Stadion na Stulecie !

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: CYNGIEL »

kibic jks1910 pisze:Inwestycja w Trzcinicy w 70 % jest finansowana przez PZLA i powstaje dlatego , ze maja tam mistrzynie Polski i klasy sportowe . Niestety, na razie piłkarze nie maja się czym pochwalić, wiec o stadion będzie trudno :( .
Niedawno,parę lat temu było się czy pochwalić,Czarni awansowali do III ligi,a szału z inwestycjami w stadion nie zauważyłem.Zawsze było dennie.Ostatnia poważniejsza inwestycja to montaż krzesełek za burmistrz Kurowskiej.Pamiętajmy o tym przy wyborach. :wstyd: :zly:
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: kibic jks1910 »

Z całym szacunkiem ..ale III liga to jednak trochę mniej niż Mistrz Polski ..nawet LZS ..Jestem pewien , ze gdyby Czarni zaistnieli w Pucharze Polski to na pewno nastrój dla sportu by się w Jasle poprawil ..
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: CYNGIEL »

kibic jks1910 pisze:Z całym szacunkiem ..ale III liga to jednak trochę mniej niż Mistrz Polski ..nawet LZS ..Jestem pewien , ze gdyby Czarni zaistnieli w Pucharze Polski to na pewno nastrój dla sportu by się w Jasle poprawil ..
Czy na pewno? Stal Sanok grała w Pucharze Polski z Legią i niewiele jej to dało.Dziś niema Stali Sanok. :niepewny: ;)
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: kibic jks1910 »

Ale jest MOSIR Sanok i tez dostanie 6 mln !! na modernizacje stadionu Wierchy ..I tez dofinansowanie z PZLA ..A ostatnia duza inwestycja w Jasle to rondo przy Biedronce na Szkolnej....Pewnie będzie imienia M.L. Kaczynskich .
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: CYNGIEL »

Z tym się zgadzam w 100%.W Jaśle ze sportem całkowite dno i to nie tylko dotyczy Czarnych ,na których osobiście mi najbardziej zależy ale we wszystkich dziedzinach. :wstyd:
Krecik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 grudnia 2017, 14:39

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: Krecik »

Jeśli wniosek dofinansowanie w Warszawie przejdzie to w przyszłym roku ruszy budowa stadionu w Czeluśnicy podobnego jak ten w Chorkówce.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: _WHISKEY_ »

jajaślanin pisze:Sorry , ale te dzienniki które kupuję od lat zawsze mają taką samą cenę ... o jakich tytułach mówisz , tak z czystej ciekawości pytam ?
Przepraszam, wyraziłem się mało precyzyjnie.
Poza wydaniem piątkowym, dzienniki typu Nowiny/Dziennik Polski miały stałą cenę w tygodniu, piątek nieco odbiegał z racji dodatku w postaci programu TV.
Miałem na myśli reklamodawcę, ponieważ współpracowałem z MediaPress, i reklama w poniedzialek i piątek jest najdroższa. Znacząco droższa ! Poniedziałek bo wyniki sportowe, a piątek bo program TV i inne duperele.
Czyli sport waży na cenie gazety i to bardzo.

Ps. Wydań papierowych nie kupuję od dawna, nie wiem jak obecnie wyglądają ceny dzienników.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: lato »

Wczoraj na sesji miejskiej zatwierdzano budżet miasta Jasła. ...Dzisiaj po południu radni spotkali się ponownie. Przed przystąpieniem do głosowania nad zgłoszonymi przez nich poprawkami burmistrz Ryszard Pabian poprosił o przyjęcie autopoprawki do projektu uchwały budżetowej, uwzględniającej wprowadzenie nowego zadania inwestycyjnego polegającego na rozbudowie boiska treningowego przy ulicy Śniadeckich 15 z wykonaniem sztucznej nawierzchni o polu gry 100×60 metrów. Miasto zamierza przeznaczyć na ten cel kwotę 200 tysięcy złotych, a źródłem pokrycia ma być przesunięcie wydatków zaplanowanych na zakup nieruchomości pod inwestycje.
Udało się także zwiększyć pule dotacji dla klubów na 2018r. ...Radni musieli więc przegłosować pozostałe dziesięć propozycji swoich kolegów. Zgodzili się oni jedynie na zwiększenie o trzydzieści tysięcy złotych (do łącznej kwoty 690 tysięcy złotych) dotacji celowej dla klubów sportowych działających na terenie miasta w ramach ustawy o sporcie, co zaproponował Krzysztof Pec. Źródłem finansowania będą wydatki przeznaczone na obsługę długu publicznego. Pozostałe dziewięć nie uzyskało niezbędnego poparcia....
Jak więc widać nie można się poddawać i trzeba walczyć w słusznej sprawie do końca.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: kibic jks1910 »

Fajnie ...ale czy 200 tys wystarczy na wykonanie sztucznej murawy z oświetleniem i chociaż ze 100 miejsc siedziacych ? Przydałoby się tez wyremontować "sektor huta " :| . Może nareszcie cos drgnęło . Warto dodac ze poprawke do budżetu zgłosił Trener Hap . Dziękujemy :ok: A tak przy okazji to ile w tym roku wyniesie dotacja dla Czarnych bo nie mogę doczytać ...
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: jajaślanin »

kibic jks1910 pisze:Fajnie ...ale czy 200 tys wystarczy na wykonanie sztucznej murawy z oświetleniem i chociaż ze 100 miejsc siedziacych ? Przydałoby się tez wyremontować "sektor huta " :| . Może nareszcie cos drgnęło . Warto dodac ze poprawke do budżetu zgłosił Trener Hap . Dziękujemy :ok: A tak przy okazji to ile w tym roku wyniesie dotacja dla Czarnych bo nie mogę doczytać ...
Albo ja nie zrozumiałem albo Ty , ale w tekście @lato jest mowa o boisku treningowym , więc raczej chyba trybuny tam potrzebne nie będą , a i oświetlenie może okazać się zbędne . Jednak na stronie urzędu jest mowa ogólnie o rozbudowie boiska , bez szczegółów . Jak dojdzie do tej inwestycji to przekonamy się co naprawdę powstanie , jednak nie oczekiwałbym , że stanie się to szybko ( wzorem niech tu będzie kwestia rozbudowy kładki na Gądkach , która do dziś nie ruszyła ) .
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: CZ_1910 »

Cieszy informacja, że powstanie to boisko. Jeszcze tylko kilka przetargów, odwołań i może za jakiś rok zacznie się ta budowa. Boisko Potrzebne na JUŻ!
Miałem sen piękny sen o stadionie.. :)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: lato »

kibic jks1910 pisze:Fajnie ...ale czy 200 tys wystarczy na wykonanie sztucznej murawy z oświetleniem i chociaż ze 100 miejsc siedziacych ? Przydałoby się tez wyremontować "sektor huta " :| . Może nareszcie cos drgnęło . Warto dodac ze poprawke do budżetu zgłosił Trener Hap . Dziękujemy :ok: A tak przy okazji to ile w tym roku wyniesie dotacja dla Czarnych bo nie mogę doczytać ...
Pomieszanie z poplataniem w twoim poscie niestety.
Warto czytać dany temat nie tylko od ostatniego postu. Koszt boiska ze sztuczna nawierzchnią oraz oświetleniem to kwota około prawie 2 mln. złotych o czym pisałem. Lokalizacje wskazywaliśmy jako klub na miejscu bocznej płyty i jeśli dojdzie do budowy na terenie Śniadeckich to własnie tam będzie. Sektor huta remontowany w najbliższym czasie nie będzie a raczej zamknięta część stadionu od strony huty . Tak cos drgnęło bo kilka osób uparło się i walczy o to żeby coś dla piłki nożnej powstało. Autopoprawkę zgłosił Burmistrz Pabian a nie trener Hap,ten działał zupełnie w inny sposób i za to mu Dziękuje. o Dotacji nie możesz doczytać bo do wczoraj nie znana była pula przeznaczona na dotacje celowe dla klubów. Teraz Pan Burmistrz podzieli i pewno końcem stycznia będziemy znać podział. Nasz klub złożył wniosek z wyliczeniem na 200 tyś. złotych.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: wlad »

https://www.facebook.com/WislokStrzyzow ... 7498182232

Tam już ruszyli z kopyta - całkiem nowy obiekt, bydynek, trybuny, pyta sztuczna, płyta normalna...

Choć pewnie na okręgówkę ale będzie.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: CYNGIEL »

Nie za wiele ale cieszy.Jak będzie boisko treningowe to łatwiej będzie utrzymać płytę stadionu w przyzwoitym stanie.Szkoda,że treningowe nie będzie z 10m szersze.Długość 100 jest OK ,a szerokość mogła by być 70.Najważniejsze jednak,że coś ruszyło. :ok:
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: kibic jks1910 »

To co właściwie można będzie zrobić za te 200 tys ? Chyba tylko projekt ?? ;)
ODPOWIEDZ