Weekend z narzeczona

Ciekawe miejsca, ciekawe historie - forum nie tylko turystyczne :)

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, KF

Re: Weekend z narzeczona

Postprzez driver1234 » 6 kwietnia 2018, 00:08

no to masz duzy problem jak nie wiesz gdzie swoja narzeczona zabrac ....
driver1234
Bywalec
Bywalec

Postprzez MagdaBula » 12 kwietnia 2018, 11:11

Zielona75 napisał(a):Ja polecam Olchowiec w Bieszczadach a dokładnie Villę Collis :) Fajny obiekt dla zakochanych. Dla lubiących luksus przestronne pokoje z pięknym widokiem i dobre jedzenie w hotelowej restauracji. Do tego spa, sauna i basen. Wszystkie atrakcje tylko dla gości Villi :)

Gdzieś słyszałam o tym miejscu, ale nie za wiele. Możesz napisać coś więcej? Jakie atrakcje np dla najmłodszych, czy znajdę coś poza ośrodkiem? Wielkie dzięki i pozdrawiam
MagdaBula
Debiutant
Debiutant

Postprzez Zielona75 » 17 kwietnia 2018, 13:56

MagdaBula co prawda temat dotyczy zakochanych ale odpowiem. Villa Collis jest właściwie dla każdego. Dzieci mogą się bawić zarówno w przeznaczonym dla nich basenie jak i przy ładnej pogodzie na dworze. Na terenie znajduje się duży plac zabaw z huśtawkami, trampoliną i boiskiem do koszykówki i siatkówki :) Poza samym Hotelem można odwiedzić np. stadninę koni, rezerwat Sine Wiry, czy zaporę wodną w Solinie. Dla piwoszy polecam Browar Ursa Major gdzie można spróbować wielu wariantów tego trunku ;) Pozdrawiam :)
Zielona75
Debiutant
Debiutant

Postprzez Paulina67 » 6 lipca 2018, 12:17

Mogę dobre słowo napisać o Western Camp i ich noclegach (adres ośrodka jest na – westerncamp.pl). Czuć tutaj przestrzeń, jest dużo terenu na zewnątrz gdzie można choćby przy łowisku usiąść i zarzucić wędkę ale koniki pooglądać bo też mają taką opcję jak jazdy konne. Fajnie że w ramach ceny noclegu jest też kino plenerowe, pierwszy raz taki seans na dworze zaliczyłem i było fajnie.
Paulina67
Początkujący
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Ciekowostki z Jasła i regionu