Czarni Jaslo sparingi

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: kibic jks1910 »

Z tego artykułu jasno widać, ze Pan Burmistrz na sporcie się nie zna i Czarni go nie interesują . Woli Dni Wina , Cyganów itp. . Dziwi mnie stanowisko Pana Wegrzyna ..Myslalem , ze on jest za klubem , tym bardziej, ze skutki jego polityki odczuwamy do dziś :( Szkoda nerwów ..Wybierzmy mądrzej w jesieni . Zycze powodzenia Zarzadowi Klubu . Tylko JKS :)
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: Procter »

troche czasu mnie tutaj nie było... dobrze nie jest... źle?? nie wiem sam.. ale od początku słowa burmistrza na temat porównania lig młodzieżowych z Beska Korczyny do Jasła to swiadczy o braku jego znajomosci tego sportu... co do dofinansowania i chyba wgl jego rządów to powiem, że jako jego wyborca nie tego sie spodziewałem, marzeniem jets chyba powrót PAni Kurowskiej na stanowisko burmistrza bo za jej czasów widać było swiatełko w tunelu a tu niby z tej samej partii a Pan burmistrza Pabian niszczy sobie kolejne wybory na burmistrza,,, co do zarządu róbcie swoje dalej a jak naprawde marne szanse na ciagniecie tego w dobrym stanie do zrezygnujcie i ogłoscie upadłość i start od B klasy jak o zrobil SAnok... co do SAnoka jeszcze jak burmistrz bierze przykład ze dostali tylko iles tam tys z miasta to niech sie spyta ile dostają od Ekobalu jeszcze do tego na działalnosc sportowa w tej klasie... tyle po dłuższej przerwie obserwując to troszke z boku...
-RSP-
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 27 lipca 2012, 11:23

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: -RSP- »

Pani burmistrz Kurowska przekazywala na same stroje 40 tysięcy więc bardzo dziwne słowa byłego prezesa Czarnych
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: Winetou »

kibic jks1910 pisze: Dziwi mnie stanowisko Pana Wegrzyna ..Myslalem , ze on jest za klubem , tym bardziej, ze skutki jego polityki odczuwamy do dziś
Też jestem zdziwiony wypowiedzią pana Jerzego Węgrzyna w sprawie dotacji, ale o jakich Ty skutkach wypisujesz ? Za jego wcześniejszą działalność w Czarnych należy mu się szacunek i to wielki.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: kibic jks1910 »

To skad się wzięlo zadłużenie klubu sprzed 1.01.2012 w wysokości 151 tys ? Wiem , ze byli jeszcze dwaj inni prezesi po nim , ale Pan Bazan już ratowal Czarnych , wiec chyba cos jednak było nie tak ...Jeśli się myle , to napisz jak było .
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: Winetou »

kibic jks1910 pisze:To skad się wzięlo zadłużenie klubu sprzed 1.01.2012 w wysokości 151 tys ? Wiem , ze byli jeszcze dwaj inni prezesi po nim , ale Pan Bazan już ratowal Czarnych , wiec chyba cos jednak było nie tak ...Jeśli się myle , to napisz jak było .
Jak nie wiesz to nie pisz co ci ślina na język przyniesie, bo takie bez podstawne pisanie może drogo kosztować. Coś sugerujesz człowiekowi, który w swoim czasie wyłożył mnóstwo swojej prywatnej kasy w klub Czarni Jasło. Za czasów pana Jurka były bardzo dobre wyniki sportowe i stabilność finansowa więc przestań.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: kibic jks1910 »

Ja nikomu nic nie zarzucam ..Ale sytuacja w klubie jest zla i raczej powinien pomagać , a nie zajmować takie stanowisko jak ostatnio .
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: kibic jks1910 »

Co z jutrzejszym sparingiem ? O której i gdzie ? Proszę o info .. :)
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: bond »

Debica 14 30
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: CYNGIEL »

Wygraliśmy z Wiśniową,myślę że ze Strzyżowem mniejszy problem.Tylko zwycięstwo. :ok:
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: kibic jks1910 »

Dobrze by było wygrac i pokazac osobom , które angażują się w prace dla klubu , że warto. A Pan Burmistrz, niech dalej chodzi po winnicach i kursach winiarstwa , po wyborach może mu się to przydac ... :rotfl:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: lato »

kibic jks1910 pisze:Dobrze by było wygrac i pokazac osobom , które angażują się w prace dla klubu , że warto. A Pan Burmistrz, niech dalej chodzi po winnicach i kursach winiarstwa , po wyborach może mu się to przydac ... :rotfl:
Osobom angażującym się w pracę dla klubu trzeba pokazać 40 tysięcy złotych gdzie można poszukać , bo wynik meczu sparingowego jest ważny ale nie tak jak to za co pojadą na mecz , czym zapłacą za sędziów,za co zjedzą i kto im stypendia sportowe opłaci.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: Sun Tzu »

i kto im stypendia sportowe opłaci.
Kasa za grę w "okręgówce"??? Ty to tak serio piszesz czy sobie jaja robisz???
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: lato »

Sun Tzu pisze:
i kto im stypendia sportowe opłaci.
Kasa za grę w "okręgówce"??? Ty to tak serio piszesz czy sobie jaja robisz???
To nie ja tylko ty chyba realiów nie znasz . Tak pisze bardzo serio . Może i nie trzeba byłoby im płacić gdyby na okolicznych wioskach prezesi nie zepsuli chłopców oferując im po 100 - 200 zł. za samo wyjście na mecz w powiedzmy ,, A ,, klasie.
Dla Twojej wiadomości w okręgówce płaci się praktycznie wszędzie,w każdym klubie a Jasło nie jest ani wyjątkiem ani jakimś przodownikiem w płacach. Takie panie czasy.
Krecik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 grudnia 2017, 14:39

Re: Czarni Jaslo sparingi

Post autor: Krecik »

Winetou pisze:
kibic jks1910 pisze:To skad się wzięlo zadłużenie klubu sprzed 1.01.2012 w wysokości 151 tys ? Wiem , ze byli jeszcze dwaj inni prezesi po nim , ale Pan Bazan już ratowal Czarnych , wiec chyba cos jednak było nie tak ...Jeśli się myle , to napisz jak było .
Jak nie wiesz to nie pisz co ci ślina na język przyniesie, bo takie bez podstawne pisanie może drogo kosztować. Coś sugerujesz człowiekowi, który w swoim czasie wyłożył mnóstwo swojej prywatnej kasy w klub Czarni Jasło. Za czasów pana Jurka były bardzo dobre wyniki sportowe i stabilność finansowa więc przestań.
Za czasów Pana Jurka, szczególnie po roku 2001 do Klubu płynęła kasa z Rafinerii Jasło SA podobnie jak woda Wisłoką podczas powodzi 8 lat temu. Zawodnicy następnie te pieniądze wynosili z klubu w reklamówkach. Na mecze chodziło 1000/1500.Czarni walczyli ze Stalą Rzeszów/ Resovią / Pogonią Leżajsk o III Ligę, prawdziwą III Ligę a nie tylko z nazwy. Kilku piłkarzy z poza Jasła (z Jasła też się okazało) a grało wtedy pół Podkarpacia w Jaśle dogadywała się z przeciwnikami i z Awansów nici, tak to się wszystko za Pana Jerzego rozleciało.
ODPOWIEDZ