Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: CYNGIEL »

Przepraszam za głupie pytanie.Nie wchodziłem jeszcze na stronę klubu i nie wiedziałem o chorobie Prezesa Kowalskiego.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

Na nasz apel szybko otrzymaliśmy odpowiedź.
http://www.czarnijaslo.pl/walczymy-o-czarnych-12/
Dziękuję chłopaki :ok: . Na liście członków ,, Klubu 100'' mamy na dzień dzisiejszy już 70 osób lub firm które Nas postanowiły wspierać. Działamy dalej.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

M. Cholewiak chyba nie rozegral zadnego meczu w barwach Czarnych Jasło ? :niepewny: Jeszcze raz , powodzenia Panie Mateuszu :ok:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

kibic jks1910 pisze:M. Cholewiak chyba nie rozegral zadnego meczu w barwach Czarnych Jasło ? :niepewny: Jeszcze raz , powodzenia Panie Mateuszu :ok:
Co wnosi ten post do tematu o wsparciu klubu ? jest temat o ekstraklasie to tam się produkuj.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: jajaślanin »

A co @lato wnosi do dyskusji Twój post ? Każdy ma prawo się pomylić !
Też będzie nie na temat i piszę to świadomie : w ostatnim numerze Piłki Nożnej jest ciekawy felieton na temat klubu z Podkarpacia , który jest trochę młodszy od jasielskiego klubu , ale przynajmniej jest o czym pisać... Czy o klubie z Jasła ktoś napisze w podobnym tonie ? wątpię :zalamany:
-RSP-
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 27 lipca 2012, 11:23

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: -RSP- »

Ile kubków sprzedanych?
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: _WHISKEY_ »

W związku z ogromnym zainteresowaniem akcji ,,Klub 100” i potrzebą usystematyzowania wpłat ulega zmianie konto na które zadeklarowani członkowie będą mogli dokonywać płatności. Teraz na cele tej akcji klub JKS Czarni 1910 Jasło oddaje swoje konto w banku PBS. Kwota wpłacona przez członków Klubu 100 w miesiącu lutym zostanie podana w najbliższym czasie po zsumowaniu wpłat.
Bank: PBS O/Jasło
94 8642 1171 2017 7101 6506 0001
dopisek Klub 100
Dla tych co chcą jednorazowo na ten przykład wspomóc.
Dziękuję, dobranoc :)
przem0
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 9 maja 2011, 23:57

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: przem0 »

_WHISKEY_ pisze:
W związku z ogromnym zainteresowaniem akcji ,,Klub 100” i potrzebą usystematyzowania wpłat ulega zmianie konto na które zadeklarowani członkowie będą mogli dokonywać płatności. Teraz na cele tej akcji klub JKS Czarni 1910 Jasło oddaje swoje konto w banku PBS. Kwota wpłacona przez członków Klubu 100 w miesiącu lutym zostanie podana w najbliższym czasie po zsumowaniu wpłat.
Bank: PBS O/Jasło
94 8642 1171 2017 7101 6506 0001
dopisek Klub 100
Dla tych co chcą jednorazowo na ten przykład wspomóc.
Dziękuję, dobranoc :)
Rozwiń ?
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: _WHISKEY_ »

Rozwijam.
Jesteś w klubie 100 płacisz cyklicznie.
Nie jesteś, masz kaprys, robisz przelew.
I tyle.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

http://www.czarnijaslo.pl/walczymy-o-czarnych-13/
Coraz bliżej do osiągnięcia magicznej liczby 100 :hurra:
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: jajaślanin »

Napiszę prosto , ale z niedomówieniem , żeby nie być posądzonym o reklamę : Resovia ma swoje piwo ( teraz to nawet dwa bo i browar w Leżajsku w to wszedł ) , Sandecja też ... a w okolicach Jasła jest browar ... Może ktoś coś przemyśli zamiast pisać o budowlach na piasku ( rzekomy sponsor z dużego miasta ) ... Myślę , że warto rozmawiać .
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

jajaślanin pisze:Napiszę prosto , ale z niedomówieniem , żeby nie być posądzonym o reklamę : Resovia ma swoje piwo ( teraz to nawet dwa bo i browar w Leżajsku w to wszedł ) , Sandecja też ... a w okolicach Jasła jest browar ... Może ktoś coś przemyśli zamiast pisać o budowlach na piasku ( rzekomy sponsor z dużego miasta ) ... Myślę , że warto rozmawiać .
Resovia jest z dużego miasta i gra w 3 lidze. Sandecja gra w ekstraklasie. Mają jak napisałeś swoje piwo. Czarni Jasło grają w okręgówce i w mieście bieda aż piszczy ale wiesz co ? Chyba cię jednak zaskoczę tym ze i u Nas ktoś jednak myśli bo już niedługo mam nadzieję Czarni będą mieć także swoje piwo . ;) Co do rzekomego sponsora jak napisałeś to ja nigdy publicznie pana Artura tak nie nazwałem a rozmowy przebiegają w temacie budowy od podstaw klubu a nie ładowania pieniędzy w chwili obecnej w seniorów. To ma być projekt w założeniu na kilka najbliższych lat we współpracy z miastem , Ministerstwem Sportu oraz firmami tym zainteresowanymi . Od razu tak sobie zastrzegł,już podczas pierwszej rozmowy. Jeśli się nie uda obiecuje że napisze to pierwszy ,przepraszam nie wyszło , ale rozmowy nadal trwają choć obecnie są można napisać w stanie zawieszenia do czasu powrotu doradców osoby zainteresowanej klubem z ich pobytu w Holandii.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: jajaślanin »

@Lato Resovia gra w Plus Lidze bo to piwo klubu siatkarskiego , a browar w Grybowie produkował piwo z logo Sandecji zanim zaczęli grać w Ekstraklasie - nie zrobił Pan wcześniej kwerendy ...

Oczywiście Nieciecza czy Bytów to też duże miasta ( to taka dygresja ) .

O Pana nadziejach to ja tu czytam od kilku lat i niewiele z nich wynika ,poza hurtowym napływem członków klubu 100 .

A czy ja napisałem o Panu Arturze ? Znowu w Pana postach pojawia się coś na horyzoncie ,o czym wie tylko Pan , a potem nagle temat umiera ...niech Pan lepiej nic nie obiecuje , bo śmiem twierdzić , że i tak skończy się jak zawsze - dużo hałasu o nic ...
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

Browar Grybów produkował już o ile Pan nie pamięta piwo Sympatyków Czarnych Jasło .
Oczywiście Nieciecza to wioska a Bytów małe miasteczko . W Niecieczy jest zespół , który występuje w ekstraklasie a w Bytowie miejscowa Bytovia w 1 lidze. My przypominam w okręgowej . Cieszę się że od kilku lat czyta Pan o moich nadziejach i zapewniam że są one niezmienne . Czy niewiele z nich wynika ? Przez kilka lat coś bym jednak znalazł co się udało zrealizować z tych marzeń i nie tylko o ,, Klub 100 '' w tym przypadku chodzi . Niemniej jestem bardzo dumny że udało się mi z pomocą kilku osób mocno od 2 miesięcy działających na rzecz klubu rozkręcić ta akcję bo przynosi ona korzyści nie tylko finansowe . Może warto zajrzeć na nowego fan page JKS Czarni 1910 Jasło tam tez już widać zmianę podejścia do pewnych spraw . Malutkimi kroczkami naprzód .
O (rzekomym sponsorze z dużego miasta) jak Pan napisał , wiem nie tylko ja ale zawodnicy , członkowie Zarządu a także Burmistrz miasta Jasła czyli chyba najbardziej zainteresowane osoby . Pojawiła się na stronie klubowej informacja także dla kibiców , taka na jaką w obecnym etapie rozmów można było liczyć . Co obiecałem a skończyło się jak zawsze - hałasem o nic ? Konkretnie .
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: jajaślanin »

To nie temat o piwie ( "piwo jasielskie" pamiętam - głównie ze względu na niezbyt wyszukany smak ) a o wsparciu dla klubu . Piszesz że w Niecieczy czy Bytowie jest wyższa klasa rozgrywkowa - ale nie od razu w niej te zespoły występowały więc i przed Czarnymi droga do wyższych lig stoi otworem . Ale po to aby tak się stało potrzebni są zawodnicy , działacze i sponsorzy - według mnie w takiej właśnie hierarchii .
Nie mam zamiaru wdawać się w słowne potyczki co Pan obiecał a czego nie wystarczy spojrzeć choćby na ten wątek : zapowiedź informacji a potem lakoniczny komunikat z którego nic nie wynika.
Rzuciłem temat do przemyśleń , a piwo miało być tematem przewodnim - reszta jest do przemyślenia dla ludzi związanych z klubem - ktoś poddał temat imprez na stadionie , może warto pochylić się nad tymi propozycjami a nie stawać od razu w opozycji ( bo to ciule z internetu piszą ) , klub 100 jest dobrą inicjatywą , ale na ile starczy zapału jego członkom ? Oby jak najdłużej ! Z mojej strony tyle w tym temacie .
ODPOWIEDZ