Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
LESSER
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 10 października 2008, 18:24

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: LESSER »

Wsparcie dla klubu to jedna sprawa ale nie szanowanie pieniędzy to druga :cisza: prosty przykład... wypożyczono jesienią na sezon Kostrzębia z Osieka 1600 zł gość nie załapał się do gry obecnie nie trenuje w Jaśle wcale, Osiek z tego co wiem chce go z powrotem za 800 zł ale zarząd nie puści go za taką kwotę za parę miesięcy odejdzie za darmo :mur: więc jeżeli ktoś ciągle płacze że nie ma kasy w klubie a 800 zł go nie interesuje to coś tu nie gra
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

LESSER pisze:Wsparcie dla klubu to jedna sprawa ale nie szanowanie pieniędzy to druga :cisza: prosty przykład... wypożyczono jesienią na sezon Kostrzębia z Osieka 1600 zł gość nie załapał się do gry obecnie nie trenuje w Jaśle wcale, Osiek z tego co wiem chce go z powrotem za 800 zł ale zarząd nie puści go za taką kwotę za parę miesięcy odejdzie za darmo :mur: więc jeżeli ktoś ciągle płacze że nie ma kasy w klubie a 800 zł go nie interesuje to coś tu nie gra
Patryk jest zawodnikiem Czarnych,klub z Osieka nie zwracał się do klubu Czarni Jasło oficjalnie o pozwolenie na treningi w Osieku to raz a dwa jesteś bardzo dobrze poinformowany skoro znasz szczegóły rozmowy miedzy mną a członkiem zarządu Osieka a to oznacza ze ktoś ma za długi język bo myślałem ze o takich sprawach dopóki się ich definitywnie nie załatwi nie powinno sie informować szerszego forum.Tak,sprawa jest dla Nas prosta,zapłaciliśmy 1600 plus 800 zł.rejestracja (na rok czasu czyli okres wypożyczenia) co daje kwotę 2400 i chcemy po połowie trwania umowy połowę zainwestowanej kasy czyli 1200 proste?Dlaczego mamy być organizacja charytatywną skoro wszyscy naokoło próbują z nas zedrzeć ile się da?Jesli kluby sie nie dogadaja to chłopak ma obowiazek podjąć treningi w Jaśle.Tak to jest.
shift1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 07:25

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: shift1 »

Bez urazy ale co ich obchodzi że rejestracja kosztuje 800 zł nikt w klubie o tym nie wiedział wcześniej ? wzięli 1600 a nie 2400 pół dla nich a pół dla Czarnych nie wypada w tym samym miejscu
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

shift1 pisze:Bez urazy ale co ich obchodzi że rejestracja kosztuje 800 zł nikt w klubie o tym nie wiedział wcześniej ? wzięli 1600 a nie 2400 pół dla nich a pół dla Czarnych nie wypada w tym samym miejscu
Oczywiście ja tez bez urazy,ale takie sprawy nie załatwia się na forum i nie uczestniczą w nich kibice jednej bądź drugiej drużyny.To zostawmy prezesom klubów.
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: azteck2000 »

Kolejna sprawa to to, że nigdzie nie jest napisane, że jeśli ktoś kogoś sprzedał za 1600 zł , to za tyle może go odkupić. Sprawa wygląda tak,że jeśli Osiek dostał cenę do zapłaty to, albo wpłaci ją, albo nie ma chłopaka. Proste.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kuba1975 »

azteck2000 pisze:Kolejna sprawa to to, że nigdzie nie jest napisane, że jeśli ktoś kogoś sprzedał za 1600 zł , to za tyle może go odkupić. Sprawa wygląda tak,że jeśli Osiek dostał cenę do zapłaty to, albo wpłaci ją, albo nie ma chłopaka. Proste.
proste ale nie według pana lato :cwaniak: :cwaniak:
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: azteck2000 »

Patrząc od strony klubu to Czarni mogą zażądać i 3 tyś zł, nie ma reguły, jeśli Osiek chce, niech płaci...
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

LESSER pisze:Wsparcie dla klubu to jedna sprawa ale nie szanowanie pieniędzy to druga :cisza: prosty przykład... wypożyczono jesienią na sezon Kostrzębia z Osieka 1600 zł gość nie załapał się do gry obecnie nie trenuje w Jaśle wcale, Osiek z tego co wiem chce go z powrotem za 800 zł ale zarząd nie puści go za taką kwotę za parę miesięcy odejdzie za darmo :mur: więc jeżeli ktoś ciągle płacze że nie ma kasy w klubie a 800 zł go nie interesuje to coś tu nie gra

Dla wiadomosci wszystkich ,,zatroskanych,, niegospodarnością Czarnych Jasło.Dzisiaj sfinalizowany został transfer powrotny Patryka do zespołu Czardasz Osiek Jasielski.Prezes i Sekretarz klubu ,,nie puścili,, Patryka za 800 zł.lecz za kwotę wyższą bo taka nas interesowała.Czy teraz panie LESSER okazuje sie ze szanujemy pieniądze ?
Małzer68
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 13:33

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Małzer68 »

Jak czytam posty tego Pana, toż to same pasma sukcesów, gratulacje.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

Małzer68 pisze:Jak czytam posty tego Pana, toż to same pasma sukcesów, gratulacje.
Z ust takiego,,przyjaciela,, i ,,wiernego,, kibica na dobre i na złe klubu Czarni Jasło, te słowa i te gratulacje są dla Mnie niczym miód na dusze :hyhy:
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Tur »

lato pisze:
Małzer68 pisze:Jak czytam posty tego Pana, toż to same pasma sukcesów, gratulacje.
Z ust takiego,,przyjaciela,, i ,,wiernego,, kibica na dobre i na złe klubu Czarni Jasło, te słowa i te gratulacje są dla Mnie niczym miód na dusze :hyhy:
Przyłączam się do gratulacji.
Humorek dopisuje panu sekretarzowi, bo osiągnęli pasmo SUKCESÓW :
pól milina na koncie
lider ligi
12 drużyn młodzieżowych wszystkie na pudle
na trybunach po 5000 kibiców, bo bilety po 2 zeta , a zet za ulgowy
Wiecej sukcesów nie pisze bo panu Lato skrzydełka rosną i mógłby odfrunąć, a dzisiaj ku temu okazja. A szkoda,bo sytuacja w klubie jest wzorcowa i chętnych do nowego zarządu będzie na pęczki :D tylko czy znajdą się na tak wysokim poziomie jak Lato i spółka, śmiem wątpić.
NIE ODCHODCIE PANOWIE BO TO BĘDZIE KONIEC JASIELSKIEJ PIŁKI NOŻNEJ.
I jak mawiał klasyk "nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz" więc MOŻE wkrótce się dowiemy. Owocnych obrad.
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Mat »

Ja również dołączam się do powyższych i nie robię tego złośliwie jak zapewne co nie którzy tu piszący o mnie myślą cały czas byłem sceptycznie nastawiony do ludzi którzy "rządzą" obecnie Czarnymi . Ci działacze jak już wielokrotnie pisałem mieli być lekarstwem na całe zło mieli być uzdrowicielami piłki jak to nie miało być pięknie po tamtych co wcześniej byli.
Niestety prawda okazała się brutalna i zarazem żałosna Ci Panowie nie zrobili zbyt wiele do tego aby przywrócić blask Czarnym ktoś napisze że zrobili awans do III ligi zgoda poprzednicy zostawili im gotowy zespół z zawodnikami których pozyskali i którzy to walnie się do tego awansu przyczynili, lecz nie pora tu pisać o poprzednikach bo to temat z przeszłości teraz trzeba patrzeć w teraźniejszość i przyszłość nie napiszę daleką bo z tego co się słyszy to w Czarnych jest bieda i duży bałagan. Patrząc na wyniki to nasz zespół będzie miał niesłychanie trudno pozostać w gronie zespołów grających w IV lidze podkarpackiej i choć osobiście bardzo bym chciał żeby tam został to nasuwa się pytanie poco bo co dalej ? zostaniemy i w kolejnym sezonie znów to samo znów walka ? nie wiem ? Ale wiem że jeśli Czarni spadną to spadek również idzie na barki obecnie Rządzących. n
Dziś wybory nowego Zarządu na których zapewne ba na pewno tłumów nie będzie z paru powodów
1. Nigdy nie było tłumów
2. W obecnej sytuacji chętnych do rządzenia zapewne nie będzie zbyt wielu
3. Kiedyś Czarni w Jaśle znaczyli dużo po ostatnich czterech latach niestety marka Czarni została zajechana i nie wiele już znaczy co nie przyciągnie zapewne chętnych na następne kilka lat do rządzenia Klubem.
Podsumowując Obecny Zarząd Czarnych uważam za nie trafiony nie zrobili za wiele cały czas asekurując się poprzednikami a bardzo chętnie zobaczę sprawozdanie finansowe jaki to na dzień dzisiejszy bagaż długu mają obecni na swoich plecach , a kolejną sprawą jest to że najprawdopodobniej jeśli chętnych nie będzie to zapewne wspaniali zostaną na kolejną kadencję.

Myślę ze parasol ochronny już dawno powinien być złożony bo ochronka jaka byli (są) otoczeni jest absurdalnie nieadekwatna do zaistniałej sytuacji do jakiej doprowadzili Panowie
Kowalski Samborski Osuch itp

Co dalej z naszym Klubem? oto jest pytanie
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6304
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Jak sobie przypomnę te czasy, gdy jeden z poprzednich zarządów "Czarnych" zafundował sobie na grę w "okręgówce" Szalonego i Warzochę to do dziś nie mogę wyjść z podziwu...
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Mat »

Sun Tzu pisze:Taaak... Jak sobie przypomnę te czasy, gdy jeden z poprzednich zarządów "Czarnych" zafundował sobie na grę w "okręgówce" Szalonego i Warzochę to do dziś nie mogę wyjść z podziwu...
To dobrze że to pamiętasz bo przypomnę że właśnie w/w walnie przyczynili się do awansu Czarnych w kolejnym sezonie na czwartoligowe boiska.
Mam nadzieję że uda się Czarnym w tym sezonie utrzymać, a jeśli nie do zobaczymy co napiszesz o obecnych co oni zafundowali sobie na grę w okręgówce :cool:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6304
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... W następnym sezonie - jak słusznie zauważyłeś. To, że trzeba było płacić dwom zawodnikom, którzy na grę w "okręgówce" byli całkowicie zbędni, gdyż "Czarni" w składzie, który mieli do IV ligi też by awansowali - pominąłeś milczeniem. Przez przeoczenie zapewne... Ale z drugiej strony, wygrana 13:0 z Wisłoką Nowy Żmigród warta była każdej ceny!
ODPOWIEDZ