Zatrudnję nianię

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
Awatar użytkownika
koala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 5 listopada 2008, 00:58

Zatrudnję nianię

Post autor: koala »

Szukam opiekunki w wieku 25- 35. CV i list motywacyjny pisać na [email protected]
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: piotrek »

pisze njanja. Mam 25 lat, znam 7 języków obcych, bardzo lubię zabawy z dziećmi (nie jestem xiędzem), znam jazdy na koniu, tańce, balet i pływanie. Zadowalam się 5zł/h brutto. Będzie?
kluczowa1
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, 05:55

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: kluczowa1 »

szukasz opiekunki żeby umiała wszystko, najlepiej za 500zł,po co ci to cv? podanie życiorys i co jeszcze, a zachwilę kamerke założysz,coś ci sie pomyliło chyba nie jesteś firmą?
Awatar użytkownika
koala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 5 listopada 2008, 00:58

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: koala »

Nie, nie jestem firma. piotrek niech siostra wyśle CV i list m. piotrek podał stawkę początkową
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: makatka »

Co to za durne wymagania 25-35lat, szukasz modelki czy niani, a list motywacyjny to jakaś głupota. Osoby oferujące 500zł na miesiąc za 8 godzin opieki nad dzieckiem od poniedziałku do piątku są po prostu śmieszne, a niestety takich ogłoszeń na Jaśle nie brakuje.
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: Emily »

Poza tym, nie "zatrudnjsz" tylko "zatrudnisz". Biedne to dziecko. Może z nianią odżyje.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: wieśniak »

Emily pisze:Poza tym, nie "zatrudnjsz" tylko "zatrudnisz". Biedne to dziecko. Może z nianią odżyje.

Jak już to da pracę ,a nie zatrudni :P Bo na pewno nie będzie to legalne ,a więc nie ma mowy o zatrudnieniu :hyhy:

ps. za 2.50 zł na godzinę to nawet spać mi się nie chce ,nie mówiąc o pracy.... :rotfl:
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: ewelinka21 »

Wiesz co kobieto jestem zainteresowana ta praca jesli Ci odpowiadam to 7zł za/h i pogadamy zastanawia mnie ten list m. poco on jest potrzebny oraz CVa tak na zakonczenie zaloguj sie i daj edycje i popraw swoja pisownie Zatrudnię nianię
Awatar użytkownika
koala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 5 listopada 2008, 00:58

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: koala »

ewelinka21 masz tylko 21 lat więc ustaw się na końcu kolejki , nie będę edytował, mogę płacić nawet 10zł/h ale w późniejszym okresie. Poprawiam się DAM PRACĘ KOBIECIE DO OPIEKI NAD DZIECI I DOMU. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: ananasek »

Do opieki nad dzieckiem i domem? Za 2 zl./h ktoś ma Ci dziecko niańczyć i obiadki gotować? Jaja sobie robisz czy naprawdę takie bezmózgi jak Ty żyją na tej planecie? :cisza:
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: łodyniec »

ananasek pisze:Do opieki nad dzieckiem i domem? Za 2 zl./h ktoś ma Ci dziecko niańczyć i obiadki gotować? Jaja sobie robisz czy naprawdę takie bezmózgi jak Ty żyją na tej planecie? :cisza:

łoohohhohohohohohohoho


on nie jest bezmózg tylko korzysta z dobrodziejstw i przywilejów życia w kraju gdzie bezrobocie jest na dobrym poziomie :hyhy: wyhaczy jakąś niewolnice :hyhy:
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: łodyniec »

koala pisze:ewelinka21 masz tylko 21 lat więc ustaw się na końcu kolejki , nie będę edytował, mogę płacić nawet 10zł/h ale w późniejszym okresie. Poprawiam się DAM PRACĘ KOBIECIE DO OPIEKI NAD DZIECI I DOMU. Pozdrawiam
ty nie obiecuj ,bo NIGDY tyle nie dasz zarobić :hyhy: 9 godzin dziennie ,5 dni w tygodniu,22 w miesiącu = 22 x 9 x 10 = 1980 zł :zdegustowany: na kredytach będziesz cisnął ? :hyhy:
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: dyna »

makatka pisze:Co to za durne wymagania 25-35lat, szukasz modelki czy niani, a list motywacyjny to jakaś głupota. Osoby oferujące 500zł na miesiąc za 8 godzin opieki nad dzieckiem od poniedziałku do piątku są po prostu śmieszne, a niestety takich ogłoszeń na Jaśle nie brakuje.
A skad masz pewnosc ze chodzi o nianke do dziecka??? A w tedy wiek ma znaczenie hehe :super:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: Jozin »

To jest twoje ogłoszenie ?
Obrazek

Jeśli tak, to "gratuluję" kariery na wiocha.pl.....
Awatar użytkownika
shadowman25
Guru
Guru
Posty: 115
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:36

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: shadowman25 »

Jozin pisze:To jest twoje ogłoszenie ?
Obrazek

Jeśli tak, to "gratuluję" kariery na wiocha.pl.....
W tym akurat ogłoszeniu dodatkową atrakcją jest fakt że praca jest nagrywana na kamerze.
ODPOWIEDZ