Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
ziperaa66
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 listopada 2017, 20:18

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: ziperaa66 »

Oby do 100! :)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

Dzięki akcji ,, Klub 100 '' po 4 miesiącach uzyskaliśmy już połowę kwoty o jaką zmniejszono nam dotacje w porównaniu z rokiem poprzednim . Do domknięcia budżetu na ten rok w kwocie podobnej jak w 2017 r. brakuje nam jeszcze około 45 tyś. Bardzo dziękujemy wszystkim , którzy pomagają klubowi finansowo bo bez ich wsparcia już by go prawdopodobnie nie było.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

Biorąc pod uwagę , ze w tym roku gramy o klase nizej , budżet już powinien się dopiąć :niepewny: Wiec jak tak dalej pójdzie, to zostanie jeszcze na porządnego trenera i 2-3 Piłkarzy .. ;) Chyba , ze nadal spłacamy długi ? :niepewny:
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

kibic jks1910 pisze:Biorąc pod uwagę , ze w tym roku gramy o klase nizej , budżet już powinien się dopiąć :niepewny: Wiec jak tak dalej pójdzie, to zostanie jeszcze na porządnego trenera i 2-3 Piłkarzy .. ;) Chyba , ze nadal spłacamy długi ? :niepewny:
przeciez lato napisal ze jeszcze brakuje 45 tys na dopiecie budzetu .To jak ma cos na kogos zostac ? . Bedzie nowy sezon i kolejna walka o 4-5 miejsce w lidze. Jak widac na razie jest walka o przetrwanie,a nie o sportowy sukces .Nie ma miedzi to sie w okregowce siedzi.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

Chodzilo mi o to , ze w okręgówce jednak sa trochę niższe wydatki niż w IV lidze, wiec przy tych samych pieniądzach cos powinno zostać ...
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

[quote="kibic jks1910"]Biorąc pod uwagę , ze w tym roku gramy o klase nizej , budżet już powinien się dopiąć :niepewny: Wiec jak tak dalej pójdzie, to zostanie jeszcze na porządnego trenera i 2-3 Piłkarzy .. ;) Chyba , ze nadal spłacamy długi ? :niepewny:[/quote
Jak skończymy spłacać to na pewno pojawi się taka informacja a co do budżetu to jak się nie wie o kwotach to albo się przychodzi na spotkanie w klubie i się dowiaduje u źródła albo się nie piszę na ten temat.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

Z całym szacunkiem ..ale w IV lidze były dalekie wyjazdy do ; Sieniawy , Niska , Wólki Pełkinskiej , Przeworska, Przemysla i Nowej Dęby ..A w okręgówce najdalej to było chyba do Tarnawy ok. 90 km. Reszta w zasiegu MKS Jasło .. ;) Wiec na dojazdach chyba jednak jest jakas oszczędność ? :niepewny:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

kibic jks1910 pisze:Z całym szacunkiem ..ale w IV lidze były dalekie wyjazdy do ; Sieniawy , Niska , Wólki Pełkinskiej , Przeworska, Przemysla i Nowej Dęby ..A w okręgówce najdalej to było chyba do Tarnawy ok. 90 km. Reszta w zasiegu MKS Jasło .. ;) Wiec na dojazdach chyba jednak jest jakas oszczędność ? :niepewny:
Nie korzystamy z usług MKS ponieważ nie maja odpowiednich autokarów bądź busów. To czy transport jest taniej to się okaże po czerwcowej fakturze choć myślę ze nie będzie taniej po zliczeniu kosztów do końca maja. Zapominasz i dlatego odesłałem cię do klubu w poprzednim poscie , że Czarni Jasło to cztery drużyny młodzieżowe i jeden zespół seniorów. Ty skupiasz się na seniorach a My musimy na wszystkich i tam gdzie ty widzisz oszczędność w innej grupie jest dużo drożej. Nie wspominasz że nie mamy na ten rok dodatkowych środków finansowania chociażby z ,,Programu Klub '' czy PKS no bo i skąd ty możesz o tym wiedzieć ? Nie wiesz ile z transferów uzyskaliśmy w ubiegłym roku a ile teraz, jakie były wpływy z biletów , 1% , praktycznie nie wiesz NIC a silisz się na teksty typu ze zostanie w budżecie na dobrego trenera i zawodników . Jeśli zdecydujesz się przekazywać co miesiąc powiedzmy 10 tys. złotych to masz rację, będzie Nas stać przez okres w jakim będziesz wpłacał kasę na trenera za 2500 zł.brutto i powiedzmy 3 zawodników 4 ligi z pensjami na poziomie np: Wisłoki Dębica, Polonii Przemyśl, Rzemieślnika Pilzno czy Wiśniowej czyli 2500 zł brutto miesięcznie dla jednego nie wspominając o 3 ligowych typu spadkowicz Cempa który miał 4 tyś. zł na miesiąc.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

Mysle , ze nie tylko ja niewiele wiem o finansach klubu ...Nie zrozum mnie zle , ja doceniam prace Zarzadu i Kibiców , ale myślę ze Czarnych powinno być stać na cos więcej niż granie w okręgówce z Nienaszowem, który ma dofinasowanie z gminy na poziomie 35 tys. ( w tym utrzymanie boiska itp. ) .
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: gara »

kibic jks1910 pisze:Mysle , ze nie tylko ja niewiele wiem o finansach klubu ...Nie zrozum mnie zle , ja doceniam prace Zarzadu i Kibiców , ale myślę ze Czarnych powinno być stać na cos więcej niż granie w okręgówce z Nienaszowem, który ma dofinasowanie z gminy na poziomie 35 tys. ( w tym utrzymanie boiska itp. ) .
Czytam czasami ten wątek i dziwię się jak można być takim dzbanem.
Fajnie facet, że dostrzegasz to co każdy, ale nie jest rzeczą tajemną fakt posiadania przez klub Czarni Jasło długu, który należy spłacić. Priorytetem obecnego zarządu jest wyprostowanie finansów, bo to stwarza spiralę problemów. Żaden poważny przedsiębiorca nie pobawi się w sponsoring klubu, który na wstępie będzie musiał oddłużyć, bo to byłoby z jego strony nieracjonalne i zwyczajnie głupie. Liczenie na jakiegoś fanatyka, który zadziała wbrew rozsądkowi, to trochę tak jak planowanie budżetu domowego, wliczając w bilans szóstkę w lotto.

Obecny zarząd w pewnym momencie stanął przed dylematem. Albo rozwiązujemy klub i zaczynamy zabawę od najniższej klasy rozgrywkowej, albo kosztem wyników sportowych zaciskamy zęby i radykalnie zmieniamy strukturę wydatków. Wybrali to drugie rozwiązanie, bo wydaje się ono prostsze w realizacji i mniej ryzykowne.

Radzę więc romantycznym fanatykom klubu na razie odłożyć swoje chciejstwo i marzenia, skupiając się na tym aby pomóc albo przynajmniej nie szkodzić w trudnej sytuacji. Co więcej, doceńcie to, że tym klubem ktoś jeszcze się w ogóle zajmuje.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

Napisalem przecież , ze doceniam prace Zarzadu i Kibiców ... :ok: i już dawno pogodziłem się z tym , ze na dłużej utknelismy w okręgówce . :| . Forum jest jednak po to żeby dyskutować , a informacje podawane przy tej okazji przez "lato", są na pewno interesujące dla Kibiców Czarnych . :ok: Przynajmniej dla mnie ...
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

gara pisze:
kibic jks1910 pisze:Mysle , ze nie tylko ja niewiele wiem o finansach klubu ...Nie zrozum mnie zle , ja doceniam prace Zarzadu i Kibiców , ale myślę ze Czarnych powinno być stać na cos więcej niż granie w okręgówce z Nienaszowem, który ma dofinasowanie z gminy na poziomie 35 tys. ( w tym utrzymanie boiska itp. ) .
Czytam czasami ten wątek i dziwię się jak można być takim dzbanem.
Fajnie facet, że dostrzegasz to co każdy, ale nie jest rzeczą tajemną fakt posiadania przez klub Czarni Jasło długu, który należy spłacić. Priorytetem obecnego zarządu jest wyprostowanie finansów, bo to stwarza spiralę problemów. Żaden poważny przedsiębiorca nie pobawi się w sponsoring klubu, który na wstępie będzie musiał oddłużyć, bo to byłoby z jego strony nieracjonalne i zwyczajnie głupie. Liczenie na jakiegoś fanatyka, który zadziała wbrew rozsądkowi, to trochę tak jak planowanie budżetu domowego, wliczając w bilans szóstkę w lotto.

Obecny zarząd w pewnym momencie stanął przed dylematem. Albo rozwiązujemy klub i zaczynamy zabawę od najniższej klasy rozgrywkowej, albo kosztem wyników sportowych zaciskamy zęby i radykalnie zmieniamy strukturę wydatków. Wybrali to drugie rozwiązanie, bo wydaje się ono prostsze w realizacji i mniej ryzykowne.

Radzę więc romantycznym fanatykom klubu na razie odłożyć swoje chciejstwo i marzenia, skupiając się na tym aby pomóc albo przynajmniej nie szkodzić w trudnej sytuacji. Co więcej, doceńcie to, że tym klubem ktoś jeszcze się w ogóle zajmuje.
Nie wierzyłem że są jeszcze ludzie którzy potrafią w taki sposób napisać o sytuacji klubu JKS Czarni 1910 Jasło. :ok:
Żeby nie było jednak tak że nic nie robimy czekając na cuda to tutaj wkleję coś co powinno tchnąc troszkę nadziei w ducha zwykłego , wybrednego , bardzo roszczeniowego kibica jasielskiego.
http://www.czarnijaslo.pl/komunikat-zarzadu-klubu-4/
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

Jeśli to nie tajemnica, to czy można prosić o więcej szczegółów z tego spotkania . :niepewny: Kto trenerem, jakie wzmocnienia i plan sparingów . Nie każdy był, a wielu na pewno chciałoby wiedzieć .. :)
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: CYNGIEL »

kibic jks1910 pisze:Jeśli to nie tajemnica, to czy można prosić o więcej szczegółów z tego spotkania . :niepewny: Kto trenerem, jakie wzmocnienia i plan sparingów . Nie każdy był, a wielu na pewno chciałoby wiedzieć .. :)
Czy nie za wcześnie na takie pytania?Wszyscy chcieli by to wiedzieć. ;)
ODPOWIEDZ