Start Rymanów-Czarni Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: ragnar »

Nasz przeciwnik dzisiejszy to najlepsza drużyna A-Klasy Krosno I . Wygrywając w sumie 26 meczy , 3 remisując i przegrywając tylko 1 z Gimballem Tarnawa na wyjeździe po ciężkim boju 4:3. Zawodnicy Startu Rymanów strzelili aż 100 bramek , tracąc przy tym tylko 21. We wszystkich meczach rozegranych na własnym boisku , drużyna Startu zdobyła 43 bramki a straciła 7. Na wyjeździe sytuacja miała się nieco inaczej , strzelonych bramek było aż 57 a straconych 14. W tragicznej sytuacji kadrowej remis będzie dla Czarnych super wynikiem , najgorsze co może się nam przydarzyć to wysoka porażka na inauguracje bądź też wykartkowanie zespołu Czarnych. Nie wiadomo czy testowani zawodnicy zostali zatwierdzeni,kto nadal leczy kontuzje,kto na wakacjach a kto akurat na grilu u cioci Zosi zostanie w sobotnie popołudnie.
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: zimny11 »

takich jaj i braku informacji dawno nie było..
jade na mecz ale mam duze obawy co do wyniku...
remis bierę w ciemno
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: azteck2000 »

jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: jajaślanin »

No cóż , nawet nie ma co komentować - Zarząd zajmuje się niwelacją długów , kierownik ma "na głowie" wypadek syna , a na stronie cisza - nawet kadry nie ma kto wpisać - jeśli faktycznie Ci zawodnicy zostali zgłoszeni do rozgrywek to chyba trzeba potraktować to jako żart - może lepiej od razu rozwiązać klub i zacząć od zera niż narażać się na pośmiewisko okolicznych wiosek ( bo nawet już nie miasteczek ) - przecież wg. oficjalnych wersji 1/3 to kontuzjowani . Wystarczyło zrobić przegląd kadr zespołów podkarpackich i można było pozyskać naprawdę ciekawych zawodników : zobaczcie na Wólkę Pełkińską - zagrają tam choćby Smoleń i Przewoźnik - naprawdę nie można było z nimi negocjować ??? :zdegustowany:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: CYNGIEL »

Ciekawe co napiszesz jak wygramy? ;) :niepewny: :D
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: jajaślanin »

Zastanawiałem się nad tym , ale wynik meczu sprawia , że nie muszę nic pisać - a Ty co na to @Cyngiel ??? Zapewne byłeś na meczu ...
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: zimny11 »

przegrywamy 4-2
gra obronna tragedia
srodka pola nie ma
Wyderka słaby,Stelmach słabiutki
z taką grą walka o utzrymanie
a ten który wszedł za Stelmacha to nie powinien w piłke grać Pałucki z łezyn
trenerze albo pan jest ślepy albo ............... :rotfl:
co do Wisniewskiego to może się jeszcze ogra
na plus gra Frączka
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

tez przychyle sie do stwierdzenia ze ten z lezyn Palucki to jest do wy.ebania.Nie osmieszajmy sie takimi grajkami.Powodzenia w kolejnych meczach.Moze sie faktycznie utrzymamy.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: kuba1975 »

faktycznie ten zawodnik z nr 16 to nie powinien grać w piłke.
Już w sparingu z Beskiem dał czadu,więc nie wiem co trener w nim widzi.
Każdy junior nasz jest od niego o niebo lepszy,a nie jest to zawodnik młody czy perspektywiczny.
Co do meczu to tragedia,dobre 10 min. po przerwie ,jednak to za mało nawet na okręgówce.
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: boss »

Byłem, widziałem, płakać to już nawet nie ma nad czym. Jak się utrzymamy to będzie cud
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: zimny11 »

ale wg.pana Lato jest ok,
spłacamy dlug i dołujemy
nie z takimi dlugami kluby graja i nie z taka kasą
zarząd do [...],trener tez
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... To musi być wyjątkowo fajnie grać czy działać w takim Klubie jak Czarni... Mili, sympatyczni fani wspierający działaczy, podtrzymujący na duchu piłkarzy po porażce...
mahlik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 27 września 2007, 21:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: mahlik »

czarni-fan 1910 pisze:tez przychyle sie do stwierdzenia ze ten z lezyn Palucki to jest do wy.ebania.Nie osmieszajmy sie takimi grajkami.
Ten Pałucki z Łężyn to jest Tomek Pałucki z Jasła. Kibic Czarnych który dałby się pokroić za ten klub. Jak mniemam spełniło się jedno z jego marzeń i zagrał w koszulce z herbem Czarnych na piersi. Proponuję zatem odrobinę szacunku dla chłopaka który przyszedł Wam pomóc, bo jak widać piłkarze nie walą drzwiami czy oknami do klubu. A jednym z powodów że nie walą drzwiami i oknami jest bez wątpienia to, że własni kibice jebią piłkarzy anonimowo w necie i czują się fajni. GRATKI.
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: boss »

Ja rozumie naprawdę wiele.ale co z tego,ze spełniło sie czyjes marzenie. nie róbmy jaj. albo ktoś gra i cos soba reprezentuje albo nie
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: landa »

Za każdym razem jak tacy IDIOCI jak niektórzy z piszących będą bzdury pisać będę wklejał ten tekst:
Sorry panowie i Panie mam taki mały skromny apel na tym chorym od nienawisci do Czarnych forum:
Jestem z drużyną na dobre i na zle od 27 lat i jestem niezadowolony z wyniku sportowego na przestrzeni tylu lat, potrafie narzekać powk.... sie ale nigdy nie zostawilem ich samych.
dlatego strasznie wkur.... mnie to ze wiekszosc z was nigdy nie byla na stadionie albo byla tylko na meczu z krosnianką a caly czas napier.... na klub odnosnie funkkcjonowania klubu ,zarządu,trenowania piłkarzy,dotacji z miasta i ich zarządzaniem,napier.... na tych strasznych kiboli-bandytów (ktorzy defakto nigdy mi nie odmowili pomocy np.przy akcji mikołajkowej,pomocy dla rodziny z Frysztaka czy przy corocznej akcji woda dla JKS-u o ktorych nie macie zielonego pojecia) !!!
Prosze was jesli nie znacie sytuacji na scenie klubowej(zarządu i finansowej),kibicowskiej(nie osadzajcie tych ludzi na tym forum czy są czy byli na meczu w Jaśle czy na wyjezdzie czy odpalili jakas race ktora defacto nikomu nie robi krzywdy) Zamknijcie [...] MORDY !!!
Jeżeli jesteście kibicami jedynego klubu piłkarskiego w Jaśle to zapraszam na stadion a nie przed klawiaturę !!!
I PRZESTANCIE KRYTYKOWAĆ COŚ CO JEST SPORTEM I ZARZĄDZANIEM AMATORSKIM !!!

Od Tomka Wara wam !,wyjdźcie na boisko i zagrajcie dla Czarnych,przejedzcie tyle km.żeby ich dopingować,żyjcie tym klubem tak jak On to może zrozumiecie co to znaczy byc z Klubem na dobre i złe.
Bieda w mieście,bieda w sporcie ale takich ,,kibiców,, nie ma NIGDZIE.
ODPOWIEDZ