Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

nie pierwsza i nie ostatnia przegrana.Kolejna moze byc ze Skolyszynem i trzeba sie do tego przyzwyczaiac .Nie mamy druzyny ktora dominowala by w meczu i spokojnie wygrywala .Mamy najgorszy sklad i kadre od x czasu .Nie piszmy o awansie ,bo nie ma sensu.Ani sportowo ,ani organizacyjnie ,ani budzetowo. Moze jak chlopaki wiecej beda trenowac ,zgraja sie to moze stana sie lepszymi pilkarzami .Na razie tak nie jest i nie ma co sie napinac na wygrane mecze.Mysle ze 3-4miejsce jest w naszym zasiegu ;) .
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: Winetou »

W następnym meczu będzie lepiej.
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: boss »

Byłem po wygranym przypominam
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: zimny11 »

czarni-fan 1910 pisze:nie pierwsza i nie ostatnia przegrana.Kolejna moze byc ze Skolyszynem i trzeba sie do tego przyzwyczaiac .Nie mamy druzyny ktora dominowala by w meczu i spokojnie wygrywala .Mamy najgorszy sklad i kadre od x czasu .Nie piszmy o awansie ,bo nie ma sensu.Ani sportowo ,ani organizacyjnie ,ani budzetowo. Moze jak chlopaki wiecej beda trenowac ,zgraja sie to moze stana sie lepszymi pilkarzami .Na razie tak nie jest i nie ma co sie napinac na wygrane mecze.Mysle ze 3-4miejsce jest w naszym zasiegu ;) .

akurat budzetowo to chyba bijemy tą klasę rozgrywkową na głowe

3 mecze 8 goli straconych. tutaj trzeba szukać skutku tam gdzie jesteśmy

pan Zdzisław coraz bliżej klubu.. Maczuga wstydu oszczedż i odejdż
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

jak bysmy byli budzetowo Ok to gralibysmy pilkarzami nie z A klasy czy okrgowki ,tylko pilkarzami z 4 ligi.
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: zimny11 »

czarni-fan 1910 pisze:jak bysmy byli budzetowo Ok to gralibysmy pilkarzami nie z A klasy czy okrgowki ,tylko pilkarzami z 4 ligi.
180000 zł pokaż mi klub który na poziomie 4 i okregowki dostaje taka kase
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: landa »

zimny11 pisze:
czarni-fan 1910 pisze:jak bysmy byli budzetowo Ok to gralibysmy pilkarzami nie z A klasy czy okrgowki ,tylko pilkarzami z 4 ligi.
180000 zł pokaż mi klub który na poziomie 4 i okregowki dostaje taka kase
Pokaż klub na tym poziomie który oprócz seniorów ma na utrzymaniu cztery drużyny młodzieżowe w 1 lidze podkarpackiej.
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: zimny11 »

landa pisze:
zimny11 pisze:
czarni-fan 1910 pisze:jak bysmy byli budzetowo Ok to gralibysmy pilkarzami nie z A klasy czy okrgowki ,tylko pilkarzami z 4 ligi.
180000 zł pokaż mi klub który na poziomie 4 i okregowki dostaje taka kase
Pokaż klub na tym poziomie który oprócz seniorów ma na utrzymaniu cztery drużyny młodzieżowe w 1 lidze podkarpackiej.
i co nam z tych młodzieżowcow ,efekty widać

zlikwidować drużyny mlodzieżowe do 2 i dedzie OK.

albo lepiej .. zlikwidować seniorów i postawić na grupy młodzieżowe :super: :hurra: :rotfl:
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: jajaślanin »

Po co utrzymywać drużyny , które i tak nie grają w swoich rocznikach - może warto skupić się na seniorach i jednej drużynie juniorów ? Kiedyś młodzicy grali jako AP Jasło , ale tam zrozumieli , że to błąd i oddali te drużyny do Czarnych ... Choć patrząc na roczniki , to do końca nie jestem przekonany czy młodzicy to obecnie są drużynami Czarnych ...
Pokaż mi klub , który nie stara się o sponsorów i liczy tylko na dotację ?
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: boss »

Lato Lato gdzie jesteś? Kiedy byłeś na stażu, szkoleniu czy warsztatach??? Doprowadzacie klub do największego wstydu w historii
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: lato »

jajaślanin pisze:Po co utrzymywać drużyny , które i tak nie grają w swoich rocznikach - może warto skupić się na seniorach i jednej drużynie juniorów ? Kiedyś młodzicy grali jako AP Jasło , ale tam zrozumieli , że to błąd i oddali te drużyny do Czarnych ... Choć patrząc na roczniki , to do końca nie jestem przekonany czy młodzicy to obecnie są drużynami Czarnych ...
Pokaż mi klub , który nie stara się o sponsorów i liczy tylko na dotację ?
Nie wiem o jakim błędzie piszesz,ale drużyny młodzika młodszego i starszego funkcjonują nadal w Jaśle przy szkółkach AP oraz UKS 6. AP Jasło nie oddawało Czarnym żadnych drużyn młodzików.
Czarni mają oprócz seniorów drużyny trampkarza starszego,młodszego oraz juniora starszego i młodszego. Temat o grupach młodzieżowych jest już od pewnego czasu na tym forum.
Jeśli zaś chodzi o pokazanie klubu,który nie stara się o sponsorów to nie wiem, nie interesuje się aż tak tym co w innych klubach się dzieję ale wiem że w Naszym klubie takie starania są czynione raz z lepszym raz z gorszym skutkiem. W ubiegłym roku była to kwota około 65 tysięcy złotych.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

65 tys to niezla kwota Good job :ok:
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: landa »

lato pisze:
jajaślanin pisze:Po co utrzymywać drużyny , które i tak nie grają w swoich rocznikach - może warto skupić się na seniorach i jednej drużynie juniorów ? Kiedyś młodzicy grali jako AP Jasło , ale tam zrozumieli , że to błąd i oddali te drużyny do Czarnych ... Choć patrząc na roczniki , to do końca nie jestem przekonany czy młodzicy to obecnie są drużynami Czarnych ...
Pokaż mi klub , który nie stara się o sponsorów i liczy tylko na dotację ?
Nie wiem o jakim błędzie piszesz,ale drużyny młodzika młodszego i starszego funkcjonują nadal w Jaśle przy szkółkach AP oraz UKS 6. AP Jasło nie oddawało Czarnym żadnych drużyn młodzików.
Czarni mają oprócz seniorów drużyny trampkarza starszego,młodszego oraz juniora starszego i młodszego. Temat o grupach młodzieżowych jest już od pewnego czasu na tym forum.
Jeśli zaś chodzi o pokazanie klubu,który nie stara się o sponsorów to nie wiem, nie interesuje się aż tak tym co w innych klubach się dzieję ale wiem że w Naszym klubie takie starania są czynione raz z lepszym raz z gorszym skutkiem. W ubiegłym roku była to kwota około 65 tysięcy złotych.
Piotrek daj spokój,nie ma sensu,szkoda nerwów.
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: azteck2000 »

Czyli lekko licząc ćwierć miliona rocznie nie wystarcza na 5 drużyn klubu. Czy to kpina? Taka Kopytowa ma 13 tyś dotacji...
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Przełom Besko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: landa »

azteck2000 pisze:Czyli lekko licząc ćwierć miliona rocznie nie wystarcza na 5 drużyn klubu. Czy to kpina? Taka Kopytowa ma 13 tyś dotacji...
Z Szacunku dla Pana napiszę jeszcze jedno zdanie. Nikt nie powiedział ze nie wystarcza. Mając taką a nie inna dotację plus pieniądze jakie pozyskaliśmy z innych źródeł udało się nam zapewnić funkcjonowanie wszystkich drużyn bez jakichkolwiek zaległości i zniwelować dług o kolejne kilkadziesiąt tysięcy złotych.
ODPOWIEDZ