CZARNI Jaslo-Polonia Kopytowa 31 maja 17.00

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kibic07
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 21 lutego 2012, 19:52

Re: CZARNI Jaslo-Polonia Kopytowa 31 maja 17.00

Post autor: kibic07 »

porównajcie budżety klubów to wam da do myślenia w jaśle 150 tys nie wystarcza a oni maja 10 razy mniej
sem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 2 czerwca 2017, 09:31

Re: CZARNI Jaslo-Polonia Kopytowa 31 maja 17.00

Post autor: sem »

kibic07 pisze:porównajcie budżety klubów to wam da do myślenia w jaśle 150 tys nie wystarcza a oni maja 10 razy mniej
Polonia Kopytowa - 16 350 zł (w 2016r. w 2017 pewno podobnie - znajdę to wrzucę)- ledwo pewnie na wyjazdy starczy, a sędziowie, woda do picia, stroje, buty itd. a i jeszcze młodzież.. Szacun dla chłopaków, że za piwko pewnie grają.

https://www.chorkowka.net/chorkowka/336 ... ostac-klub

Jeszcze zobaczmy jak wygląda sytuacja sąsiada z Łężyn: https://ngrod.pl/sport/103-sport-i-pieniadze.html Bardzo fajna tabelka z rozpiską co i na co idzie.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: CZARNI Jaslo-Polonia Kopytowa 31 maja 17.00

Post autor: CYNGIEL »

kowalski38200 pisze:Mam wielką nadzieję że oni sprzedali ten mecz i nie grali na poważnie. :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:
Też takie myśli mi przychodzą.Nie popieram tego,ale myślę,że lepiej gdyby tak było. :kwasny:
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: CZARNI Jaslo-Polonia Kopytowa 31 maja 17.00

Post autor: _WHISKEY_ »

[quote="Sun Tzu"]Hmm... Z tego, co pamiętam to Damian Tłuściak bez problemu "łapał" się do składu Czarnych. Odszedł, bo stwierdził, że wyjeżdża zagranicę, a potem grał w Kopytowej.[/]

Z tego co ja pamiętam, Damian miał dwie przygody z Czarnymi.
Pierwsza nieudana, konkurencja duża, czasy prezesa Węgrzyna, broniłem go zawsze na forum bo uważałem, że ma fantastyczną koordynację ruchową, do grania w piłę materiał super, ale talent to nie wszystko.
Druga przygoda z Czarnymi do przemilczenia.
ODPOWIEDZ