LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
Awatar użytkownika
Jar1125
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 23 września 2007, 19:46
Lokalizacja: Jasło

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: Jar1125 »

cynik pisze:żałosne, widać po "miastach" w czołówce gdzie mieszka biedota, której nie stać na piwo, że już o dobrym nie wspomnę. przecież lech to syf, jakich mało! ale mnie to nie interesuje, bo mnie stać na dobre piwo i nie muszę o nie żebrać! czołem biedoto!!!
w czołówce są pewnie miasta w których rzadko odbywają się jakiekolwiek masowe imprezy, co to ma wspólnego z dostępnością piwa czy żebraniem, a żałosny to jest twój post
Awatar użytkownika
cynik
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 czerwca 2010, 09:13

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: cynik »

hahaha, od razu widać, kto u was rządzi ;) MY nie musimy kombinować żeby się napić. MY zwyczajnie LEPSI JESTEŚMY!!!
Awatar użytkownika
mati
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 3 lutego 2009, 12:04
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: mati »

cynik pisze:żałosne, widać po "miastach" w czołówce gdzie mieszka biedota, której nie stać na piwo, że już o dobrym nie wspomnę. przecież lech to syf, jakich mało! ale mnie to nie interesuje, bo mnie stać na dobre piwo i nie muszę o nie żebrać! czołem biedoto!!!
Już? poskrzeczałeś sobie? to teraz idź ładnie do mamusi, poproś o butelkę mleczka i potem połóż się spać.... smoczek i kołysanka to coś co Ci zdecydowanie lepiej zrobi niż to DOBRE PIWO NA KTÓRE CIĘ STAĆ.....

Nikt nie twierdzi, że LECH to szczyt smaków piwnych ale o gustach się nie dyskutuje... Ja lubię Guinness'a ale Warka czy Dębowe oraz inne są również dobre... nie smakuje Ci to Twój problem....
A tu nie chodzi o picie a o imprezę...ale dla niektórych to nie do pojęcia....

angel666 pisze:Wiecie co... Jestem z Gorlic i czuję że będę zwyzywana, zwyklinana i Bóg wie co jeszcze, ale mniejsza z tym... Czytałam Wasze posty na temat mojego miasta i mam do Was takie pytanie : Co Wam szkodzi oddać głosy na Gorlice? Jedna osoba tutaj mądrze napisała że po co jechać do Ostrołęki, tracić na czasie i na pieniądzach skoro najlepsza impreza może wydarzyć się tak blisko? Chociaż w jednym dniu możecie być solidarni :/ I uwierzcie mi, że gdybyście to Wy byli na 1 miejscu nasze miasto z przyjemnością pomogło by Wam podtrzymać podium... to tyle z mojej strony... mam nadzieje że przemyślicie to. Pozdrawiam :)

i bardzo ładnie :)
anga
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 12:52

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: anga »

Kochani wiem ze Jaslo jest zalane tak jak Gorlice zreszta i ze czesc z was ma inne rzeczy na glowie ale akcja lecha konczy sie jutro, Ostroleka od wczoraj bardzo szybko zmniejsza przewage. Prosze o Glosy mieszkancow Jasla, na Gorlice oczywiscie. Mam nadzieje ze impreza bedzie u nas a Wy bedziecie sie na niej bawic razem z nami. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: serjtankian »

dużo osób przez powódź nie ma internetu w Jaśle także będzie kiepsko..
anga
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 12:52

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: anga »

Tak samo jest w Gorlicach i tylko dlatego Ostroleka goni. No ale gdyby ktos mial wolne checi i czas zapraszam do pomocy i mam nadzieje ze bede mogla za kilka dni zaprosic Was do Gorlic na ta impreze:)
anga
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 12:52

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: anga »

Dzisiaj o polnocy koniec glosowania. Zachecam jeszcze raz do glosowania mieszkancow Jasla. Do ostroleki przylaczyla sie Łomza i dosc szybko odrabiaja straty, wygrajmy ta impreze dla naszego regionu:)
Martiniquaa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:05

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: Martiniquaa »

Z ciekawości sprawdziłam ile osób liczy miasto Gorlice - 29 324 , a głosów 34934. To fizycznie niemożliwe żeby każdy mieszkaniec miasta, plus parę tysięcy z okolicy zagłosowało na Gorlice. Jestem bardzo ciekawa czy przy ogłaszaniu wyników wezmą pod uwagę wiarygodność głosowania. Bo, że to oszustwo nie mam wątpliwości ... Popatrzcie na Jasło - mimo akcji, może nie na wielką skalę, ale ogłoszenie na jaslo4u było, była akcja na gadu-gadu, wysyłanie linków znajomym - i my, 40 tysięczne miasto mamy 2055 głosów. Przekręt stulecia ... Mieszkańcy Gorlic, i Ostrołęki, lepiej zacznijcie się modlić :D:D
Awatar użytkownika
aff
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 24 maja 2010, 21:10

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: aff »

Zapewne mieli do dyspozycji jakiś program do zakładania kont e-mail i dzięki temu mogli zaszaleć :P
Martiniquaa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:05

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: Martiniquaa »

Faktycznie zaszaleli, aż za bardzo :D. No cóż liczę że Gorlice wygrają, chociaż ręki do tego nie przyłożę, bo nie przepadam za tym miastem. Niech sobie mają tą imprezę. Widać mają dużo wolnych od pracy i innych obowiązków ludzi ,którzy mogli się pobawić w głosowanie, a tego im nie zazdroszczę :)
anga
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 12:52

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: anga »

Od kilku znajomych z Jasla wiem, ze jednak troche glosow poszlo na Gorlice. Jutro oficjalne ogloszenie zwyciezcy i jesli tylko impreza bedzie w Gorlicach zapraszamy wszystkich mieszkancow Jasla, tych ktorzy na nas glosowali i tych, ktorzy za nami nie przepadaja (kibole? bo to na tej linii sa animozje...) Moze kiedys bedzie okazja pomoc w podobny sposob Jaslu i kilku gorliczan napewno o tym nie zapomni;)
Awatar użytkownika
mentol
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 10:42

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: mentol »

Z niecierpliwością czekam na wyniki. Nie ukrywam, że "bliżej" mi do Gorlic, więc trzymam za nich kciuki :super:
Martiniquaa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:05

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: Martiniquaa »

Pisze, że trwa zliczanie głosów. To ja się pytam, po co zliczanie, jeżeli mieli wynik podany od razu? Czyżby sprawdzali każdy głos i z jakiego IP był on oddany ;>? Tak czy siak liczę na to,że nasi sąsiedzi z Gorlic dokopią Ostrołęce.
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: winiarz171 »

jak sprawdzą i sie okaże , że pierwsze dwa miasta robily typowe nabijanie głosów, to może jeszcze Jasło wygra :D
The Nun

Re: LECH rusza w trasę..! GŁOSUJ BY IMPREZA ODBYŁA SIĘ W JAŚLE!

Post autor: The Nun »

Martiniquaa pisze:Pisze, że trwa zliczanie głosów. To ja się pytam, po co zliczanie, jeżeli mieli wynik podany od razu? Czyżby sprawdzali każdy głos i z jakiego IP był on oddany ;>? Tak czy siak liczę na to,że nasi sąsiedzi z Gorlic dokopią Ostrołęce.
A co to przeszkadza z jakiego IP? Przecież w jednym domu może mieszkać kilka osób i każda może oddać głos..
ODPOWIEDZ