SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
fanatyk
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 19:04

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: fanatyk »

kibic07 pisze:młodzi to nie tylko grali za darmo ale tez sprzet za swoje kupowali by miec w czym na boisko wybiec pisze o butach bo nikt sie młodego nie pyta czy ma w czym grac
przepraszam bardzo a w czym niby młody jest gorszy ze ma grać za darmo a stary (nie chcę nikog urazić) ma trzepac kase?
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: lato »

Trochę ludzie pomyślunku. Dajecie się wkręcać jednemu z bajkopisarzy że aż wstyd. zimny skończ bzdury wypisywać bo to juz ani ciekawe ani zabawne nie jest. Nikt też w Czarnych nie gra za darmo a tzw.starsi zawodnicy nie trzepią w tym klubie kasy co więcej, mając lepsze finansowo oferty z okolicznych klubów wybierają Nasz zespół. O czymś to chyba świadczy. Inna sprawa to zawracanie młodym chłopakom głowy przez tzw. sponsorów z okolic Jasła. Kuszenie w razie przejścia 200 zł. za samo wyjście na mecz w ,, A,, kl. czy okręgówce jest Szanowni Panowie CHORE !!! Wam się szybko nudzi sponsoring , chłopaków forma spada a ceny sztucznie podbite zaczynają funkcjonować w umysłach coraz młodszych ,,kandydatów,, na piłkarzy.
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: azteck2000 »

Panie Piotrku - nie jest tajemnicą, że Stelmach czy Dziobek dostali te propozycję, sami się chwalili, więc nie ma co zaprzeczać i trzeba się liczyć z tym, że odejdą do lepszych klubów (finansowo). Jednak jest to wstyd, że taki zespół po raz kolejny spada do klasy okręgowej i to z budżetem powiekszonym w skali do ubiegłego roku o całoroczny budżet nie jednego rywala (39 tyś). Powodem było zachłyśnięcie się wynikami na jesień, bardzo kiepska wiosna, a teraz przyjdzie jeździć po Tarnawach czy Grabówkach.. ale czasy. Jakieś wnioski ? jakieś konswkencje ? Czy po prostu olewamy dotacja się zgadza czy gramy w IV lidze czy w klasie A ??? Czasu trochę minęło i poza zmianą Klisiewicza na Maczugę nic nie słychać, aby ktokolwiek za ten stan rzeczy odpowiadał. BYłem na 90 % meczach Czarnych przeważnie kupując 2 bilety choć byłem sam, nie atakuję, a chcę odpowiedzi na kilka pytań. Ze wsparciem drobnych darczyńców nasz budżet musi się kręcić wokół 300 tyś na całość klubu, a popatrzmy z jakimi drużynami grać będziemy - które mają max 70 - 80 tyś rocznie i nadal będziemy jęczeć albo udawać , że nic się nie stało???
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: lato »

azteck2000 pisze:Panie Piotrku - nie jest tajemnicą, że Stelmach czy Dziobek dostali te propozycję, sami się chwalili, więc nie ma co zaprzeczać i trzeba się liczyć z tym, że odejdą do lepszych klubów (finansowo). Jednak jest to wstyd, że taki zespół po raz kolejny spada do klasy okręgowej i to z budżetem powiekszonym w skali do ubiegłego roku o całoroczny budżet nie jednego rywala (39 tyś). Powodem było zachłyśnięcie się wynikami na jesień, bardzo kiepska wiosna, a teraz przyjdzie jeździć po Tarnawach czy Grabówkach.. ale czasy. Jakieś wnioski ? jakieś konswkencje ? Czy po prostu olewamy dotacja się zgadza czy gramy w IV lidze czy w klasie A ??? Czasu trochę minęło i poza zmianą Klisiewicza na Maczugę nic nie słychać, aby ktokolwiek za ten stan rzeczy odpowiadał. BYłem na 90 % meczach Czarnych przeważnie kupując 2 bilety choć byłem sam, nie atakuję, a chcę odpowiedzi na kilka pytań. Ze wsparciem drobnych darczyńców nasz budżet musi się kręcić wokół 300 tyś na całość klubu, a popatrzmy z jakimi drużynami grać będziemy - które mają max 70 - 80 tyś rocznie i nadal będziemy jęczeć albo udawać , że nic się nie stało???
Nie wiem jakie propozycje dostali Tomek i Kuba ale byłem przy rozmowach z oboma Panami i padły jasne deklaracje z ich strony o pozostaniu w Czarnych i walce o 4 ligę. Odnośnie odpowiedzi na zapytania nie widzę naprawdę żadnych przeszkód abyśmy spotkali się i porozmawiali o budżecie klubu,sprawach sportowych i finansowych.Wstyd Mi za to że spadli piłkarze do klasy okręgowej i nie powinno to mieć miejsca. Z kilkoma zawodnikami na pewno sie pożegnamy tak jak pożegnaliśmy trenera Klisiewicza. Zawodnicy mieli zapewnione treningi i sparingi ,stypendia i premie.Trener otrzymywał regularnie wypłaty a po rundzie jesiennej dostał podwyżkę o kilkaset złotych,chłopaki mieli tyle na ile się z nimi umawialiśmy. Pozdrawiam i na pw. proszę sie odezwać to umówimy sie na spotkanie i rozmowę.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: kuba1975 »

a może by tak ustalić z zawodnikami że płacimy tylko za wygrane mecze.
może jednak dac sobie spokój z walką o awans w tym sezonie, spłacić długi i w sezonie 18\19 powalczyć :hyhy: o awans :hyhy:
fanatyk
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 19:04

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: fanatyk »

kuba1975 pisze:a może by tak ustalić z zawodnikami że płacimy tylko za wygrane mecze.
może jednak dac sobie spokój z walką o awans w tym sezonie, spłacić długi i w sezonie 18\19 powalczyć :hyhy: o awans :hyhy:
A propos odejść:
- podobno Tusinski zagranicę
- Urban odchodzi
- Nabozny też ma odejść bo ma oferty z IV ligi
- Rodak ma ofertę z innych klubów z okolic
- Cyran odchodzi
- Borowiec tez odchodzi do innego klubu
Także jeżeli to co napisałem jest prawdą (mam nadzieję że nie i wszyscy zostaną) to będzie bardzo nieciekawie...
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: Winetou »

Dwa lata temu po spadku z IV ligi też tak źle wyglądało jak teraz, ale się udało awansować może trzeba powtórzyć wariant z trenerem Skubą ?
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: Winetou »

Sztab szkoleniowy popełnia znowu błąd taki jak w przerwie zimowej dwóch słabych ( z "A" klasy ) na cztery sparingi.
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: bond »

wie ktos czy rozpoczął sie okres przygotowawczy do nowego sezonu?? jeżeli tak to jaka frekwencja oraz zyski i straty wsród zawodników??
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: lato »

bond pisze:wie ktos czy rozpoczął sie okres przygotowawczy do nowego sezonu?? jeżeli tak to jaka frekwencja oraz zyski i straty wsród zawodników??
http://www.czarnijaslo.pl/plan-przygoto ... -20172018/
Na pierwszym treningu 21 zawodników w tym 2 zawodników testowanych,Kulig Damian(powrót z zagranicy). Brak Michała Tusińskiego ( wyjazd zagraniczny do pracy),Tomasz Dziobek(praca),Wojtek Dziedzic (praca). To stan na poniedziałek.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: CYNGIEL »

Powrót Kuliga cieszy.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: czarni-fan 1910 »

MAM nadzieje ze nie bedziemy wioska okolicznym oddawac naszych wychowankow za free.Jak tak ma byc to nigdy normalnosci w klubie nie bedzie.
kibic07
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 21 lutego 2012, 19:52

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: kibic07 »

czarni-fan 1910 pisze:MAM nadzieje ze nie bedziemy wioska okolicznym oddawac naszych wychowankow za free.Jak tak ma byc to nigdy normalnosci w klubie nie bedzie.
za free to bierzecie młodych zdolmych juniorów z wiosek a po skończeniu wieku juniora rok na ławie i po zawodniku bo mu się odechciewa trenować a nadal jest zawodnikiem Czarnych i tak się kończy ich kariera
-RSP-
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 27 lipca 2012, 11:23

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: -RSP- »

Cieszy powrót Kuliga ;)
Lato a jak wygląda sytuacja z Naboznym i Urbanem ?
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: CYNGIEL »

Bardzo ciekawe jaki skład na pierwszym sparingu.Myślę,że wygrana jest pewna.? ;)
ODPOWIEDZ