bardzo zaszkodził że Cię na kiblu wzięło na taką poezję to są łatwiejsze i bardziej skuteczne sposoby by temu komuś to wyperswadować i wywalić prosto na talerz co Ci na wątrobie siedzi.
A prostych ludzi z oszczędź i albo napisz o co Ci biega albo po prostu daj sobie siana i C'est la vie...
Dokładnie :super: najzabawniejsze jest to
piotrek pisze:No niestety, nie byłem nigdy w w/w restauracji Różana ani też w Krokieciku.
więc czym jest uzasadniona Twoja opinia na temat ww restauracji??? aż dziw nabiera że znalazłeś poklask wśród forumowiczów :padam: ,nie jest to śmieszne wręcz żenujące :dobani:
ODPOWIEDZ