Czarni - Skołyszyn

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni - Skołyszyn

Post autor: czarni-fan 1910 »

przem0 pisze:
fanatyk pisze:Mam pytanie odnośnie jutrzejszego meczu
Czy podobnie jak w poprzednim meczu wyprowadzać piłkarzy będą zawodnicy UKS i AP?
Nie, tym razem nie będzie eskorty, jednak już w przyszłym tygodniu pojawi się bardzo miła informacja dla młodych adeptów Akademii Piłkarskich z Jasła i okolic :)
chodzi moze o pelno wymiarowe boisko ze sztuczna nawierzchnia i oswietleniem ? To bylaby suuper sprawa.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni - Skołyszyn

Post autor: CYNGIEL »

Nie przypuszczam,że o to chodzi.Decyzja w sprawie sztucznej płyty treningowej miała być podjęta w czerwcu,po uzyskaniu dotacji., ;) Ale gdyby tak,to byłoby super. :D
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Czarni - Skołyszyn

Post autor: landa »

I ja tak słyszałem ze decyzja o akceptacji projektu przez Ministerstwo Sportu w czerwcu zapadnie i wtedy zobaczymy czy obecny Burmistrz miał poparcie .Jeśli nie zyska to będzie jego osobista porażka w okresie wyborczym a największa piłki nożnej w Jaśle i klubu Czarni Jasło bo znowu zostaną z niczym. Tutaj dla przypomnienia kibicom i nie tylko jak to już raz wtedy wiceburmistrz Pabian mówił o sztucznej trawie w Jaśle. Minęło 8 lat i dalej nie ma,za to jest piękna hala do sportów walki. http://www.jaslo4u.pl/drugie-w-wojewodz ... jaslo-8445
bil77
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 1 kwietnia 2018, 11:23

Re: Czarni - Skołyszyn

Post autor: bil77 »

Wniosków z całej Polski jest tak dużo a pieniędzy na ten program tak mało,
że prawdopodobieństwo ich uzyskania na boisko o sztucznej nawierzchni w Jaśle
jest bardzo małe i niewiele tu da nawet największe zaangażowanie Burmistrza.
Jeśli się nie uda, to nie szukać winnych w Urzędzie Miasta i nie jątrzyć, tylko myśleć
jak zdobyć pieniądze z innych źródeł, bo takie boisko rzeczywiście jest potrzebne.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni - Skołyszyn

Post autor: CYNGIEL »

Brawo Czarni.Zwycięstwo 2:0.Piękny gol Szopy. :padam: :hurra: :hurra: :hurra: :piwo:
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni - Skołyszyn

Post autor: czarni-fan 1910 »

szapo ba Szopa .Piekne uderzenie i piekna bramka.To samo piekna bramka Gabryela.Ogolnie gra slaba.Jednak wynik cieszy :ok: .
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni - Skołyszyn

Post autor: kibic jks1910 »

Wszystko fajnie ..szkoda tylko , ze to okregówka , a przeciwnik ze Skołyszyna .. ;) Powodzenia w następnym meczu .. :)
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Czarni - Skołyszyn

Post autor: ragnar »

bil77 pisze:Wniosków z całej Polski jest tak dużo a pieniędzy na ten program tak mało,
że prawdopodobieństwo ich uzyskania na boisko o sztucznej nawierzchni w Jaśle
jest bardzo małe i niewiele tu da nawet największe zaangażowanie Burmistrza.
Jeśli się nie uda, to nie szukać winnych w Urzędzie Miasta i nie jątrzyć, tylko myśleć
jak zdobyć pieniądze z innych źródeł, bo takie boisko rzeczywiście jest potrzebne.
Pracownik urzędu się nudzi i piszę hehe
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni - Skołyszyn

Post autor: kibic jks1910 »

A ja mysle ( i nie jestem z Urzedu Miasta) ze samo boisko ze sztuczna nawierzchnią niewiele zmieni , dopóki nie będzie klimatu dla pilki w Jasle ..Najwyzej przygotujemy jeszcze lepiej chłopców dla Karpat czy Resovii , bo w Jasle i tak niewielu zostanie ..Trzeba się pogodzić z tym,ze Jaslo to prowincja i to gleboka ..
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni - Skołyszyn

Post autor: czarni-fan 1910 »

kibic jks1910 pisze:A ja mysle ( i nie jestem z Urzedu Miasta) ze samo boisko ze sztuczna nawierzchnią niewiele zmieni , dopóki nie będzie klimatu dla pilki w Jasle ..Najwyzej przygotujemy jeszcze lepiej chłopców dla Karpat czy Resovii , bo w Jasle i tak niewielu zostanie ..Trzeba się pogodzić z tym,ze Jaslo to prowincja i to gleboka ..
twoj tok myslenia nic nie robic, bo i tak nic z tego nie bedzie :rozpacz: . Klimatu nie ma jak nie mozna gdzie pograc w pilke i jak wiejskie druzyny z buraczanej ligi przyjezdzaja do Jasla. To nie ma klimatu. Chetni do sponsorowania i pomocy sa .Tylko trzeba stworzyc odpowiednie zaplecze do rozwoju i promocji pilki.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni - Skołyszyn

Post autor: kibic jks1910 »

Zle mnie zrozumiales ..Jestem za boiskiem ze sztuczna murawa , tylko żeby na nim się nie skonczylo...trzeba pojsc dalej i pomyslec, jak zatrzymać młodych, zdolnych w Czarnych ..Może sms piłkarski w jakiejś szkole / szkołach ?
ODPOWIEDZ