Orzeł Przeworsk - Czarni 1910 Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Orzeł Przeworsk - Czarni 1910 Jasło

Post autor: President »

Trzeba tworzyć mocny zespół, który sobie poradzi w IV lidze i się w niej utrzyma na pewnym miejscu.
To musi być cel w tej okręgówce...stworzyć zespół.
Tak naprawdę to wielki wstyd żeby Czarni grali w okręgówce, ja jednak w to wierzę że teraz po spadku chłopaki się podniosą i stworzą silny solidny zespół.
Dziwić się później że miasto daje mniej pieniędzy na piłkę nożną, wydaje sporo - a efekty jakie są? reprezentowania miasta gdzie? w Warzycach?
Jeżeli teraz po spadku nie stworzymy mocnego zespołu to już chyba w Jaśle nigdy nie będzie dobrze i będziemy siedzieć w okręgówce.
Może by lepiej zostać w tej okręgówce na 1 miejscu niż tak wahadłowo grać 1 sezon tu 2 tu i tak na zmianę.
Awans-spadek,awans spadek i tak jest w kółko, jeśli nie bedziemy gotowi to nawet nie podchodźmy do tej 4 ligi.........bo to WSTYD.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2017, 13:31 przez President, łącznie zmieniany 1 raz.
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: Orzeł Przeworsk - Czarni 1910 Jasło

Post autor: km_1981 »

okoucho pisze:Trzeba trenera. Chłopaki sroce z d... nie wypadli.
Dzisiaj obejrzałem I połowę, na drugą nie miałem ochoty.
Trener - trzeba gościa z twardą ręką, wizją, kilku panom/ piłkarzom podziękować, budować zespół na młodych, którzy wiążą przyszłość z Jasłem.
Dzisiaj oglądanie Czarnych to udręka.

Czy to jest normalne, że grając u siebie ze słabą drużyną, akcja skrzydłem i jeden zawodnik Czarnych w polu karnym ? Pięciu obrońców przy nim. Co to za taktyka ?
W ataku dramat, w środku dramat, mamy dwóch zawodników, tych co dzisiaj bramki strzelali, plus jeszcze 2-3, reszta nie zasługuje na grę w Czarnych.
Masakra, w przyszłym sezonie znowu Strachosiny, Beska, sreska.....
[...] mać !!!!!!

wiązać przyszłośc z Jasłem.. ryzykowna teoria.. każdy kto ma pomysł na siebie i życie raczej tu długo nie zostanie, dopóki tu nie powstaną zakłady i firmy oferujące dobre warunki zatrudnienia dopóty młodzież będzie stąd wyjeżdżać do wiekszych miast i grać w większych klubach...takie jest moje zdanie
ODPOWIEDZ