CZARNI-COSMOS

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Mat »

Panie Jaślanin chodziło mi oto że nie bywał na Śniadeckich przez ostatnich parę lat, wiec stąd wynika moje zdziwienie dotyczące obecności jego.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: jajaślanin »

To moje zdziwienie jest jeszcze większe ! Przez parę lat obserwujesz kibiców i zapamiętujesz ich twarze ... a na mecz to czasem patrzysz ? A może stał po przeciwnej stronie niż Ty , a może pod siatą , bo nie było Go stać na bilet - a Ty bywałeś na wszystkich meczach , żeby twierdzić , że Pana Węgrzyna na nich nie było ? Przestań robić z siebie durnia , no chyba , że nie musisz :D
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Mat »

człowieku wielokrotnie gdzieś w różnych wątkach pisane było że gość się nie pojawia więc dla tego napisałem, napisałem również że podobno się pojawił, więc pisanie twych wypocin
min : "Przez parę lat obserwujesz kibiców i zapamiętujesz ich twarze ... a na mecz to czasem patrzysz. ? " Dlatego jeśli chodzi o tego durnia którym mnie nazywasz to myślę że to do Ciebie pasuje jak ulał i pomyliłeś adresata :ok:
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: jajaślanin »

Jednak jesteś durniem - ja wiem , że był na stadionie nie tylko w ostatnią sobotę , a to świadczy o tym , że Ciebie tam nie było wcześniej - a tak w ogóle to wstęp na na stadion jest dla wybranych ? I rozumiem , że Ty Mat , o tym decydujesz ? Jest już ciepło , poszukaj sobie wiaderka i łopatki i idź do piaskownicy i nie wtrącaj się w rozmowy dorosłych !
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Mat »

Co ty bredzisz idioto, sam wiadro sobie znajdź tylko duże zalej go woda i wskocz do niego, ty wiesz? a co ty myślisz że jesteś emanującym durniem wiedzy żeby każdy wiedział to co ty wiesz? kto był a kogo nie było błaźnie
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: czarni-fan 1910 »

Mat pisze:na stadionie podobno pojawił się były prezes Węgrzyn ciekawe po co ? :oczami:
bodajże na meczu z malawa tez byl wiec nic dziwnego.Widac ze Czarni nadal nie sa jemu obcym klubem
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: amaro87 »

Ale poziom wstyd mi za ludzi z Jasła. To piszą ludzie z marnym wykształceniem i niskim poziomie inteligencji
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: luc »

amaro87 pisze:Ale poziom wstyd mi za ludzi z Jasła. To piszą ludzie z marnym wykształceniem i niskim poziomie inteligencji
Oj tam oj tam.Temat kibicowski ? Kibicowski. To czego się spodziewasz ?

Czarni przegrali z jakimś cosmos-em z wioski o której dotąd mało kto w Jaśle i okolicach słyszał ? No błagam,jak długo jeszcze jasielska drużyna z ponad 100-letnią historią, Czarni Jasło będzie prezentować taką murzyńskość wobec innych zespołów :?: Moi państwo,jeśli to nie jest podyktowane jakimiś względami służącymi wyprowadzeniu klubu ekonomicznie na prostą - to to jest jakaś katastrofa.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: jajaślanin »

Mat pisze:Co ty bredzisz idioto, sam wiadro sobie znajdź tylko duże zalej go woda i wskocz do niego, ty wiesz? a co ty myślisz że jesteś emanującym durniem wiedzy żeby każdy wiedział to co ty wiesz? kto był a kogo nie było błaźnie
Super - jak zaczyna brakować argumentów to trzeba zbluzgać gościa , niech wie gdzie jego miejsce w szyku ... Ale i tak dureń durniem pozostanie :hyhy:
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: President »

Nie ma co gdybać, tylko zapisywać się na wyjazd.Ostatnie dni aby się zapisać :cisza:

viewtopic.php?f=85&t=16247&p=244401#p244401
Cale Jasło jedzie na polonie.. :super:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: CYNGIEL »

luc pisze:
amaro87 pisze:Ale poziom wstyd mi za ludzi z Jasła. To piszą ludzie z marnym wykształceniem i niskim poziomie inteligencji
Oj tam oj tam.Temat kibicowski ? Kibicowski. To czego się spodziewasz ?

Czarni przegrali z jakimś cosmos-em z wioski o której dotąd mało kto w Jaśle i okolicach słyszał ? No błagam,jak długo jeszcze jasielska drużyna z ponad 100-letnią historią, Czarni Jasło będzie prezentować taką murzyńskość wobec innych zespołów :?: Moi państwo,jeśli to nie jest podyktowane jakimiś względami służącymi wyprowadzeniu klubu ekonomicznie na prostą - to to jest jakaś katastrofa.
Panowie.Inne czasy.Parę lat temu wstecz też nikt nie słyszał o miejscowości Nieciecza.Sama miejscowość i nazwa klubu nie wystarczy.Potrzebny sponsor i forsa. :zalamany:
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: kuba1975 »

co niektórzy piszą tu i uwdzie o planie naprawczym zarządu ..
czyżby spadek był wczesniej piany w scenariuszu..
to można było nie przystąpić do rozgrywek 4 ligi i automatycznie zagrać w A klasie...
same plusy'''
zarząd chwaliłby się że zadłużenie maleje ,,opłaty wszystkie mniejsze,,
kibiców znacznie wiecej niz na 4 lidze bo wygrywamy 4-0,7-0 itp...
i wiecej kasy za bilety....
i plan naprawczy jest ok..
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: President »

kuba1975 pisze:co niektórzy piszą tu i uwdzie o planie naprawczym zarządu ..
czyżby spadek był wczesniej piany w scenariuszu..
to można było nie przystąpić do rozgrywek 4 ligi i automatycznie zagrać w A klasie...
same plusy'''
zarząd chwaliłby się że zadłużenie maleje ,,opłaty wszystkie mniejsze,,
kibiców znacznie wiecej niz na 4 lidze bo wygrywamy 4-0,7-0 itp...
i wiecej kasy za bilety....
i plan naprawczy jest ok..
Szanowny Jakubie licz się z tym że takimi postami nie pomagasz w ogóle.Przynajmniej starają się coś robić, próbują.Jeżeli wiesz ze masz jakiś dobry plan idź na ich stanowisko, pomóż im na dobro klubu, gdybać za monitora to każdy potrafi.
Również nie jestem zadowolony z ich pracy bo wszyscy widzimy jak jest, ale mam dla nich szacunek ponieważ chociaż coś próbują zrobić, samemu wiem że niebyłbym wstanie pomóc bóg wie jak, dlatego powstrzymuje się od takich postów twojego typu bo to ani nic nie wnosi a klubowi tym bardziej nie pomoże.
Liczę na to że będzie lepiej...tylko potrzeba czasu. ;)

A z drugiej beczki Zapisywać się na Polonie bo czasu coraz mniej. Żeby później nikt nie jojczał że nie wejdzie na stadion bo się nie zapisał. :czarni3:
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Tur »

Szanowny Panie President mylisz się i to bardzo. :zalamany: To że ktoś coś robi nie oznacza ,że już jest dobrze otóż w tym przypadku działanie Zarządu doprowadza do pogłębiania kryzysu. :wsciekly: Fakty są takie,że nie udało im się zmniejszyć długu po poprzednikach i spadamy z ligi wielkim hukiem w sposób upokarzający. Drużyna w tej chwili jest wypalona psychicznie i po rundzie wiosennej zawodnicy uciekną do innych klubów, bo wiedzą że ten Zarząd już nic nie jest w stanie więcej zrobić , bo po prostu NIE UMIE mimo najszczerszych chęci. :rozpacz: POTRZEBA NOWEJ KRWI, a im wydaje się ,że są nie zastąpieni i trzymają się stołków jak tonący brzytwy nie dając możliwości sprawdzenia czy znajdą się chętni z poza ich towarzystwa. :zly: Był czas miedzy styczniem ,a kwietniem 2015 na zmiany i jeśli nikt by się chętny nie znalazł to ZARZĄD KOMISARYCZNY jest lepszym rozwiązaniem jak ciągnięcie tego przez obecnych ludzi. :mur:
Mlody_1910
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 20 października 2009, 19:36

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Mlody_1910 »

Powiem szczerze, że czytając to forum i słuchając wielkich kibiców na meczu aż się :rozpacz: chce .... nie robicie nic, ale to nic dla polepszenia sytuacji, a krytykujecie wszystkich, którzy robią cokolwiek !!!!!! Taka banda internautów i śmiesznych ludzików, którzy krytykować owszem, ale cokolwiek zrobić to po co :) pozdrawiam ... a teraz się po wyżywajcie i popiszcie swoje mądrości na mój temat :-)

Jak to kolega jeden stwierdził wszyscy odejdą na wioski .... to bier tramki i pokaż jaki to jesteś " Ronaldo" i jak to by Czarni nie grali gdybyś Ty pokazał swoje mądrości na boisku :-)
ODPOWIEDZ