Trendy Radio

Ciekawe miejsca, ciekawe historie - forum nie tylko turystyczne :)
amandaaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 września 2014, 09:10

Trendy Radio

Post autor: amandaaa »

Słuchacie czasem Trendy Radia? Ja w sobote słuchałam a w niedzielę po imprezie w programie Waldka Wojtasa były fajne zapowiedzi na kilka wydarzeń w Jaśle, nawet poszłam na wystawe bo deszczowy dzień to generalnie nudno było.
fascynatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 11:24

Re: Trendy Radio

Post autor: fascynatka »

amandaaa pisze:Słuchacie czasem Trendy Radia? Ja w sobote słuchałam a w niedzielę po imprezie w programie Waldka Wojtasa były fajne zapowiedzi na kilka wydarzeń w Jaśle, nawet poszłam na wystawe bo deszczowy dzień to generalnie nudno było.
Słucham. Czasem. :P ale osobiście wolę ESKĘ albo RMF MAX :hurra:
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Trendy Radio

Post autor: borsuk 1.8 »

Najczesciej słucham Trendy i Wawy
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Trendy Radio

Post autor: Jaślanin77 »

Bardzo dobre radio. Dużo muzyki, reklam praktycznie nie ma. I nawet informacje z regionu są.
Trochę kiepsko z zasięgiem w samochodzie (przynajmniej u mnie), ale w ogólnie jestem mile zaskoczony. :)
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Trendy Radio

Post autor: Kulfon »

Czasem jak wieczorem przebywam w jakimś miejscu gdzie akurat to leci, zastanawiam się z którego śmietnika wygrzebali niektóre śmieszne kawałki ryjące mózg. Nawet pizzy człowiekowi nie dadzą spokojnie zjeść. Playlistę układa osoba która robi to tylko pod siebie i swój spaczony gust.
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: Trendy Radio

Post autor: jozek z bagien »

eska to akurat zeszła na psy jak uwezma się jakiegoś hiciora to za przeproszeniempo 2 dniach mi się chce wymiotować już ta piosenka bo na okrągło puszczają to samo a jeśli chodzi o to trendy radio to nawet spoko
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Trendy Radio

Post autor: borsuk 1.8 »

Kulfon pisze:Czasem jak wieczorem przebywam w jakimś miejscu gdzie akurat to leci, zastanawiam się z którego śmietnika wygrzebali niektóre śmieszne kawałki ryjące mózg. Nawet pizzy człowiekowi nie dadzą spokojnie zjeść. Playlistę układa osoba która robi to tylko pod siebie i swój spaczony gust.
A ten dalej ze swoimi mądrościami
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Trendy Radio

Post autor: Kulfon »

Nie moja wina że jesteś cichym fanem "lista lista lista, power play" xD
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Trendy Radio

Post autor: borsuk 1.8 »

Oj przykro mi że jesteś głupi jak twojego ojca dzieci
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Trendy Radio

Post autor: Kulfon »

Tanie te twoje odzywki wioskowego głupka xD
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Trendy Radio

Post autor: borsuk 1.8 »

O miastowy się znalazł
Brat Pitt 84
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 6 sierpnia 2012, 12:31

Re: Trendy Radio

Post autor: Brat Pitt 84 »

Słyszałem, że ma się pojawić nowa audycja z muzyką rockową. W końcu wieczorem zagrają normalnie. Chciałbym, żeby wróciły "Rockowe Klimaty" z czasów Radia FAN, ale czy właściciel radia dogada się z autorem tej audycji?
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Trendy Radio

Post autor: Public Enemy »

Fajne radio,ale brakuje mi muzyki klubowej.Mogli by zrobic jakąs audycje klubową bądz co godzine puszczac jakis imprezowy kawałek poprzedzony jinglem:"Clubbing"
analityk
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 grudnia 2014, 20:09

Re: Trendy Radio

Post autor: analityk »

Dzisiaj słuchałem tej stacji od rana.
Plusy - różnorodna muzyka i lokalne informacje
Minus - czasem prezenter gada o niczym

Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie wieczorny program który prowadził Waldek Wojtas
Granie na żądanie i trendy lista prowadzone były profesjonalnie i dynamicznie, dobór muzyki idealny jak dla mnie

moi znajomi słuchają trendy radia zawsze w piątki wieczorem oraz soboty gdy grana jest tam muzyka taneczna i klubowa
najczęściej wtedy słyszę to radio w sklepach oraz na położonej niedaleko stacji benzynowej

będąc w gorlicach co drugi sklep wieczorem ma włączone trendy radio
trudno polemizować z waszymi pomysłami na muzykę rockowa jeśli ludzie słuchają czegoś innego
dowodów nie trzeba zbyt dużo - po prostu w czasie gdy trendy radio gra disco i dyskotekowe hity jest wszędzie

sam słucham innej muzyki ale lubię sobie w samochodzie posłuchać czegoś pod nogę, co powoduje, że mój dzień robi się pozytywny
jeśli chcę rocka czy metalu z moich czasów młodzieńczych to mam winampa, mp3 oraz radia internetowe

trzeba rozróżnić radio dla masy od radia dla koneserów wąskich klimatów muzycznych
mimo, że muzycznie Trendy to nie moje rejony warto ich słuchać i lubię :padam: oderwać się od moich muzycznych ulubieńców w ich towarzystwie
powodzenia!
ODPOWIEDZ