Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: progres »

Winetou pisze:Lato coś trzeba zrobić jeśli nie zrobicie nic to spadek jest już pewny. Potrzeba świeżej krwi może trener Skuba ?
Myślę że Panu Skubie nie wystarczy kondycji nawet na połówkę a i o świeżości nie ma co gadać ;)
A tak na serio uważam że Pan Klisiewicz to najlepszy trener jakiego ten klub miał na przestrzeni ostatnich 5 - 10 lat
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: czarni-fan 1910 »

Ja do zarzadu nic nie mam.Niech mimo wszystko pracuja nadal bo jak oni zrezygnuja ,to zaden inny nie przyjdzie i bedzie wtedy dopiero :rozpacz: .Jednak wnioski czy rozmowy powinny przeprowadzone z zawodnikami ktorym zbytnio nie zalezy na klubie prezentujac taki futbol i takie wyniki.Proponuje co niektorym pogodzic sie ze spadkiem i ta kwestie zamknac.
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: boss »

Najgorszy skład w historii ale co się dziwić jak cześć osób ze składu widzi tylko melanż i używki.... np pan b....
W Krośnie jest beniaminek. To dzieci które już są lepsze technicznie od naszych seniorów.... w Jaśle jest iks 6 cy sp jaslo które kiedyś grają Nic!!!!bo trenerzy to AMATORY
ZY!!!!!!!
Krosno ma młodziez - trampkarzy czy juniorów. Jasło nie ma nic....
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: lato »

Winetou pisze:Lato coś trzeba zrobić jeśli nie zrobicie nic to spadek jest już pewny. Potrzeba świeżej krwi może trener Skuba ?
Napisz proszę konkretnie co trzeba zrobić i jak żeby nie spaść.Jaki masz pomysł bo mój o wsparciu piłkarzy głośnym i licznym dopingiem zawiódł.Jak widać członkowie Zarządu czytają forum i każdy ciekawy pomysł jest dyskutowany.Trener Skuba prowadzi seniorów z miejscowości Wysoka Strzyżowska i nie sadze aby na 6 kolejek przed końcem był zainteresowany skoro nie dał się przekonać z przyczyn znanych jemu i zarządowi oraz zawodnikom do kontynuowania pracy po awansie do 4 ligii. Podaj namiar do kogo jechać,z kim rozmawiać i jaką gwarancje daje ze odmieni oblicze drużyny bo to jest konkretny pomysł a nie że coś trzeba zrobić.Taka ciekawostka,dzisiaj w ramach swoich obowiązków wynikających z zaszczytu bycia w zarządzie klubu spędziłem na pomocy medycznej w meczu juniorów zamiast z rodzinom na niedzielnym obiedzie i porozmawiałem sobie z trenerem juniorów starszych zespołu Ekoball Sanok.Na mecz przyjechał bez 5 zawodników bo potrzebował ich dzisiaj trener seniorów na meczu w Besku.Gdy u nas trener Klisiewicz potrzebował 3 juniorów to odmówili jemu a także prezesowi Kowalskiemu gry w seniorach.Na moje pytanie czy mają kasę na awans i grę w 4 lidze stwierdził ze analizowali to i nie byłoby to możliwe bez wsparcia sponsorów.Jak mi powiedział już mają w przypadku awansu czterech doświadczonych zawodników bo swoja młodzieżą nie wyobrażają sobie gry na tym etapie rozgrywkowym i nie chcą iść Naszym śladem.Gdy spytałem skąd maja kasę na średnio 1500 zł. miesięcznie na jednego zawodnika odpowiedział ze znaleźli się wśród kibiców dwaj sponsorzy , którzy zadeklarowali utrzymywanie 4 zawodników ze swoich pieniędzy.Nie widzę już żadnych przeszkód abyśmy i My tak tworzyć nowa drużynę zaczęli,pytanie tylko kto w Jaśle jest chętny opłacać zawodników z własnej kieszeni w sytuacji gdy klubu na to nie stać. Już kiedyś to pisałem że w ten sposób działa się na wioskach,które teraz Nas leją ale gdzie są sponsorzy chętni ściągać i utrzymywać zawodników za swoja kasę.Dopóki społeczność lokalna nie zaangażuje się do życia swojego klubu na co dzień,dodajmy amatorskiego i biednego klubu i nie zrobi atmosfery pozytywnej wokół niego dotąd stale będziemy pisać na necie i wzajemnie wymieniać się argumentami zamiast cieszyć się z Normalności.Zobaczcie jak wyglada stadion,jak wygląda murawa,jak wyglądają obiekty sportowe w Jaśle,za sztuczna płyta jeździmy do Pakoszówki,Debicy,Dukli tracąc czas i pieniądze żeby jako tako się przygotować w zimie,ilu kibiców wspiera klub finansowo kupując bilety na mecze,ilu kupuje karnety,ile firm jest gotowych wydać jakiekolwiek pieniądze na piłkę w Jaśle,jak traktuje się ludzi którzy coś chcą jeszcze dla piłki robić,gdzie odchodzą już 12-13 latkowie najbardziej obiecujący z Jasła i okolic.To wszystko jest przyczyna problemów jakie trapią seniorską piłkę w Jaśle od wielu lat i dokąd to się nie zmieni dotąd piłki na dobrym poziomie w Jaśle nie będzie.Obiecuję ze będę pierwszym ,który zrezygnuję i usiądę normalnie na trybunie w czasie meczu Czarnych a nie spędzę mecz w stęchłej, śmierdzącej dziurze szumnie nazywanej kasa biletową jeśli pojawi się grupa ludzi z inicjatywa i pomysłem na klub Czarni Jasło.
kibic07
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 21 lutego 2012, 19:52

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: kibic07 »

e tam biedny klub w okregówce bedziecie krezusami tam graja kluby lub bedą grac z budżetem 10 razy mniejszym wiec nie narzekajcie na brak pieniedzy tylko do pracy sie brać i tyle
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: czarni-fan 1910 »

Chcialbym sie zapytac .Dlaczego juniorzy odmawiaja gre w seniorach ? Jaka jest przyczyna ? Jesli ktos nie chce grac w seniorach z juniorow to po co oni sa potrzebni klubowi ?
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: kuba1975 »

no własnie .
jak robią łaske to niech spiżdzają .
klub ich wychowa a póżniej bedą grać w wioskach lub u cyganów
kibic07
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 21 lutego 2012, 19:52

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: kibic07 »

czarni-fan 1910 pisze:Chcialbym sie zapytac .Dlaczego juniorzy odmawiaja gre w seniorach ? Jaka jest przyczyna ? Jesli ktos nie chce grac w seniorach z juniorow to po co oni sa potrzebni klubowi ?
Jeżeli nie chca grac w seniorach to przyczyny szukaj w drużynie seniorów jak sa przyjmowani młodzi zawodnicy w drużynie i dlaczego tak do tego podchodzą
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: dado »

Dawno nie pisałem już na tym forum,ale jak widzę takie posty, to nie mogę się oprzeć...Przepraszam,ale czy młodzi zawodnicy są gwałceni przez starszych? No po prostu maja przesrane, bo starsi im kawy nie parzą...w głowach Wam się przewraca. Kiedyś gra w seniorach Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni to był zaszczyt, bez względu na to,że nikt się z młodymi nie p........ił. druga sprawa-kilka słów do tego pana,co to o Krośnie wypisuje i o tym beniaminku. Stary,zanim zaczniesz obrażać trenerów, szkolących jasielskie dzieci, to zorientuj się w temacie. Wywal kilka baniek tak jak pan Malinowski, wybuduj boisko pod balonem, opłacaj dzieciom wyjazdy na turnieje zagraniczne, zmuś radnych, żeby na sport młodzieżowy przeznaczali grubą kasę tak jak w krośnie, postaraj się o utworzenie w Jaśle szkoły sportowej tak jak w Krośnie, to na pewno przyciągniesz więcej dzieci, może nawet z okolicznych powiatów, tak jak to robi beniaminek. Poza tym chyba jeszcze żaden z wychowanków karpat nie wspomógł, na razie graja jakieś turnieje,ładne zdjęcia na fejsa wrzucają i tyle, Sukcesem będzie,kiedy wychowankowie tego klubu zasilą drużynę seniorów, a do tego droga daleka.Zresztą beniaminek juniorów nie ma i nie zamierza miec, bo to koszty tylko,a o sukces już znacznie trudniej. I w końcu- skoro nie będzie IV ligi to będzie okręgówka, taka kolej rzeczy.
okoucho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 11 października 2016, 16:14

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: okoucho »

Wychodzi na to, że szkolenie młodzieży w takich klubach jak Czarni absolutnie się nie opłaca.
Mieliśmy znakomity rocznik (kibice wiedzą który), bił najlepsze kluby w kraju, co dzisiaj z tego mamy ?
Przykro patrzeć.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: czarni-fan 1910 »

dla mnie sprawa jest prosta.kto z juniorow nie chce grac w seniorach tzn.zaden z niego klub nie bedzie mial pozytek to jest do odstrzalu.Na stranierich kasy nie ma .Juniorzy grac nie chca .To kim grac ? Ta kwestie trzeba rozstrzygnac w pierwszej kolejnosci .Zreszta jak tez z AP i Miastem ktory to finansuje i nic z tego klub ani Miasto nie ma.
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: km_1981 »

czarni-fan 1910 pisze:dla mnie sprawa jest prosta.kto z juniorow nie chce grac w seniorach tzn.zaden z niego klub nie bedzie mial pozytek to jest do odstrzalu.Na stranierich kasy nie ma .Juniorzy grac nie chca .To kim grac ? Ta kwestie trzeba rozstrzygnac w pierwszej kolejnosci .Zreszta jak tez z AP i Miastem ktory to finansuje i nic z tego klub ani Miasto nie ma.
wreszcie ktoś to powiedział. kto z juniorów nie chce grać w seniorach a co za tym idzie nie chce pomagać drużynie to albo niech płaci klubowi za szkolenie albo do widzenia.bez żalu bo i tak pożytku z takich "młodych" nie będzie.
ODPOWIEDZ