Czarni Jasło - co dalej ??

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
hugo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 09:11
Lokalizacja: Jasłó

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: hugo »

Myślę, że inwestycje wymienione przeze mnie nie zatrzymają młodych ludzi w Jaśle. Nie będzie młodych ludzi to nie będzie miał kto grać w Czarnych. I wbrew pozorom rozwój miasta ma wiele wspólnego z Czarnymi. A Jasło się zwija w trybie przyspieszonym. Potrzebne są miejsca pracy, dobre szkoły, inwestycje w stadion z prawdziwego zdarzenia, bieżnie lekkoatletyczną, pełnowymiarową halę z trybunami itd. Zacznijmy od zatrzymania odpływu młodych ludzi. Na razie utalentowani chłopcy stąd uciekają.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: gara »

hugo pisze:Dlatego najważniejsze w Jaśle jest wybudowanie kolejnego kościoła i figury Chrystusa Na Kotlinie. Niepotrzebne są nowe drogi, parkingi i inwestycje dające miejsca pracy. Wiochy budują bieżnie lekkoatletyczne, trybuny z szatniami na stadionach a my gramy na zabytku klasy zerowej. Wstyd dla miasta, burmistrza i samorządu. Niedługo wybory. Myślę, że mieszkańcy, a w szczególności kibice JKS-u powinni obecną władzę z tego rozliczyć.
A co ci do inwestycji, które są realizowane za pieniądze prywatne? Po co mieszasz te dwie rzeczy? Myśl trochę.
hugo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 09:11
Lokalizacja: Jasłó

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: hugo »

Nie zrozumiałeś więc wyjaśniam. W innych miastach stawia się na inwestycje typu obwodnica, rewitalizacja, plac zabaw, parking, stadion, hala itd. W Jaśle symbolem inwestycji jest figura Chrystusa bo nic innego się nie buduje. Mało tego przez to, że w Jaśle jest jak jest to i potencjali inwestorzy omijają nas szerokim łukiem. Tyle. Koniec zaśmiecania tematu.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Sun Tzu »

Taaak… Tylko jednej rzeczy nie potrafię zrozumieć: dlaczego drużyna piłkarska z tego tak "cudownie i dynamicznie" rozwijającego się Krosna z trzaskiem spadła do IV ligi? A problem z Czarnymi to chyba gdzie indziej tkwi, a nie tylko w braku przebudowy stadionu (który nota bene powinien już dawno zostać zmodernizowany). Warto zastanowić się, dlaczego ludzie, którzy mają naprawdę pieniądze nie są zainteresowani sponsoringiem...
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

Sun Tzu pisze:Taaak… Tylko jednej rzeczy nie potrafię zrozumieć: dlaczego drużyna piłkarska z tego tak "cudownie i dynamicznie" rozwijającego się Krosna z trzaskiem spadła do IV ligi? A problem z Czarnymi to chyba gdzie indziej tkwi, a nie tylko w braku przebudowy stadionu (który nota bene powinien już dawno zostać zmodernizowany). Warto zastanowić się, dlaczego ludzie, którzy mają naprawdę pieniądze nie są zainteresowani sponsoringiem...
No własnie,możesz mi odpowiedzieć bo ja już napisałem ze osoba z którą długo i wiele razy rozmawiałem i która chciała konkretne pieniądze wyłożyć nie spotkała się w Jaśle ze zrozumieniem i REALNĄ pOMocą ?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Sun Tzu »

Wiesz... Moim zdaniem, jeżeli ktoś chce naprawdę wyłożyć pieniądze na grający w "okręgówce" klub to nie stawia warunków wstępnych, bo każdy, kto choć troszeczkę interesuje się piłką nożną, doskonale wie, że biznesu na "okręgówce" się nie zrobi. Bo niby w jaki sposób? Sprzeda za 50 czy 100 tys. zawodnika z "okręgówki" do ekstraklasy i odzyska zainwestowane środki? Więc nie bardzo rozumiem, jaki jest związek przyczynowo-skutkowy między zainwestowaniem swoich własnych prywatnych pieniędzy, których nie odzyskam a budową stadionu? Nie zmienia to jednak faktu, że miasto powinno dokonać rewitalizacji obiektu na Śniadeckich ale wiara w to, że jak będzie piękny obiekt na 5 tysięcy miejsc to ludzie natychmiast go zapełnią należy do kategorii baśni "z tysiąca i jednej nocy". Ale z drugiej strony... Ludzi w różne rzeczy wierzą, więc można i w to...
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Cytat z Prezesa Legii "Odkąd przejąłem pełną odpowiedzialność za Legię byłem przekonany, że moją rolą jest zapewnić wszystkim w Klubie jak najlepsze warunki do pracy. Zawsze, jako właściciel i prezes Legii Warszawa, starałem się wywiązać ze swojej roli najlepiej jak potrafię. Ale ostatnie mecze - z mistrzem Luksemburga, a wcześniej z mistrzem Słowacji - pokazały, że moje założenia były błędne. Zapewniając piłkarzom warunki na wysokim europejskim poziomie mam też prawo wymagać pełnego zaangażowania. Tymczasem przegraliśmy z klubami, które mogą nam pozazdrościć warunków do pracy pod każdym względem. Z klubami, które mogłyby tylko pomarzyć o budżecie, wynagrodzeniach oraz wydatkach transferowych na poziomie Legii. " gdyby tylko pieniadze byly wazne to Katar Na Zmiane z Emiratami byliby mistrzami swiata.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

Sun Tzu pisze:Wiesz... Moim zdaniem, jeżeli ktoś chce naprawdę wyłożyć pieniądze na grający w "okręgówce" klub to nie stawia warunków wstępnych, bo każdy, kto choć troszeczkę interesuje się piłką nożną, doskonale wie, że biznesu na "okręgówce" się nie zrobi. Bo niby w jaki sposób? Sprzeda za 50 czy 100 tys. zawodnika z "okręgówki" do ekstraklasy i odzyska zainwestowane środki? Więc nie bardzo rozumiem, jaki jest związek przyczynowo-skutkowy między zainwestowaniem swoich własnych prywatnych pieniędzy, których nie odzyskam a budową stadionu? Nie zmienia to jednak faktu, że miasto powinno dokonać rewitalizacji obiektu na Śniadeckich ale wiara w to, że jak będzie piękny obiekt na 5 tysięcy miejsc to ludzie natychmiast go zapełnią należy do kategorii baśni "z tysiąca i jednej nocy". Ale z drugiej strony... Ludzi w różne rzeczy wierzą, więc można i w to...
Złośliwość albo brak znajomości tematu . Równie dobrze można było napisać że chciał wyłożyć kasę na grający w 1 lidze podkarpackiej klub . Człowiek chciał zainwestować w klub piłkarski Czarni 1910 Jasło posiadający drużyny zarówno w 1 lidze jak i w klasie okręgowej obecnie. Głównym jego celem bo nie jesteś jak widzę kompletnie w temacie a wypowiadasz się zdecydowanie było nie wyłożenie kasy w seniorów ale w młodzież,która w przyszłości miałaby stać się kołem napędowym seniorów. Te dzieci musza mieć jednak zapewniona bazę treningową a następnie SMS aby chciały pozostać w Jaśle a nie odchodzić do Rzeszowa czy Krosna.
W Niecieczy takze kiedys nikt nie wierzył w cuda a stadion postawiony na polu kukurydzy przyciąga nieraz 3 tyś. publiczność.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

A narazie juniorzy pregrali swoje mecze z Wolczanka 4:0 I z Ziomkami 4:1 wiec kola napedowego brak.....Szukajmy wzmocnien...Podobno Brozyna jest bez klubu... ;)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

kibic jks1910 pisze:A narazie juniorzy pregrali swoje mecze z Wolczanka 4:0 I z Ziomkami 4:1 wiec kola napedowego brak.....Szukajmy wzmocnien...Podobno Brozyna jest bez klubu... ;)
Tak brak i o tym własnie pisałem a będzie coraz gorzej bo najlepsi 12-13 latkowie odchodzą do innych miast a ci co pozostają gdy mają 17-18 lat czyli wieku juniora idą grac do seniorów za 100,150 zł. na tzw. wioski. Takie czasy. Co do wzmocnień to mam pytanie ,jesteś chociażby członkiem klubu 100 że tak pouczasz i szukasz wzmocnień ? Ty czytasz co czasami ludzie piszą? Wyjaśniałem w czwartek bodajże ile mamy kasy i ile taka zabawa w piłkę kosztuje. Masz pieniądze? to mogę Ci podpowiedzieć kilka nazwisk zawodników na których nas nie stać a przydaliby się w drużynie. Irkowi daj spokój bo chłopak swoje przeżył i na razie nie ma mowy o grze w piłkę. Są osoby które czasami myślą szybciej od Ciebie i temat był omawiany z Irkiem.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Nie jestem czlonkiem klubu 100 , ale pomagam jak moge. Gdyby Na stronie klubowej Bylo wiecej info ,to pewnie uniknelibysmy wielu niepotrzebnych komentarzy. Pozdrawiam. Aha, nikogo nie pouczam I doceniam prace innych :ok:
Awatar użytkownika
Speedoo
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Speedoo »

Od dawna tylko pierd... Swoje mądrość. [...] takich gości.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

5 wrzesnia w PP zagramy z Osiekiem....Mam nadzieje , ze to bedzie fajny sparing. ;)
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

ODPOWIEDZ