CZARNI-COSMOS

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
trydent
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 15 stycznia 2014, 13:46

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: trydent »

Juz kiedyś jak przeglądałem inny temat tłumaczył to obecny wiceprezes klubu Pan Samborski.Jeśli On Pana nie przekonał to jak mogę zrobić to Ja?Jeśli jednak jest tak jak Pan pisze że tzw. bilans otwarcia był - 150 000 na marzec 2012 r. i był to całkowity dług idąc Pana tokiem rozumowania,to co w klubie jest za pismo z którym członkowie klubu mogli się zapoznać, od Pana Burmistrza Andrzeja Czerneckiego z 2013 r. nakazujące zwrot w trybie natychmiastowym nadmiernie pobranej dotacji za rok 2011?
Tak dla porównania np: dlaczego Polska musiała i musi nadal spłacać kredyty zaciągnięte przez Edwarda Gierka w latach 70,na które często nie można było odnaleźć dokumentów w Naszym kraju a były np. Moskwie?Kogo to obciąża Pana zdaniem?Czy winny jest Rząd Buzka,Pawlaka,Kaczyńskiego,Tuska czy może jednak tego który długów narobił czyli Edwarda Gierka?Spłacać jednak musieli Polacy żyjący za rządów w/w Premierów i obecni.Proszę sobie na to pytanie odpowiedzieć samemu bo myślę ze każdy zdrowo myślący i czytający wyciągnie odpowiednie wnioski.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Tur »

trydent pisze:Juz kiedyś jak przeglądałem inny temat tłumaczył to obecny wiceprezes klubu Pan Samborski.Jeśli On Pana nie przekonał to jak mogę zrobić to Ja?Jeśli jednak jest tak jak Pan pisze że tzw. bilans otwarcia był - 150 000 na marzec 2012 r. i był to całkowity dług idąc Pana tokiem rozumowania,to co w klubie jest za pismo z którym członkowie klubu mogli się zapoznać, od Pana Burmistrza Andrzeja Czerneckiego z 2013 r. nakazujące zwrot w trybie natychmiastowym nadmiernie pobranej dotacji za rok 2011?
Tak dla porównania np: dlaczego Polska musiała i musi nadal spłacać kredyty zaciągnięte przez Edwarda Gierka w latach 70,na które często nie można było odnaleźć dokumentów w Naszym kraju a były np. Moskwie?Kogo to obciąża Pana zdaniem?Czy winny jest Rząd Buzka,Pawlaka,Kaczyńskiego,Tuska czy może jednak tego który długów narobił czyli Edwarda Gierka?Spłacać jednak musieli Polacy żyjący za rządów w/w Premierów i obecni.Proszę sobie na to pytanie odpowiedzieć samemu bo myślę ze każdy zdrowo myślący i czytający wyciągnie odpowiednie wnioski.
Zarząd pana Bazana przejął klub w połowie grudnia 2011 i "BILANS OTWARCIA" do publicznej wiadomości po około 1 miesiącu czyli w styczniu 2012. Jeśli chodzi o dotację to za 2011 rok ROZLICZAŁA JĄ EKIPA PREZESA BAZANA więc tylko do siebie może mieć pretensje ze nie umiała tego zrobić zgodnie z umową z UM Jasła i trzeba było oddać dotację do urzędu. :wsciekly:
Przykład długu Polski zaciągniętego przez PRL przez 45 lat jest świetnym przykładem, bo III RP potrzebowała tylko tego połowę czasu co komuniści by zrobić taki sam dług. Jakże podobna sytuacja jest w naszym klubie ekipa pana Marcina W. potrzebowała 6 lat na zrobienie długu, a jego następcom wystarczyło tylko pół tego czasu na podobny rezultat. :rotfl:
Polska jako kraj nie zniknie i długi musi spłacać, a klub nie koniecznie wystarczy zrobić jak wcześniej w Krośnie teraz w Sanoku i długu się pozbyć. Ot cała filozofia i żeby była pełna jasność mają to zrobić ci którzy go zadłużyli. ;)
trydent
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 15 stycznia 2014, 13:46

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: trydent »

Tur pisze:
trydent pisze:Juz kiedyś jak przeglądałem inny temat tłumaczył to obecny wiceprezes klubu Pan Samborski.Jeśli On Pana nie przekonał to jak mogę zrobić to Ja?Jeśli jednak jest tak jak Pan pisze że tzw. bilans otwarcia był - 150 000 na marzec 2012 r. i był to całkowity dług idąc Pana tokiem rozumowania,to co w klubie jest za pismo z którym członkowie klubu mogli się zapoznać, od Pana Burmistrza Andrzeja Czerneckiego z 2013 r. nakazujące zwrot w trybie natychmiastowym nadmiernie pobranej dotacji za rok 2011?
Tak dla porównania np: dlaczego Polska musiała i musi nadal spłacać kredyty zaciągnięte przez Edwarda Gierka w latach 70,na które często nie można było odnaleźć dokumentów w Naszym kraju a były np. Moskwie?Kogo to obciąża Pana zdaniem?Czy winny jest Rząd Buzka,Pawlaka,Kaczyńskiego,Tuska czy może jednak tego który długów narobił czyli Edwarda Gierka?Spłacać jednak musieli Polacy żyjący za rządów w/w Premierów i obecni.Proszę sobie na to pytanie odpowiedzieć samemu bo myślę ze każdy zdrowo myślący i czytający wyciągnie odpowiednie wnioski.
Zarząd pana Bazana przejął klub w połowie grudnia 2011 i "BILANS OTWARCIA" do publicznej wiadomości po około 1 miesiącu czyli w styczniu 2012. Jeśli chodzi o dotację to za 2011 rok ROZLICZAŁA JĄ EKIPA PREZESA BAZANA więc tylko do siebie może mieć pretensje ze nie umiała tego zrobić zgodnie z umową z UM Jasła i trzeba było oddać dotację do urzędu. :wsciekly:
Przykład długu Polski zaciągniętego przez PRL przez 45 lat jest świetnym przykładem, bo III RP potrzebowała tylko tego połowę czasu co komuniści by zrobić taki sam dług. Jakże podobna sytuacja jest w naszym klubie ekipa pana Marcina W. potrzebowała 6 lat na zrobienie długu, a jego następcom wystarczyło tylko pół tego czasu na podobny rezultat. :rotfl:
Polska jako kraj nie zniknie i długi musi spłacać, a klub nie koniecznie wystarczy zrobić jak wcześniej w Krośnie teraz w Sanoku i długu się pozbyć. Ot cała filozofia i żeby była pełna jasność mają to zrobić ci którzy go zadłużyli. ;)

Pan wybaczy ale większego steku bzdur i pomieszania fikcji z rzeczywistością nie jestem w stanie przetworzyć.Pan Bazan z pozostałymi członkami Zarządu legalnie działał od 5 stycznia 2012r.a nie połowy grudnia 2011r. ale ma oddać długi po poprzednikach plus źle wydaną dotację miejską z 2011r. czyli czasu gdy Jego Ekipa nie miała na NIC wpływu bo jej jeszcze nie było i do tego to jest ICH a nie poprzedników wina.Szkoda słów.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Tur »

Panie trydent ostatni raz zwracam się tak od dzisiaj będę zwracał się do ciebie trydent - kłamca. :wsciekly: Mnie się nawet nie chce szukać w necie ,ale wybory do Zarzadu Klubu odbyły się w grudniu 2011 i to jest termin objecia "władzy" przez ekipę Bazana, a nie wpis do KRS ,ALE TRYDENTA -KŁAMCY nikt nie przekona, a kto z forumowiczów chce może sobie sprawdzić na stronie klubu.
Kłamco -trydencie szkoda ,że ty nie jesteś fikcją. :/
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: lato »

trydent daj spokój,gadki z turem są jak gadki ze ścianą.To nic ze Nadzwyczajne Walne Wyborcze zakończyło sie 5 stycznia 2012r.bo dopiero wtedy wybierano Komisje Rewizyjną czyli faktycznie tego dnia ukonstytuowały sie władze klubu.że zmiany w KRS mogły zostać wysłane dopiero końcem stycznia,to nie istotne ze biuro rachunkowe przejęło sprawy finansowe klubu 9.02.2012r.i do końca marca 2012r. robiło faktyczny bilans za 2011r.i zadłużenie wtedy okazało sie inne jak na wstępne z dnia 16.12.2011r. To nie jest ważne ze klub nie powinien otrzymać dotacji na 2012r. bo wcześniejsze za lata 2009,2010 i jak się okazało później za 2011 nie były rozliczone prawidłowo.Ważne jest to że to Bazan,Samborski i Kowalski doprowadzili klub Czarni jasło do ruiny a każdy kto myśli inaczej jest wrogiem Tura i trzeba tego wroga zniszczyć. Napisze po raz ostatni: zobowiązania wobec firm,dostawców,pracowników klubu na dzień 16.11.2011r. bez pełnego rozliczenia dotacji za 2011r. bo to możliwe było dopiero pod koniec stycznia 2012r. wyniosły 11654,22 zł. Zobowiązania względem Urzędu Miasta za lata 2009,2010 to kwota 21880,00 zł. zobowiązania wobec innych podmiotów 12900,00 razem był ato kwota 151534,22 zł.Do tego długu doszedł nakaz zwrotu części dotacji za rok 2011 wydany przez Burmistrza po dłuższym czasie w kwocie około 121000,00 z odsetkami.Dlaczego taki zwrot został nałożony na klub?Ponieważ zasada przyznawania dotacji na kluby sportowe jest taka ze dotacja jest jedna z części budżetu klubu i nie może być jedynym środkiem do finansowania wydatków klubu. Prowadzący klub sportowy musza wykazać dochody z innych źródeł po tak zwanej swojej stronie i jest to obłożone pewnymi warunkami w umowie pomiędzy klubem i miastem.W tym przypadku w trakcie trwania całego 2011r. zarządowi klubu Rafineria Czarni Jasło nie udało sie zdobyć wymaganych w umowie tzw.własnych środków finansowych i dlatego po rozliczeniu i kontroli dokumentacji burmistrz nakazał w terminie dużo późniejszym zwrot nadmiernie pobranej dotacji,która obciążyła juz nowo wybrany Zarząd pod kierunkiem W.Bazana.To wszystko już jednak historia,nie ma prezesów Węgrzyna,Bazana,sa nowi ludzie w Komisjach Rewizyjnych i Zarządzie klubu i póki co nie ogłosimy upadłości klubu JKS Czarni 1910 Jasło,bo nie ogłosiliśmy go w sytuacji dużo gorszej organizacyjno -finansowej jak jest teraz, a wskazane drogi Krosna i Sanoka świadczą tylko i wyłącznie o kompletnym braku wiedzy niektórych internautów w tym zakresie.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Tur »

Jest i mój ulubieniec. :) Lato :oczami:
TO MIEDZY 16 .12.2011 A 05.01.2012 RZĄDZIŁY KRASNOLUDKI ??? :wsciekly: I takie banialuki pisze vice prezes klubu. :krzeslem:
Gamonie jesteście nie działacze, bo dotacji nie umieliście rozliczyć. :mur: Czytanie umowy ze zrozumieniem się kłania było zawodnikom choć zaległą kasę wypłacić i już by się srodki własne znalazły. :zdegustowany: Ogłosicie upadłość prędzej czy póżniej tylko dopiero wtedy jak tak narobicie dziadostwa takiego ,a już niewiele brakuje ,że następcy będą musieli 20 lat pracować ,aby zmienić wizerunek klubu w środowisku społecznym i piłkarskim.
LATO DZIEKUJEMY ZA :
WYNIKI SPORTOWE
SYTUACJĘ FINANSOWĄ
TŁUMY KIBICÓW NA MECZACH
WIZERUNEK KLUBU W SPOŁECZEŃSTWIE
Dumni jesteśmy z waszej pracy. :mur:
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: gara »

Tur, albo jesteś niedorozwinięty umysłowo, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo wszystko na raz.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: lato »

Tur pisze:Jest i mój ulubieniec. :) Lato :oczami:
TO MIEDZY 16 .12.2011 A 05.01.2012 RZĄDZIŁY KRASNOLUDKI ??? :wsciekly: I takie banialuki pisze vice prezes klubu. :krzeslem:
Gamonie jesteście nie działacze, bo dotacji nie umieliście rozliczyć. :mur: Czytanie umowy ze zrozumieniem się kłania było zawodnikom choć zaległą kasę wypłacić i już by się srodki własne znalazły. :zdegustowany: Ogłosicie upadłość prędzej czy póżniej tylko dopiero wtedy jak tak narobicie dziadostwa takiego ,a już niewiele brakuje ,że następcy będą musieli 20 lat pracować ,aby zmienić wizerunek klubu w środowisku społecznym i piłkarskim.
LATO DZIEKUJEMY ZA :
WYNIKI SPORTOWE
SYTUACJĘ FINANSOWĄ
TŁUMY KIBICÓW NA MECZACH
WIZERUNEK KLUBU W SPOŁECZEŃSTWIE
Dumni jesteśmy z waszej pracy. :mur:
No oprócz Krasnoludków w tym czasie rządziły jeszcze Renifery i Św.Mikołaj oraz Bóg i Jego Rodzina bo to taki okres wypada. Jeśli dołożyć do tego Sylwestra to wyszła Nam niezła Ekipa do Rządzenia przy stołach świątecznych. Dlaczego wyzywasz Nas a zarazem Mnie od gamoni?Czy ja napisałem w moim poście wyżej ze jesteś Skończonym Idiotom?Nie napisałem choć ludzie tak mówią.Nostradamusem tez nie jesteś bo mieliśmy już upaść wg.twoich proroctw rok temu. Będziesz z szampanem musiał jeszcze trochę poczekać na ten Nasz i Naszego(prawdziwych jasielskich kibiców do których ty się nie zaliczasz) Klubu koniec.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Tur »

Jak nazwać kogoś co nie potrafi rozliczyć dotacji. ;) wskaż drugi taki Zarząd ? Gamonie to bardzo łagodne okeślenie.
LATO ZAPISALISCIE SIĘ W HISTORII KLUBU Z TAKIM HUKIEM TO ŻADNA EKIPA NIE LECIAŁA Z LIGI. :zly:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2015, 15:02 przez Tur, łącznie zmieniany 1 raz.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Tur »

gara pisze:Tur, albo jesteś niedorozwinięty umysłowo, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo wszystko na raz.
Ty rozwinięty popatrz na efekty, a nie na bzdury które wypisuje. :wsciekly: Łykasz wszystko jak leming. :D Jak jest tak dobrze to dlaczego jest tak żle ? :mur:
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Tur »

lato pisze:Czy ja napisałem w moim poście wyżej ze jesteś Skończonym Idiotom?
Panie nauczycielu nie tak się pisze, prawidłowo powinno być tak : "skończonym idiotą" :) i jak można dotacje prawidłowo rozliczyć ? :rotfl:
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Joziiin »

Tur pisze:
lato pisze:Czy ja napisałem w moim poście wyżej ze jesteś Skończonym Idiotom?
Panie nauczycielu nie tak się pisze, prawidłowo powinno być tak : "skończonym idiotą" :) i jak można dotacje prawidłowo rozliczyć ? :rotfl:
Panie, w której szkole toto "uczy" ? I czego, bo j.polskiego chyba raczej nie....."idiotom"... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Winetou »

gara pisze:Tur, albo jesteś niedorozwinięty umysłowo, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo wszystko na raz.
Towarzysz gara przeniósł się z polityki bryluje w sporcie.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: jajaślanin »

http://www.czarnijaslo.pl/prezes-wiesla ... o-dymisji/ taka ciekawostka , którą można wyczytać między wierszami , a propos tego co niektórzy piszą wcześniej ... oraz kolejna ( proszę zwrócić uwagę na datę tej wiadomości ) :
http://www.czarnijaslo.pl/walne-nadzwyc ... wy-zarzad/

Renifery , sylwestry , krasnoludki ... tak , a świstak sobie siedzi i ...
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: CZARNI-COSMOS

Post autor: Tur »

jajaślanin pisze:http://www.czarnijaslo.pl/prezes-wiesla ... o-dymisji/ taka ciekawostka , którą można wyczytać między wierszami , a propos tego co niektórzy piszą wcześniej ... oraz kolejna ( proszę zwrócić uwagę na datę tej wiadomości ) :
http://www.czarnijaslo.pl/walne-nadzwyc ... wy-zarzad/

Renifery , sylwestry , krasnoludki ... tak , a świstak sobie siedzi i ...
Ale lato i trydent i tak mają ........."rację" :rotfl: to jest zmontowane przez Putina :)
ODPOWIEDZ