Gdzie pod namiot?

Ciekawe miejsca, ciekawe historie - forum nie tylko turystyczne :)
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Gdzie pod namiot?

Post autor: maciek_11 »

Tak jak w tytule, gdzie jeździcie pod namiot (bo chyba ktoś z was jeździ). Chodzi o jakieś miejsce w stronę Bieszczad, w okolicach Soliny. Jakieś pola namiotowe, lokalizacje...
szpileczka
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 13:11
Lokalizacja: wa-wa

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: szpileczka »

możesz spróbować Solina camping "Jawor".Byłam kilka lat temi i było fajnie. Możesz poszukać coś na ten tamat w necie.
szpileczka
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 13:11
Lokalizacja: wa-wa

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: szpileczka »

szpileczka pisze:możesz spróbować Solina camping "Jawor".Byłam kilka lat temi i było fajnie. Możesz poszukać coś na ten tamat w necie.
Chociaż z tego co patrzyłam chyba juz nie można pod namiot tylko domki campingowe wynająć.
Awatar użytkownika
mironrak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 305
Rejestracja: 18 maja 2009, 17:02
Lokalizacja: Okolice Jasła

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: mironrak »

Może w całkiem inną stronę, ale także nad małym zalewem w Hotowej można się dobrze wykąpać, popływać, pojezdzić rowerkiem ale nie zabraknie także gry w śiatkówke plażową :D POLECAM blisko i świetnie
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: maciek_11 »

Co to znaczy, że można się dobrze wykąpać? :hyhy: :rotfl:
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: Union »

Ja w tamtym roku byłem na polu namiotowym "Cypel" w Polańczyku. Całkiem fajne pole tylko nie ma typowej plaży. Ale pokąpać się można. Obok jest pole namiotowe Patelnia. Z tego co widziałem całkiem przyjemnie tam jest.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: clashtorny »

Chotowa doba za 2-3 osobowy namiot 25 zł kajaki łódki zalew plaża lasy pięknie tam jest :) i do tego niedaleko dawniej przez Kołaczyce na Pilzno i jeszcze jakieś 10km ogólnie trasa 48km a teraz to objazdem przez Wiśniową Frysztak i też na Pilzno trasa 70 parę km
jola
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 czerwca 2010, 10:34

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: jola »

polecam Rudawke Rymanowska,fajne miejsce pod namiot,skalki,woda gleboka mozna poplywac,
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: Woytec »

Może w całkiem inną stronę, ale także nad małym zalewem w Hotowej można się dobrze wykąpać, popływać, pojezdzić rowerkiem ale nie zabraknie także gry w śiatkówke plażową POLECAM blisko i świetnie
źle doradzasz kolego, w CHotowej pole namiotowe jest nieczynne przez cały sezon a domki są zajęte przez długi okres.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: T135 »

Zalew Klimkówka i zajaz WRZOS, jadąć wzdłuż zalewu po lewej stronie jest znak "WRZOS" ekstra miejsce na namiot, grila, fajne miejsce do pływania, spokój cisza, co roku tam spędzam wakacje ze znajomymi, a za pole namiotowe płaci się jedynie 5zł za dzień
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: Grunwald »

Nie jedz na żadną komercje.... Solina i wbijasz na Telesnice lub jej czesc patelnia nikt Cie tam nie ruszy mozesz nat 2 m od wody :) polecam !
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: lato »

Co roku od lat ponad 20 ,Wyspa Energetyka-przyczepa kempingowa lub namiocik ;)
grafos
Guru
Guru
Posty: 147
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 13:15
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: grafos »

polecam wybrac sie nad Solinke ale z namiotem ulokowac sie we wsi
mam tam znajoma, ktora odwiedzam od 10 lat i tylko pod namiot w zeszlym roku kosztowalo mnie to za osobe cale 5zł za noc jest mozliwosc skorzystania z prysznica u niej w domu jak rowniez mozna porposic o skorzystanie z lodowki i kuchenki za syboliczna oplata
jakby kto sie wybieral to zaraz za mostem przy krzyzu w prawo w strone wsi - i jest to pierwszy dom po lewej stronie
pytac o Zosie
...
a dzialo sie u niej a kto byl ten wie :hyhy:
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: JURT »

lato pisze:Co roku od lat ponad 20 ,Wyspa Energetyka-przyczepa kempingowa lub namiocik ;)
Również polecam Wyspę Energetyk :super: . Byłem tam na obozie sportowym - rewelacja!
cullen
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 13:09

Re: Gdzie pod namiot?

Post autor: cullen »

W Bieszczadach proponuję rozbijać się na dziko, tam jest pełno strumyków, rzek i mało zamieszkanych wiosek z wiadomych względów. (: Nie ma raczej problemu z miejscem, chyba, że miejsce jest zarośnięte, ale zawsze można poprosić dobrych ludzi o kosę i grabki, i po problemie. :P
ODPOWIEDZ