Czarni Jasło - co dalej ??

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: zimny11 »

wynik ok.
gra w drugiej połowie dobra ,a nawet bardzo dobra.
niepokoi kontuzja Rodaka,bo z napastnikami nie za bogato
kiedy poznamy kadre na runde jesienna,jezeli to nie tajemnica,ico to za zawodnicy z dzisiejszego meczu z nr.5,22
z gory dziekuje za info
fanatyk
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 19:04

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: fanatyk »

Czy wie ktoś co z Rodakiem?
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: zimny11 »

prawdopodobnie runda z glowy.
szkoda ze niedogadany został Smoleń,bo brakuje nam typowego srodkowego napastnika
a rywale nie próznuja,Borowczyk w targowiskach,wzmocniła sie nafta,korczyna..
i co z Naboznym,na stronie wisloki info,ze wraca do Czarnych
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: CYNGIEL »

Nabożny przydałby się na pewno.Na wczorajszym sparingu dobrze sprawował się testowany zawodnik nr 5. prawdopodobnie ze Strzyżowa.Za tydzień zobaczymy kogo trener wystawi w pierwszym meczu z Ustrzykami. :niepewny:
Stojanov
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 2 czerwca 2018, 09:34

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Stojanov »

zimny11 pisze:prawdopodobnie runda z glowy.
szkoda ze niedogadany został Smoleń,bo brakuje nam typowego srodkowego napastnika
a rywale nie próznuja,Borowczyk w targowiskach,wzmocniła sie nafta,korczyna..
i co z Naboznym,na stronie wisloki info,ze wraca do Czarnych
4 stoper? Bardziej brakuje napastnika ...
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: ragnar »

W 4 sparingach strzelamy 19 bramek to jak nam brakuje napastnika
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Najslabej wygladala gra obu bramkarzy I niestety, po raz kolejny , gra Bartka Rodaka :( ...zawodnik nr 5 chyba lepszy od Smolenia. Warto o niego zawalczyc :)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

kibic jks1910 pisze:Najslabej wygladala gra obu bramkarzy I niestety, po raz kolejny , gra Bartka Rodaka :( ...zawodnik nr 5 chyba lepszy od Smolenia. Warto o niego zawalczyc :)
Meczu nie widziałem bo byłem na obozie ale mam prośbę do wszystkich kibiców. Dajcie spokój Bartkowi, to młody ,ambitny niesłychanie chłopak, który zamiast wzorem kilku innych kolegów zamiast wyjechać za granice do pracy postanowił pomóc drużynie. Dajcie mu czas i spokój bo grac chłopak w piłkę potrafi ale takie pisanie na necie nie pomaga mu w żaden sposób. Dziwna maniera trwa nadal,najpierw był atak na Wojtka Myśliwca teraz od kilku osób oberwało się Bartkowi. Nie chodzi o to aby zagłaskać zawodników ale dajmy im zacząć ten sezon w spokoju .Co do Pawła Smolenia to zaważyły kwestie finansowe i Jego brak czasu na treningi,ale że życie nie lubi próżni to jest szansa w ten sposób dla kogoś innego.
takjakby
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 3 października 2014, 09:49

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: takjakby »

Takie komentarze mozna by pisac jakbysmy grali w 2 lidze i pilkarze dostawali by srogie wyplaty, wtedy mozna narzekac na czyjas gre, w tym momencie czapka z glowy ewentualnie jakas dobra rada ;)
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

akurat ja zawsze mowilem ( moze nie pisalem) ze Bartek Rodak to nadzieja Czarnych . Jak jest zdrowy powinien grac pierwszym skladzie i nabierac doswiadczen w seniorskich rozgrywkach ligowych czy to okregowki czy to 4 ligi.
bil77
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 1 kwietnia 2018, 11:23

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: bil77 »

Rodak fajny piłkarz, ale przesunąłbym go na skrzydło do pomocy,
albo z tyłu za napastnikiem egzekutorem.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

lato pisze:
kibic jks1910 pisze:Najslabej wygladala gra obu bramkarzy I niestety, po raz kolejny , gra Bartka Rodaka :( ...zawodnik nr 5 chyba lepszy od Smolenia. Warto o niego zawalczyc :)
Meczu nie widziałem bo byłem na obozie ale mam prośbę do wszystkich kibiców. Dajcie spokój Bartkowi, to młody ,ambitny niesłychanie chłopak, który zamiast wzorem kilku innych kolegów zamiast wyjechać za granice do pracy postanowił pomóc drużynie. Dajcie mu czas i spokój bo grac chłopak w piłkę potrafi ale takie pisanie na necie nie pomaga mu w żaden sposób. Dziwna maniera trwa nadal,najpierw był atak na Wojtka Myśliwca teraz od kilku osób oberwało się Bartkowi. Nie chodzi o to aby zagłaskać zawodników ale dajmy im zacząć ten sezon w spokoju .Co do Pawła Smolenia to zaważyły kwestie finansowe i Jego brak czasu na treningi,ale że życie nie lubi próżni to jest szansa w ten sposób dla kogoś innego.
Teraz po ciężkich popołudniowych negocjacjach z pewnym klubem mogę napisać że od dzisiaj mamy w drużynie nowego chłopaka na pozycji napastnika.Dominik Powodzenia :hurra: Tym samym kadra praktycznie została domknięta chyba ze wyskoczy jeszcze jedna niespodzianka.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

Dominik ?. To dalej tajemnica ?.Jeszcze nie zgłoszony ?
fanatyk
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 19:04

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: fanatyk »

Rodak jest bardzo utalentowanym zawodnikiem który często pokazywał że potrafi grać w piłkę.
Już za trenera Hapa debiutował w IV lidze jako junior i grał bez żadnej bojaźni. Tak jak napisał kolega wyżej, Bartek jest nadzieją Czarnych i zarząd powinien robić wszystko żeby go zatrzymać na przyszłość.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

czarni-fan 1910 pisze:Dominik ?. To dalej tajemnica ?.Jeszcze nie zgłoszony ?
Nie no jasne ze już zgłoszony a co więcej rozegrał już w Czarnych 15 spotkań w tej rundzie która się zaczyna w ten weekend i nawet został już królem strzelców. Człowieku skoro napisałem ze o 17 wróciliśmy dopiero z negocjacji na temat wysokości transferu i podpisaliśmy stosowne umowy z Jego klubem to jak ma być JUŻzgłoszony? Czy ty wiesz co piszesz?Sylwetka chłopaka będzie podana najpierw na stronie a nie tutaj gdzie co drugi piszący ma problemy z czytaniem i rozumieniem.
fanatyk,trener i My robimy wszystko żeby chłopak grał dla Czarnych ,ale jak czyta niektóre komentarze na swój temat to odechciewa sie mu trenować i grac dla TAKICH jasielskich kibiców
ODPOWIEDZ