LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
klea87
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 24 listopada 2013, 11:34

Re: LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło

Post autor: klea87 »

Wyjaśnie niektórym sytuacje juniorów, juniorzy znalezli sie w pierwszej ósemce, poza Czarnymi, Ropczycami i Debicą pozostałe zespoły to SMS. Dopóki w Jaśle nie bedzie takiej szkoły, można zapomniec o dobrych wynikach w pierwszej 8. Następna sprawa junior starszy to rocznik 99 i młodsi, w Czarnych jest 2 zawodników z tego rocznika, reszta to 2000 i kilku 2001. Wczoraj Karpaty miały 9 zawodników z rocznika 99, a Czarni 1.W Karpatach grało kilku zawodników którzy kiedys grali w Czarnych i jasielskich szkółkach, brak SMS bedzie powodował ucieczke tych chłopaków.
A co do seniorów odeszło w lipcu kilku zawodników, kilku do tej pory nie wróciło z zagranicy i może nie wrócą. Piszecie że trener nie dokonuje zmian, a kogo ma zmienic jak na ławce bylo dzisiaj 2 juniorów, Tomek Pałucki o którym piszecie jak piszecie i wracajacy do gry po przerwie Machowski. Nie da sie zastąpic Nabożnego, Folwarskiego, Urbana, Tusinskiego, Forysia, Wójtowicza, z dnia na dzień.
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło

Post autor: zimny11 »

a gdzie Rodak..
no chyba że to ten zawodnik który chciał 8 stów na m-c za gre to rozumie :zly:
klea87
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 24 listopada 2013, 11:34

Re: LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło

Post autor: klea87 »

Bartek Rodak jest w trakcie rehabilitacji i lada dzien wraca do treningów, dłużej potrwa przerwa Michała Gabryela.
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło

Post autor: zimny11 »

i jeszcze jedno
miasto powinno dac zarzadowi dotacji 50000 i niech sie wtedy glowia jak zredukowac dlug i utrzymac klub w 6lidze
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło

Post autor: lato »

jajaślanin pisze:A czemu nie napiszesz , że wcześniej zawodnicy trenerów Podkulskiego czy Skuby zajmowali jeszcze wyższe miejsca niż 6 ? To nie jest wybiórcza pamięć ? Ja nie piszę o tym co było , a o tym co jest - a na marginesie , to zawodnicy wymienionych wyżej trenerów powinni teraz nadawać ton rozgrywkom seniorskim - uważasz , że to robią ?
Nie piszemy o tym co było - a o tym co jest , a jest niestety źle , zaczynając już od juniorów ... I właśnie to chciałem "pokazać" ale niestety okazuje się , że czytanie ze zrozumieniem to bardzo trudna dziedzina życia ...
Pozwolę sobie wkleić swój wpis sprzed 2 tygodni bo widzę że ciężko ludziom pisać w odpowiednich tematach. Zło nie zaczyna się w juniorach jajaślanin ale dużo wcześniej .
przez lato » 13 sie 2017 12:57

Rocznik 2004 najmłodszy rocznik w klubie - przejęliśmy jako klub Czarni Jasło do drużyny trampkarza młodszego z jasielskich szkółek i akademii w sumie 13 !!!! chłopców w tym zaledwie 5 z miasta Jasła. Mamy obecnie 3 szkółki na terenie samego Jasła, gdzie te dzieciaki są skoro tylko 13 kontynuuje przygodę z piłką w Jaśle ? Ten sam rocznik 2004 miasto Sanok. W samym Ekoballu jest 30 chłopaków plus kolejnych kilkunastu z rocznika 2004 w drużynie AP Sanok , które to drużyny będą rywalizować z Naszymi trampkarzami w lidze.
To obrazuje skalę problemu w Naszym pięknym mieście Jaśle. Marginalizacja sportów zespołowych osiągnęła apogeum. Nie ma pieniędzy, nie ma bazy szkoleniowej,wizji rozwoju, obiektów, brak ośrodków szkoleniowych typu SMS jak np. w Jarosławiu czy chociażby klas sportowych i jest to co jest a zapowiada się że będzie jeszcze gorzej.

Natomiast co do meczu z Skołyszynem to widać że w pewnych chwilach nie potrzeba drużynie ani specjalnie taktyki,ani techniki ani okresu przygotowawczego czy premii meczowych. Wystarczy wola walki, chęci i oddanie całkowicie na boisku serca i sił swojemu klubowi tak jak zrobili to dzisiaj i w meczu w Rymanowie nasi przeciwnicy. Nikt niektórych zawodników w klubie Czarni Jasło na siłę ani na kolanach prosił o nic nie będzie a i szantażem nic nie wskóracie i mam nadzieje że odpowiednie osoby dobrze to zapamiętają podobnie jak lekcje wstydu zadaną dzisiaj przez zespól z Skołyszyna.
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło

Post autor: dado »

Nie na temat meczu,tylko już kolejny post jajaślanin, po którym ręce opadają- chyba człowieku nie zdajesz sobie sprawy jak teraz wygląda sytuacja w piłce młodzieżowej w województwie podkarpackim i w ogóle jakie są tendencje i do czego piłka młodzieżowa zmierza. Wzmocnienie silnych ośrodków ze szkołami Mistrzostwa sportowego kosztem innych klubów, drenaż najlepszych zawodników itp etc. I to nie tylko problem Jasła,ale każdego miasta bez odpowiedniego zaplecza jeśli chodzi o szkolenie młodzieży (pieniądze, baza a przede wszystkim szkoła sportowa). Niedługo w grupie A ligii podkarpackiej grać będa 4 drużyny z Rzeszowa, dwie z Mielca, dwie z Krosna, Stalowej Woli i Tarnobrzega. SMS powstał w Jarosławiu, szykują się w Dębicy. A my będziemy sobie grali niżej po to,żeby przynajmniej jeden junior zasilił druzyne seniorów (my czyli miasta takie jak Jasło, Sanok itp.)
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło

Post autor: jajaślanin »

No tak - ręce opadają po poście w którym napisałem , jakim wynikiem skończył się mecz juniorów . Niestety wyniki trudno znaleźć na stronie oficjalnej , więc umieściłem go w tym temacie - sorry @dado . ale znów czegoś nie zrozumiałeś , ale nie chce mi się tego wyjaśniać ...
@lato - jedno pytanie - a po co przejmowaliście ten rocznik , jeśli szkółki prywatne go nie chciały ? I dlaczego nie wkleiłeś odpowiedzi z Sanoka na ten post ?
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło

Post autor: lato »

jajaślanin pisze:No tak - ręce opadają po poście w którym napisałem , jakim wynikiem skończył się mecz juniorów . Niestety wyniki trudno znaleźć na stronie oficjalnej , więc umieściłem go w tym temacie - sorry @dado . ale znów czegoś nie zrozumiałeś , ale nie chce mi się tego wyjaśniać ...
@lato - jedno pytanie - a po co przejmowaliście ten rocznik , jeśli szkółki prywatne go nie chciały ? I dlaczego nie wkleiłeś odpowiedzi z Sanoka na ten post ?
Zadałeś dwa pytania a nie jedno jak we wstępie zapowiedziałeś. W sumie to tobie tez nie chce mi się nic wyjaśniać, bo widzę że to jak przysłowiowe walenie grochem o ścianę.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

Byłem na tym meczu. Od paru lat widać postep w wyglądzie obiektów w Skołyszynie. Widac , ze tam komus zależy na pilce ,,,,Co do wyniku, to powiem tylko , ze jeden Kaszycki miał więcej ambicji niż cala 11 Czarnych .
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło

Post autor: President »

zimny11 pisze:i jeszcze jedno
miasto powinno dac zarzadowi dotacji 50000 i niech sie wtedy glowia jak zredukowac dlug i utrzymac klub w 6lidze
Tak widzę daleką przyszłość, spłata długu i start od nowa..może się uda stworzyć taka drużynę zęby okoliczne wioski nas nie klepały....... :zly:
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

President pisze:
zimny11 pisze:i jeszcze jedno
miasto powinno dac zarzadowi dotacji 50000 i niech sie wtedy glowia jak zredukowac dlug i utrzymac klub w 6lidze
Tak widzę daleką przyszłość, spłata długu i start od nowa..może się uda stworzyć taka drużynę zęby okoliczne wioski nas nie klepały....... :zly:
to droga na skroty dla slabych dzialaczy i klubow takich jak krosnianka czy Ekoball. Natomiast nasi dzialacze jak Panowie Samborski,Kowalski,Kosiba to ludzie silni ktorzy nie ida drogą na skorty tylko prostot do celu .Zawsze byli, beda i są Czarni.
ODPOWIEDZ