Start Rymanów-Czarni Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: zimny11 »

tylko trzeba mieć działaczy a nie pseudo zarząd z którym nikt sie nie liczy..
spłacanie długów to ich cel,ok.
sobniów ma pieciokrotnie mniejszy budzet i da rade ,a ma tez zespoly mlodziezowe
Mam nadzieje że dotacja w 2018 roku wyniesie dla Czarnych tyle co dla Sobniowa i wtedy zobaczymy co nasz pseudo zarzad na to..
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

Snookie pisze:Od Tomka P. proszę się odstosunkować. Tak jak już wcześniej zostało wspomniane, ów zawodnik ale również wierny i oddany kibic dałby się pokroić za ten klub. Chłopak na pewno jest ambitny, potrafi walczyć o każdą piłkę. Wielu zawodnikom niestety tego brakuje. Jeszcze nie tak dawno przez dłuższy czas przebywał za granicą. Teraz postanowił wrócić i pomóc chłopakom/klubowi w tych ciężkich chwilach. Uwierzcie, że umiejętności też mu nie brakuje.

Pozdrawiam wszystkich ludzi z biało-czarnym sercem.
ja do niego jako czlowieka nic nie mam.Nie przecze tez ze kocha ten klub i oddal by za niego ''zycie''.Chwala dla niego :padam: .
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

azteck2000 pisze:Ja dorzucę swoje trzy grosze. Moim zdaniem Rymanów z Beskiem i Targowiskami powalczy o awans, mają pakę na prawdę mocną. Druga sprawa sprowadzamy do gry takich zawodników jak ten z hankówki, czy z Glinika do seniorów, a 3 km dalej w Sobniowie gra cała armia byłych zawodników z przeszłością w Czarnych - Żuraw, Dubiel, Kukowski dalej Garbarz czy Wrona. Potrafili ściągnać ciekawych Brysia czy Klicha. Czy to zawodnicy poza zasięgiem Czarnych Jasło, który wg oficjalnych danych ma 5 x większy budżet? Śmiem twierdzić że z tych co wymieniłem przynajmniej 3 miałoby miejsce w składzie JKS.
W okolicy nie brakuje też ciekawych zawodników, np Stachurski z Mrukowej, w Zarzeczu gra kilku ciekawych zawodników, w Czeluśnicy, w Bieździedzy Kulig bardzo ciekawy zawodnik. W lubli Majewski by się nadawał na klasę okręgową, czy np podopieczny Grzesia Munii z Nienaszowa - Gierlasiński. Było lato, zawodnicy powżyej 28 lat byli do wyciągnięcia za free, więc nie mówmy o cenach zaporowych.
Nie trzeba daleko szukać, na prawdę.
Oby z Jedliczem było lepiej. Pozdrawiam.
Tylko czy ci chocby wymienieni zawodnicy chcieliby trenowac po 3-4 razy w tygodniu.Raczej nie .Oni juz chyba olali pilke nozna na poziomie 4 ligi czy okregowki
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

zimny11 pisze:tylko trzeba mieć działaczy a nie pseudo zarząd z którym nikt sie nie liczy..
spłacanie długów to ich cel,ok.
sobniów ma pieciokrotnie mniejszy budzet i da rade ,a ma tez zespoly mlodziezowe
Mam nadzieje że dotacja w 2018 roku wyniesie dla Czarnych tyle co dla Sobniowa i wtedy zobaczymy co nasz pseudo zarzad na to..
tylko tez jakby nie ten ''pseudo zarzad'' to byc moze klub juz by nie istnial.
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: azteck2000 »

czarni-fan 1910 pisze:
azteck2000 pisze:Ja dorzucę swoje trzy grosze. Moim zdaniem Rymanów z Beskiem i Targowiskami powalczy o awans, mają pakę na prawdę mocną. Druga sprawa sprowadzamy do gry takich zawodników jak ten z hankówki, czy z Glinika do seniorów, a 3 km dalej w Sobniowie gra cała armia byłych zawodników z przeszłością w Czarnych - Żuraw, Dubiel, Kukowski dalej Garbarz czy Wrona. Potrafili ściągnać ciekawych Brysia czy Klicha. Czy to zawodnicy poza zasięgiem Czarnych Jasło, który wg oficjalnych danych ma 5 x większy budżet? Śmiem twierdzić że z tych co wymieniłem przynajmniej 3 miałoby miejsce w składzie JKS.
W okolicy nie brakuje też ciekawych zawodników, np Stachurski z Mrukowej, w Zarzeczu gra kilku ciekawych zawodników, w Czeluśnicy, w Bieździedzy Kulig bardzo ciekawy zawodnik. W lubli Majewski by się nadawał na klasę okręgową, czy np podopieczny Grzesia Munii z Nienaszowa - Gierlasiński. Było lato, zawodnicy powżyej 28 lat byli do wyciągnięcia za free, więc nie mówmy o cenach zaporowych.
Nie trzeba daleko szukać, na prawdę.
Oby z Jedliczem było lepiej. Pozdrawiam.
Tylko czy ci chocby wymienieni zawodnicy chcieliby trenowac po 3-4 razy w tygodniu.Raczej nie .Oni juz chyba olali pilke nozna na poziomie 4 ligi czy okregowki
Bo obecna kadra pewnie 3-4 razy trenuje, dobre sobie.... trenuje każdy ile da radę i tyle. To jest piłka amatorska !
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: kuba1975 »

w sezonie 2006/2007 na inauguracje okregowki przegrywamy z Lesnikiem Baligród 0-3,a grali m.in. tacy zawodnicy jak.KWIEK,KASPRZYK,LACHOWICZ,GUZIK,
wiec to dopiero pierwszy mecz
ODPOWIEDZ