Kawa w Jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
misiek216
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 22 lipca 2012, 19:17

Kawa w Jaśle

Post autor: misiek216 »

Znacie może jakąś kulturalną kawiarnię w Jaśle, mniej popularną, najlepiej nie w centrum? Oprócz Keksa i Aristo.
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: Union »

Dosyć kulturalnym miejscem na kawę obecnie (jeszcze rok temu jak byłem) była Parkowa. Po remoncie bardzo ładnie się tam zrobiło.
bubble
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 12 marca 2010, 16:42

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: bubble »

Union pisze:była Parkowa. Po remoncie bardzo ładnie się tam zrobiło.
Popieram. Kawiarnia na poziomie i odnosząc się do tematu - kawa przepyszna. Również ta na wynos jest przepyszna i niedroga (chyba 4 zł, jeśli się nie mylę) - w sam raz na powrót do domu przy obecnej temperaturze.

Ktoś na początku wspominał o Aristo - jak oceniacie smaki kaw? Jak stoją cenowo?
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: Pemek94 »

Polecam Filiżankę przy ul.Słowackiego, zaraz obok skwerku :) Bardzo dobre mają ciasta, kawa też jest smaczna, miejsca może nie ma dużo ale jest przytulnie :)
patii
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 7 marca 2010, 13:23

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: patii »

Jak na kawę to tylko do filiżanki, miła atmosfera,ładny wystrój no i kawa przepyszna,polecam.
bubble
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 12 marca 2010, 16:42

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: bubble »

patii pisze:Jak na kawę to tylko do filiżanki, miła atmosfera,ładny wystrój no i kawa przepyszna,polecam.
A jak ceny? Oferują kawy na wynos?
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: Pemek94 »

Oferują kawę na wynos, nie pamiętam dokładnie ale chyba 4zł kosztuje :)
bubble
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 12 marca 2010, 16:42

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: bubble »

Kawa na wynos z kawiarenki naprzeciwko Ekonomika (ta nowa, różowa :D) ogólnie bez szału, chociaż wielki plus za 2x cukier, który wsypujesz sam (w Parkowej w przypadku tej na wynos niestety dostałam samą kawę - bez cukru, nie wiem, mogłam mieć pecha, więc nie uogólniam). Niestety minus co do tej z naprzeciwko Ekonoma - potęęęężny czas oczekiwania (chociaż kolejka nie była duża). Cena: 3,50. A i bardzo sympatyczna Pani!
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: Pemek94 »

Ta kawiarenka się Ciacho nazywa bodajże :) Na wakacjach mieli bardzo smaczne tosty i do tego puszka pepsi, za którą wychodziło 1,10 więc opłacało bo tost kosztował 1,50 chyba ale to było zaraz po otwarciu prawie ;)
Awatar użytkownika
Mrówka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 listopada 2012, 21:57

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: Mrówka »

Polecam Parkową - pyszniutka kawa!
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: MartaW »

a ja uwielbiam w keksie szczególnie czekoladową :D zresztą kawa jak kawa, jak z ekspresu robią to zazwyczaj jest dobra :) w filiżance nie piłam chociaż robiłam tam podejście ale jest tam dla mnie jakoś tak ciasno, nie wiem nie w moim guście. Ale może się kiedyś skuszę :P
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: m.g »

Ja osobiście uwielbiam kawę w Aristo Cafe. Fajnie, przytulnie, a latte -pycha! Byłam zdziwiona, bo siedziałyśmy tam z koleżanką ok. pół godziny i ludzie ciągle wchodzili tylko niestety nie było miejsca, no i to było w środku tygodnia a nie na weekendzie. Pizze tam mają średniastą, taką bez smaku, kucharz powinien się przeprosić z oregano :) ale na kawkę polecam!
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: MarioPuccini »

Jeśli pytają mnie: Gdzie można iść na kawę w Jaśle to odpowiadam- jeśli nie jesteś smakoszem to wszędzie, a jeśli jesteś, to nigdzie.
Barista to u nas niestety słowo ciągle kojarzące sie z filharmonią.
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: cytrynowakredka »

Ja polecam PARKOWĄ :padam: :padam: :padam: :padam: kawa bardzo dobra, duży wybór, dla każdego coś się znajdzie, a ceny przystępne, czasami też chodzę tam na pizzę, są dobre i w dobrej cenie.
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: cytrynowakredka »

Ja zawsze z Parkowej byłam bardzo zadowolona, nigdy się nie stało nic mi oraz moim znajomym coś podobnego, ale musiał być kiedyś pierwszy raz taki, może mikrofalówka się zepsuła, ale zachowanie kelnerki nie było na miejscu, nie powinni podawać w takim stanie jedzenie, bo psują sobie opinię.
ODPOWIEDZ