sylwester 2013/2014

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: sylwester 2013/2014

Post autor: scand »

subiektywnie o tym gdzie byliście ?

z mojej strony lokal Imperial,
jedzenie- średnie
ludzie- 25-50
atmosfera- średnia
organizacja, wydawanie posiłków- fatalne
orkiestra na plus, że więcej grali niż pauzowali
czy poszedłbym tam jeszcze raz? - NIE
relacja ceny do jakości imprezy- o połowe za drogo


pozdro!
aniase76
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 stycznia 2014, 13:34

Re: sylwester 2013/2014

Post autor: aniase76 »

jeżeli chodzi o Sylwester "pod Goleszem"
cena- ok
orkiestra - słabiutka ale zabawa była.
goście: - ok. 70 osób -wyodrębnione towarzystwa - żadnej wspólnej zabawy.

jedzenie smaczne chociaż myślałam, że bedzie lepsze..
generalnie -ocena :db:)
szcześliwego Nowego ROKU
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: sylwester 2013/2014

Post autor: julia1978 »

Wolica:
Jedzenie bardzo średnie, nie sprostało moim oczekiwaniom.
Orkiestra również mnie nie zachwyciła, ale dało sie bawić
Na sali ok 200 osób, więc trochę ciasno.
Duży plus dla pań kelnerek, które swietnie dawały radę przy tak dużej liczbie osób, dbały o porządek, wydawanie posiłków i obsługa szły im bardzo sprawnie.
Na szczęscie towarzystwo dopisało, więc w sumie bawiliśmy się dobrze. Mimo to kolejny raz się nie wybiorę, uważam, że zabawy Sylwestrowe w Wolicy są mocno przereklamowane, albopo prostu coś się popsuło. Byłam wiele lat wcześniej i było dużo lepiej, zwłaszcza pod względem jedzenia.
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: sylwester 2013/2014

Post autor: Anna Wal »

Ja byłam "u Schabińskiej". Jedzenia dużo i bardzo smacznie. Zespół super - bawiłam do rana! Po pólnocy właściciele zlożyli wszystkim życzenia noworoczne (uważam to za miły gest bo na poprzednich balach w innych lokalach nie spotkałam się z tym)a później Mega niespodzianka dla wszystkich - fenomenalny taniec Derwisza, naprawde widowiskowy. Obsługa bardzo miła. Najbliższy Sylwester również w tej samej restauracji ;)
Awatar użytkownika
Monika Michalska
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:52

Re: sylwester 2013/2014

Post autor: Monika Michalska »

Anna Wal pisze:Ja byłam "u Schabińskiej". Jedzenia dużo i bardzo smacznie. Zespół super - bawiłam do rana! Po pólnocy właściciele zlożyli wszystkim życzenia noworoczne (uważam to za miły gest bo na poprzednich balach w innych lokalach nie spotkałam się z tym)a później Mega niespodzianka dla wszystkich - fenomenalny taniec Derwisza, naprawde widowiskowy. Obsługa bardzo miła. Najbliższy Sylwester również w tej samej restauracji ;)
Potwierdzam. Bawiliśmy sie ze znajomymi SUPER! Cena adekwatna do jedzenia, muzyki i atrakcji (mnie również baaardzo podobał się ten taniec). Państwo Schabińscy wysoko podnieśli poprzeczkę wśród bali Sylwestrowych organizowanych w Jaśle i okolicach. Ciekawe co wymyślą w przyszlym roku? Reasumując: jestem na TAK!
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: sylwester 2013/2014

Post autor: Mecenas »

Witam My byliśmy w Domu Ludowym w Radości, cena bardzo dobra, jedzenie dobre, muzyka bardzo słaba (grał jakiś młody DJ i nie miał pojęcia o dobrej muzyce), było tam ok. 70-80 osób w wieku 20-50 lat, atmosfera dobra, zabawa mimo wszystko udana, czy poszedłbym tam następnym razem - NIE.
Awatar użytkownika
roza
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 16 października 2011, 09:28

Re: sylwester 2013/2014

Post autor: roza »

My ze znajomymi byliśmy we Woli Dębowieckiej ....
Było ponad 200 osób ciasnota taka,że nie szło tańczyć bo się obrywało od innych jak nie z buta to łokcia,przy stole było tak ciasno,że nie szło zjeść dyskonfort totalny.Jeśli chodzi o jedzenie to kiepsko kelnerzy beznadziejni muzyka jeszcze gorsza-ogólna ocena bardzo słaba.
Awatar użytkownika
Magnez
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 marca 2013, 12:14

Re: sylwester 2013/2014

Post autor: Magnez »

Restauracja MAŁOPLSKA
Byłem z żoną i znajomymi. Było ponad 100 osób ale miejsca do tańczenia bylo sporo. Nikt o nikogo sie nie ocierał ani nie szturchal. Zespoł bardzo fajnie grał. Był to duet damsko - męski. Bawiliśmy się przy muzyce starszej i współczesnej. Widziałem, że kontrolowali salę i odpowiednio dobierali repertuar do wieku tańczących i przebywających na balu- za to duży plus! Jedzenie smaczne, gorące i naprawdę było go sporo - za to duży plus. Kelnerki kręciły się caly czas na sali i wszytsko na bieżąco donosiły - plus. Ktoś wyżej napisał, że właściciele składali życzenia noworoczne, na balu w Małopolskiej również byli i też składali - duży plus. Były nagrody w postaci wyjazdu do Krynicy na weekend, ale nie wygrałem :( Moze za rok mi się uda bo wiem już gdzie będę się bawił w Sylwestra 2014 ;))
euzebiusz19
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 stycznia 2014, 21:27

Re: sylwester 2013/2014

Post autor: euzebiusz19 »

roza pisze:My ze znajomymi byliśmy we Woli Dębowieckiej ....
Było ponad 200 osób ciasnota taka,że nie szło tańczyć bo się obrywało od innych jak nie z buta to łokcia,przy stole było tak ciasno,że nie szło zjeść dyskonfort totalny.Jeśli chodzi o jedzenie to kiepsko kelnerzy beznadziejni muzyka jeszcze gorsza-ogólna ocena bardzo słaba.
Też byłem na tym sylwetrze i mam zupełnie odmienne zdanie od Ciebie. Było super według mnie, polecam na przyszłość.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: sylwester 2013/2014

Post autor: Grunwald »

Ja byłem w Małopolskiej i mam trochę odmienne zdanie. Jedzenie jak dla mnie totalna porażka a o ilości już nawet nie chce wspominać bo ciezko niemowlak miałby sobie pojeść. Brak owoców czy jakiś suchych ciasteczek na stołach przy tej kwocie było na prawdę żenujące o innych rarytasach nawet nie marżę . I taaa wyśmienita papka cebulowa na początek hehe poza tym zabawa przednia :) jakby Pani z orkiestry nie przespała że mija północ i oznajmiła po 24 to całkiem całkiem :)
Awatar użytkownika
Magnez
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 marca 2013, 12:14

Re: sylwester 2013/2014

Post autor: Magnez »

Mnie osobiście krem cebulowy bardzo smakował. Było to coś ciekawego czego nie jada się na co dzień w domu. Z tym zespołem i północą to się zgodzę, dali d..y ale poza tym do dziś jeszcze mnie nogi bolą :)
ODPOWIEDZ