DEMONY II MIEJSKA GóRKA VS JKB PANTERY

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

DEMONY II MIEJSKA GóRKA VS JKB PANTERY

Post autor: natalijka »

Może mi ktoś wytłumaczyć... dlaczego zawodnicy I ligowi wspierali zawodników II ligowych :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: Przecież to poslki związek baseballowy powinien jakąś ustawe na to wydać... przecież to nie jest fair :suchy:
Mona_20
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 4 czerwca 2006, 10:55
Lokalizacja: Jasło

Re: DEMONY II MIEJSKA GóRKA VS JKB PANTERY

Post autor: Mona_20 »

Zawodnicy z I ligi moga zagrac 2 mecze w II lidze.Taki jest przepis niestety. Ale Pantery pokazały co potrafia i jakby nie sedzia to bylo by zwyciestwo:)
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: DEMONY II MIEJSKA GóRKA VS JKB PANTERY

Post autor: natalijka »

no a wyobraź sobie, co by było dopiero, gdyby sędziowali sędziowie z Miejskiej Górki... :zdziwko: :zdziwko: to już by był wtedy totalny cyrk :P No ale ja meczu nie widziałam i nie mogę powiedzieć jak sędziował, zdam się jednak na wasza opinie :)
Szkoda meczu... no ale tak jak w dziale napisałam w komentach, to jest sport, gdzie porażki i wygrane są normalną koleją rzeczy...
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: DEMONY II MIEJSKA GóRKA VS JKB PANTERY

Post autor: sasza »

Trzeba też zauważyc że chłopaki z Jasła trenują 2-3 miesiące a pewnie taka Miejska Górka z 3-4 lata(niewiem dokładnie),i jescze do tego grali 1 ligowym skladem, jak dla mnie to naprawde musieli dobrze grac(pantery)chociaż meczu niewidzialem,ale co swiadczy po wyniku to meczyk musial byc bardzo ciekawy
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: DEMONY II MIEJSKA GóRKA VS JKB PANTERY

Post autor: natalijka »

no sasza zgadzam się z Tobą w 100 % :) :) :) :)
Mona_20
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 4 czerwca 2006, 10:55
Lokalizacja: Jasło

Re: DEMONY II MIEJSKA GóRKA VS JKB PANTERY

Post autor: Mona_20 »

Jeden sedzia który sedziowal mecz (sedzia liniowy )byl z Miejskiej Górki.NIe uznał Pantera najwazniejszego pkt wtedy mecz skonczyl by sie napewno innym wynikiem. No ale coz tak mialo byc.A Pantery zagrali bardzo dobry mecz.NIe zaluje ze pojechalam:)
Nastepny mecz z Żorami musi byc zwyciestwo.
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: DEMONY II MIEJSKA GóRKA VS JKB PANTERY

Post autor: karson1910 »

Możecie napisać wynik tego meczu bo nie moge znależć go na forum.Czytając domyślam się że przegrali.Z góry dziękuje.
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: DEMONY II MIEJSKA GóRKA VS JKB PANTERY

Post autor: natalijka »

8 : 7 przegrali....
i można przeczytać o tym w dziale o Panterach...
PanteryJaslo
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 20 maja 2006, 15:36
Lokalizacja: Jasło

Re: DEMONY II MIEJSKA GóRKA VS JKB PANTERY

Post autor: PanteryJaslo »

Szkoda tej przegranej, tym bardziej, że po raz kolejny bylismy naprawdę o krok od zwycięstwa :(
....co do zawodników z Miejskiej Górki, to faktycznie w pierwszym składzie grało ich aż 7 z I ligi, rzucało 2 ich podstawowych miotaczy, którzy trafili naszych chyba 5 albo 6 pałkarzy( na co sedzia mówił, ze to nie specjalnie i nie moze ich wyrzucic z boiska :mad: )
Kolejny raz dał znac u nas brak ogrania i konsekwencji do samego końca spotkania, ale cóż, myslę iz wyciągniemy z tych porażek pozytywne wnioski i nie ma sie co załamywac i trzeba grac dalej :padam:
POzdrawiam i do zobaczenia na meczu z Żorami ( kiedy to jeszcze dam znac, gdyz wg. terminarzu PZBALL-a ma sie odbyć 22.VII.2006r., ale jest to raczej mało prawdopodobne)
ODPOWIEDZ