CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: kuba1975 »

no to moze pierwsze zwyciestwo na wiosne..
i pod wodzą może nowego PREZESA
podobno wybory w piątek
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: President »

Wszyscy na mecz :cisza: , Wygramy, Wygramy, Wygramy!
łodyniec2kolejnyraz
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 14 marca 2015, 09:47

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: łodyniec2kolejnyraz »

President pisze:Wszyscy na mecz :cisza: , Wygramy, Wygramy, Wygramy!

Taa .... koze w locie chyba :rotfl: :rotfl:
takjakby
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 3 października 2014, 09:49

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: takjakby »

łodyniec2kolejnyraz pisze:
President pisze:Wszyscy na mecz :cisza: , Wygramy, Wygramy, Wygramy!

Taa .... koze w locie chyba :rotfl: :rotfl:
zamknij jape juz i wydupcaj :)
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: CYNGIEL »

łodyniec2kolejnyraz pisze:
President pisze:Wszyscy na mecz :cisza: , Wygramy, Wygramy, Wygramy!

Taa .... koze w locie chyba :rotfl: :rotfl:
Oj łodyniec,łodyniec.Kozę w locie chcesz przelecieć?To Ty zoofil?Widać,że z umysłem coś nie tego,ale że jeszcze taki zboczek. :zalamany:
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: President »

łodyniec2kolejnyraz pisze:
President pisze:Wszyscy na mecz :cisza: , Wygramy, Wygramy, Wygramy!

Taa .... koze w locie chyba :rotfl: :rotfl:
Po co dodajesz gościu tak bezsensowne posty na tym forum? jeżeli mnie nie interesuje jakiś temat, nawet w niego nie zaglądam, a Ty wręcz przeciwnie wszędzie musisz coś dopowiedzieć, coś się nie podoba to idź sobie na cygańskie forum. ;) Bez odbioru.
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: łodyniec »

A co to gościu ,twoje prywatne forum ? Nie pasuje ci to nie czytaj co piszę i tyle. Myślisz ,że każdy jest frajerem odmóżdżonym który nie ma swojego zdania lub boi się go wyrazić ? Skoro ty i wszyscy inni widzicie wszystko w różowych kolorach ,liżecie jeden drugiemu rów , to wasza sprawa. Mi gdy coś nie pasuje ,mam inne zdanie to piszę o tym ,szczególnie na tematy ważne dla miasta,a ten temat takim jest ,bo kasa na czarnych idzie ,a wyników nie ma i spadek murowany.... więc co wy chcecie wygrać i co popieracie ? Upadek klubu jest pewny i ja do tego palca nie dołożyłem, a wy dalej wierzcie w cuda ... Najlepiej dajcie jeszcze na msze za klub ,może jakaś siła wyższa wam pomoże :D
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: lato »

łodyniec pisze:A co to gościu ,twoje prywatne forum ? Nie pasuje ci to nie czytaj co piszę i tyle. Myślisz ,że każdy jest frajerem odmóżdżonym który nie ma swojego zdania lub boi się go wyrazić ? Skoro ty i wszyscy inni widzicie wszystko w różowych kolorach ,liżecie jeden drugiemu rów , to wasza sprawa. Mi gdy coś nie pasuje ,mam inne zdanie to piszę o tym ,szczególnie na tematy ważne dla miasta,a ten temat takim jest ,bo kasa na czarnych idzie ,a wyników nie ma i spadek murowany.... więc co wy chcecie wygrać i co popieracie ? Upadek klubu jest pewny i ja do tego palca nie dołożyłem, a wy dalej wierzcie w cuda ... Najlepiej dajcie jeszcze na msze za klub ,może jakaś siła wyższa wam pomoże :D
Cieszy człowieka ze Czarni Jasło są ważnym tematem dla Jasła i jaślan.Skoro o judo,siatkówce,tenisie stołowym nie ma tematów to znaczy ze mieszkańcy Jasła kojarzą klub Czarni jako wizytówkę sportową miasta i nie dziwi Mnie ze wyrażają tutaj swoje zaniepokojenie losami drużyny seniorów bo młodzieżowe zespoły maja się w ligach dobrze. Łodyniec żeby nie było,ja osobiście bardzo lubię twoje posty czytać i zawsze mnie rozśmieszają czyli działają zgodnie z ich przeznaczeniem.
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: łodyniec »

tak tak lato , ty się tylko ciesz ....
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: progres »

łodyniec pisze: Mi gdy coś nie pasuje ,mam inne zdanie to piszę o tym

A może dla odmiany coś powiesz? Zamiast pisać
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: President »

łodyniec pisze:A co to gościu ,twoje prywatne forum ? Nie pasuje ci to nie czytaj co piszę i tyle. Myślisz ,że każdy jest frajerem odmóżdżonym który nie ma swojego zdania lub boi się go wyrazić ? Skoro ty i wszyscy inni widzicie wszystko w różowych kolorach ,liżecie jeden drugiemu rów , to wasza sprawa. Mi gdy coś nie pasuje ,mam inne zdanie to piszę o tym ,szczególnie na tematy ważne dla miasta,a ten temat takim jest ,bo kasa na czarnych idzie ,a wyników nie ma i spadek murowany.... więc co wy chcecie wygrać i co popieracie ? Upadek klubu jest pewny i ja do tego palca nie dołożyłem, a wy dalej wierzcie w cuda ... Najlepiej dajcie jeszcze na msze za klub ,może jakaś siła wyższa wam pomoże :D
O proszę jaki kolega tutaj wyszczekany, co jak co ale o "lizaniu" to Ty i twoi znajomi wiedzą najlepiej :hyhy: to są twoje klimaty nie oznacza że wszyscy takie mają :P

Kto dużo szczeka, ten mało robi :cisza:
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: łodyniec »

Dla czarnych nic nie robię ,bo mnie ta drużyna nie interesuje zanadto . Wystarczy,że widzę wyniki ,to mi zawsze poprawia samopoczucie. Wy się napinacie ,a oni jak zawsze grają swoje :D i spadek już tusz tusz :D
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: czarni-fan 1910 »

łodyniec pisze:Dla czarnych nic nie robię ,bo mnie ta drużyna nie interesuje zanadto . Wystarczy,że widzę wyniki ,to mi zawsze poprawia samopoczucie. Wy się napinacie ,a oni jak zawsze grają swoje :D i spadek już tusz tusz :D
''tusz'' ''tusz'' wyszczekany zza monitora analfabeta sie odezwal.
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: łodyniec »

Tak ,tak szukaj dziury w postach , a twoja drużyna i tak gra swoje matołku :P
Czekam na spadek , na B klasę , no może w A dadzą radę :D już widzę wtedy kiboli-idiotów jeżdżących po wioskach jak Glinik czy Osiek i kibicujących :D hahahahahahahaha
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: CZARNI JASŁO-STRUMYK MALAWA s.g.14.00

Post autor: President »

łodyniec pisze:Tak ,tak szukaj dziury w postach , a twoja drużyna i tak gra swoje matołku :P
Czekam na spadek , na B klasę , no może w A dadzą radę :D już widzę wtedy kiboli-idiotów jeżdżących po wioskach jak Glinik czy Osiek i kibicujących :D hahahahahahahaha
Weź gościu zamknij mordę i wypieprzaj z tego tematu bo szczekać anonimowo za monitora to każdy głupi potrafi, nie liczysz się gościu. ;) wróć się może do szkoły ortografii się naucz bo chyba najwyższa pora analfabeto.Nie będe wdawał się w dyskusje z Tobą bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu, czyli parteru :rotfl: , a skoro uważasz "kiboli-idiotów" przyjdź śmiało w sobotę na SEKTOR HUTA i powiedz te słowa chłopakom, zobaczymy jaki z Ciebie bohater :hyhy:
ODPOWIEDZ