Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: CYNGIEL »

Prawdziwy kibic jest na dobre na złe czasy.Tyle w temacie.Jest żle,ale kiedyś będzie lepiej.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: lato »

boss pisze:Spadamy do okręgówki taka smutna prawda. Jednak może to i lepiej, wstydu tam może takiego nie będzie. Piszesz o młodzieży- przecież są w mieście trampakrze, juniorzy. Trzeba na nich stawiać, ale żeby byli sponsorzy to muszą być wyniki. W takiej kolejności. Sponspor nie będzie łożył na NAJSŁABSZYCH KOPACZY W HISTORII KLUBU. Niech pokarzą wynikmi, że im zależy i że są tego warci
Kolego w Jaśle nie ma sponsora dla piłki bez względu na wyniki.Przypomnij sobie nie tak odległy czas 2011 rok i awans do 3 ligi.To na miasto Jasło był sukces i jak kiedyś już pisałem ,piłkarze,trenerzy,Zarząd zrealizowali plan,uzyskując awans ale niestety mimo wcześniejszych deklaracji takich jak napisałeś, jak będą wyniki będą sponsorzy za wynikami nie zjawił się oprócz prezesa Bazana który wyłożył swoje 100 tyś. złotych NIKT !!! kto pomógł by Czarnym. Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce w lecie 2016r. gdy po awansie z okręgówki do 4 ligii przeprowadziliśmy kilkadziesiąt rozmów z firmami jasielskimi oraz przedsiębiorcami i znowu NIKT! nie był zainteresowany sponsoringiem klubu.Co do młodzieży to przeczytaj spokojnie mój wcześniejszy długi post.
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: boss »

Wiem jak było po awansie do 3 ligi. Ale tak czy tak prędzej jest nadzieja grając dobrą piłkę niż takie coś jak teraz. A co do młodzieży to przeczytałem dokładnie i wiesz co - trzeba się zastanowić co zrobić żeby zatrzymać w Jaśle zdolna młodzież. Ale jeśli trenerami będą takie osoby jak jeden wielki pan nauczyciel, który buja się z kibiolami jasielskimi to nie ma się czemu dziwić. Sam bym dziecku nie pozwolił na trenowanie u takiego kogoś...
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: boss »

Nie znam się i nie wiem jak wyglądają regulacje prawne dotyczące młodzieży. Może jest jakaś możliwość zawierania umów, że pierwszeństwo ma drużyna seniorska?
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: zimny11 »

lato pisze:
boss pisze:Spadamy do okręgówki taka smutna prawda. Jednak może to i lepiej, wstydu tam może takiego nie będzie. Piszesz o młodzieży- przecież są w mieście trampakrze, juniorzy. Trzeba na nich stawiać, ale żeby byli sponsorzy to muszą być wyniki. W takiej kolejności. Sponspor nie będzie łożył na NAJSŁABSZYCH KOPACZY W HISTORII KLUBU. Niech pokarzą wynikmi, że im zależy i że są tego warci
Kolego w Jaśle nie ma sponsora dla piłki bez względu na wyniki.Przypomnij sobie nie tak odległy czas 2011 rok i awans do 3 ligi.To na miasto Jasło był sukces i jak kiedyś już pisałem ,piłkarze,trenerzy,Zarząd zrealizowali plan,uzyskując awans ale niestety mimo wcześniejszych deklaracji takich jak napisałeś, jak będą wyniki będą sponsorzy za wynikami nie zjawił się oprócz prezesa Bazana który wyłożył swoje 100 tyś. złotych NIKT !!! kto pomógł by Czarnym. Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce w lecie 2016r. gdy po awansie z okręgówki do 4 ligii przeprowadziliśmy kilkadziesiąt rozmów z firmami jasielskimi oraz przedsiębiorcami i znowu NIKT! nie był zainteresowany sponsoringiem klubu.Co do młodzieży to przeczytaj spokojnie mój wcześniejszy długi post.
moze poprostu jak widza prezesa i vice,i sekretarza konia to ich smiech zbiera
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: czarni-fan 1910 »

Moim zdaniem trzeba odpuscic ten sezon i szykowac sie na okregowke.Niestety to nasz poziom w tym momencie i to nie ten najwyzszy na pozycje chocby wicelidera.Niestety tez wnioskuje z jednego faktu ze za dwa lata jak wyjdziemy z dlugu dzieki obecnemu zarzadowi to i tak bedziemy w :cenzura: ,bo nadal nie bedzie sponsorow ,a nawet moze juz ludzi do pracy w Czarnych.Pewnie moze tak bedzie ze nawet zawodnikow wielu do gry nie bedzie jak nadal tak wygladac bedzie sytuacja z trampkarzami czy juniorami ktorzy beda wybierac inne wiochy jak krosno czy nie beda chcieli grac w Czarnych ,bo im rodzice nie pozwalaja.
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: bond »

dobra Panowie jak co tydz temat o meczu a tu osądy jak to źle i jak bedzie w okręgówce . rozpocznijcie temat nie wiem: sytuacja Czarnych lub cos podobnego.ja bym chciał sie dowiedziec jaki skład na Sieniawe i jak padały bramki , jesli ktos był to niech napisze
Awatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 276
Rejestracja: 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: JKS »

bond pisze:dobra Panowie jak co tydz temat o meczu a tu osądy jak to źle i jak bedzie w okręgówce . rozpocznijcie temat nie wiem: sytuacja Czarnych lub cos podobnego.ja bym chciał sie dowiedziec jaki skład na Sieniawe i jak padały bramki , jesli ktos był to niech napisze
Skład Czarnych w Sieniawie: Niemczyński - Dziedzic, Dziobek, Nabożny, Borowiec - Kurdziel, Jamuła, Czyżowicz, Urban, Munia - Folwarski, na zmiany wchodzili Tusiński, Gabryel, Wójtowicz. Pierwsza bramka dla Sokoła padła po wybiciu piłki przez Borowca prosto w zawodnika z Sieniawy w naszym polu karnym, po czym piłka ląduje pod nogami zawodnika Sokoła a ten sytuacje zamienia na bramkę. Drugi bramka pada po stracie Nabożnego w polu karnym po czym fauluje i sędzia podyktował karnego. Trzecia bramka z rzutu rożnego, a czwarta z dobrze rozegranej akcji przez Sieniawe. Czarni zdobyli bramkę, gdy po rzucie rożnym (wolnym) piłka została wybita w okolice środka pola, po czym poszła zwrotna piłka w pole karne a tam w sytuacji sam na sam znalazł się Nabożny. To tak mniej więcej.
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: bond »

dzieki wielki JKS, nareszcie ktoś coś konkretnie a nie tylko podsycanie atmosfery która nie pomaga nikomu ....
jakistam
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwietnia 2017, 23:25

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: jakistam »

"przeprowadziliśmy kilkadziesiąt rozmów z firmami jasielskimi oraz przedsiębiorcami i znowu NIKT! nie był zainteresowany sponsoringiem "
Piękna statystyka! Lecz trzeba zadać sobie pytanie, czy problem tkwi w tych kilkudziesięciu firmach, czy może raczej w jakości składanych ofert oraz kompetencjach i możliwościach osób przystępujących do rozmów po stronie klubu (??)
Czarni ugrali w bieżącej rundzie 3 remisy na 8 spotkań, tzw. Zarząd w ciągu kilkudziesięciu spotkań zanotował 100% porażek... teza oparta wyłącznie na ostatnich zapisach tego forum... jeśli analogia zbyt przesadzona wybaczcie...
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: km_1981 »

Zarząd na pewno chce dobrze dla klubu, szuka sponsorów, kombinuje żeby Czarni funkcjonowali. moim zdaniem problem tkwi w samym Jaśle, tu nie ma klimatu dla sportu, nie ma duzych firm które stać byłoby na dokładanie do cudzego garnuszka.
młodzież wyjeżdża.. dziwi to kogoś? jakie ludzie mają tu perspektywy, w Jaśle? prace za nieco ponad najniższą krajową? oczywistym jest że szansą na lepsze zarobki i godne życie jest wyjazd do Rzeszowa, Krakowa itp.
kibicuje Czarnym i wkurza mnie to co sie dzieje ale niestety.. każdy najpierw myśli o swojej przyszłości i przyszłości swoich dzieci, później jest miejsce na hobby.
dobra, dośc tego marudzenia, oby było lepiej!
jakistam
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwietnia 2017, 23:25

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: jakistam »

Wierzę, że się stara. Nie sposób nie docenić zaangażowania prywatnych środków, czasu i innych zasobów. Ale pamiętaj, że mówimy ciągle o efektach. Gdy mój pracownik przychodzi do mnie i któryś raz mówi, że przecież się stara, a dalej brak oczekiwanych rezultatów to trzeba zadać sobie kilka ważnych pytań.
Wiem, że nie jest łatwo. Ale nasze miasto nie jest wyjątkiem. Takich "Jaseł" w kraju jest mnóstwo, a problemy o jakich piszesz są niestety wspólnym elementem ich krajobrazu.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: lato »

jakistam pisze:Wierzę, że się stara. Nie sposób nie docenić zaangażowania prywatnych środków, czasu i innych zasobów. Ale pamiętaj, że mówimy ciągle o efektach. Gdy mój pracownik przychodzi do mnie i któryś raz mówi, że przecież się stara, a dalej brak oczekiwanych rezultatów to trzeba zadać sobie kilka ważnych pytań.
Wiem, że nie jest łatwo. Ale nasze miasto nie jest wyjątkiem. Takich "Jaseł" w kraju jest mnóstwo, a problemy o jakich piszesz są niestety wspólnym elementem ich krajobrazu.
Efekty powiadasz,rezultaty,taa no to sprawdź w KRS za drobna opłatą że drugi kolejny rok z rzędu klub Czarni Jasło kończy rok rozrachunkowy na plusie pod względem finansowym co pozwala redukować zadłużenie.Jak myślisz o swoim pracowniku gdy przychodzi do Ciebie i stwierdza ze dzięki Jego inicjatywom , staraniom i pomysłom firma osiągnęła 30 % zysk mimo tego że nie wszyscy pracownicy są z tego zadowoleni ? Chwalisz i premiujesz takie osoby czy ganisz lub zwalniasz ? Ten nieudolny i smieszny zarząd potrafił jednak gdzieś poszukać czy też wyczarować dodatkowe prawie 100 tyś.złotych i nie były to pieniążki z wygranej w totolotka.Pisząc o wizytach w firmach chodziło mi o sponsora strategicznego bo dzięki wpłatom do ,, klubu 100 ,,osób prywatnych i drobnych przedsiębiorców możemy rocznie liczyć na prawie 20 tyś.złotych. Tak zresztą jak ktoś wcześniej napisał,temat rozmywamy bo dotyczy meczu piłkarskiego i kwestii sportowych a wchodzimy na temat bardzo trudny i wymagający szerszego spojrzenia na sprawę Klubu ,sportu jasielskiego a nie tylko przez pryzmat wyników jakie osiąga w tej rundzie drużyna seniorów.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: czarni-fan 1910 »

no to jeszcze moze warto zmobilizowac chlopakow do lepszej gry zeby mimo wszystko jakims cudem odmienili swoja postawe na boisku i utrzymali ta 4 lige, bo to wieksza dotacja z Miasta i duzo szybsza mozliwosc redukcji dlugu poprzez gre w tej lidze.Taka jak dotychczas postawa nie pomaga w dolaczeniu nowych czlonkow do Klubu 100 ,a wrecz przeciwnie ich zniecheca do placenia.Wiem co mowie w tej kwestii.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

Post autor: lato »

czarni-fan 1910 pisze:no to jeszcze moze warto zmobilizowac chlopakow do lepszej gry zeby mimo wszystko jakims cudem odmienili swoja postawe na boisku i utrzymali ta 4 lige, bo to wieksza dotacja z Miasta i duzo szybsza mozliwosc redukcji dlugu poprzez gre w tej lidze.Taka jak dotychczas postawa nie pomaga w dolaczeniu nowych czlonkow do Klubu 100 ,a wrecz przeciwnie ich zniecheca do placenia.Wiem co mowie w tej kwestii.
No ja tez czekam aż w końcu kibice w konkretnej liczbie zmobilizują obecnością i dopingiem piłkarzy i cudem odmienią ich postawę skoro trenerowi tego się nie udaje zrobić. Myślę ze warto .Z dotacji na spłatę długu nie idzie ani grosz i nie ten czynnik wpływa na jego zmniejszanie. Jeśli mieszkańcom czyli potencjalnym kibicom nie jest potrzebny klub Czarni to wkrótce go nie będzie.
ODPOWIEDZ