DNI JASŁA 2009-PETYCJA!!!!!

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
shamrock
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 24 grudnia 2008, 11:33

Re: DNI JASŁA 2009-PETYCJA!!!!!

Post autor: shamrock »

To bardzo dobry pomysł chyba raczej większosc osób lubi te zespoły ja w szczególności happysad :D :D
TWPC
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 listopada 2008, 20:22
Lokalizacja: JAsło

Re: DNI JASŁA 2009-PETYCJA!!!!!

Post autor: TWPC »

DŻEM???? BLEEE :dobani: :dobani: :dobani: byl juz
jasiu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:19

Re: DNI JASŁA 2009-PETYCJA!!!!!

Post autor: jasiu »

Słuchajcie ale niektórzy głupoty piszą że aż głowa boli !!!!!!!!! Chcecie jakieś zespoły ok ale czy wiecie jakie mają wymagania co do sprzętu który ich nagłaśnia? Braknie firmie jednego procesora i artysta ma prawo odmówić występu. Tego roku były młode gwiazdy na mosirze ze strasznymi wymaganiami i Eleni, która nie ma zbyt wygórowanych wymagań jeśli chodzi o sprzęt, dlatego można było ją nagłośnić na sprzęcie z JDKu. Na mosirze byly 2 miksery z JDKu Mackie i z firmy z Krakowa(nie pamiętam co to był za sprzęt) , drobnych artystów jasielskich puszczali z MAckiego a reszta piasek i zakopower szli z krakowskiego. Przed koncertem Zakopower miał próbę i strojenie i w takim nie ruszanym stanie mikser stał chyba 3-4 godziny. A co do zespołów na Dni Jasła 2009 to proponuję mieszankę, bo nie każdy lubi klimaty reggae. Jak chcecie to hapysad, jakiegoś znanego DJa i ewentualnie feela lub Kombi do tego jakiś jeden kabaret. A nie wiem czy wszyscy wiedzą jakie są koszta zorganizowania takiej imprezy jak dni Jasła myślę, że co najmniej 200 tyś PLN!!!
MadziaLena2627
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2009, 21:58

Re: DNI JASŁA 2009-PETYCJA!!!!!

Post autor: MadziaLena2627 »

Ja sie równiez dołaczam do tej prosby...
Magda...:) :super:
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: DNI JASŁA 2009-PETYCJA!!!!!

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Dni Jasła 2009 za pasem, temat zamykam i dziękuję wszystkim za głos. Mam nadzieje, że i w przyszłym roku coś wskóramy. Pzdr! :)
Zablokowany