Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: viking78 »

http://www.stal.krasnik.info/

Stal Kraśnik wycofuje się z rozgrywek

Poniedziałek, 9 Lip 2012-20:13 | Autor: JN

W dniu dzisiejszym na kolejnym posiedzeniu spotkał się zarząd klubu. W spotkaniu wzięli udział Wiceburmistrz Jarosław Stawiarski, Przewodniczący Rady Miasta Tadeusz Członka, Przewodniczący Rady Sportu Adam Jackiewicz oraz dyrektor Wiesław Wołoszyn z FŁT. Celem spotkania była omówienie sytuacji finansowej w jakiej znalazła się Stal Kraśnik.
Zarząd klubu nie znajdując możliwości zdobycia środków finansowych na dalszą działalność klubu podjął decyzję o wycofaniu drużyn FKS "Stal" Kraśnik z rozgrywek na wszystkich szczeblach.
Zarząd Klubu FKS "Stal" Kraśnik złożył w dniu dzisiejszym rezygnację, jednocześnie podejmując uchwałę o zwołaniu Walnego zebrania członków klubu zgodnie z Rozdziałem VI Statutu Klubu(§38,§39) w dniu 22 sierpnia 2012 r.
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: Messer »

co w związku z wycofaniem Stali Kraśnik ? nasza liga bedzie 15-zespołowa czy wskoczy 3 drużyna z 4 ligi lubelskiej , czyli rezerwy Górnika Łęczna czy jakieś inne rozwiazanie ?
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: lato »

Słow kilka o lokalnym rywalu i jego finansach.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /150809918
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: kuba1975 »

a co mnie qurwa obchodzi klub krosnienskich cyganow.......
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: czarni-fan 1910 »

walka o utrzymanie cyganow ? :szok: przeciez mieli walczyc z nowym sponsorem o 1 lige :wstyd:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: CYNGIEL »

Stadion miał być na 10 tysięcy widzów. ;)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: lato »

Wkleiłem ten artykuł raczej po to aby kibice mieli porównanie pomiedzy zainteresowaniem sportem w Krosnie a naszym miastem.My po awansie do 3 ligii mielismy 200 000 zł. plus około 80 000zł. od sponsorów(głównie jednego) na cały klub z grupami młodziezowymi i całą infrastukturą.W Krosnie prawie 350 000 zł.jest tylko na samych seniorów bez obiektów itp. na jedna rundę.To tak, aby miec świadomosc gdzie jestesmy My jako miasto Jasło a gdzie Krosno.
Małzer68
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 13:33

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: Małzer68 »

Do tego dopisz, że przez lata grali w 3 lidze i spłacali i spłacili w końcu kilkaset tysiecy długu, czego w twoim poście nie ma, teraz mają nowego sponsora, który stawiał kiedys Podbeskidzie na ,, nogi,, a u nas całe g. A znowu w sobote w Krośnie na meczu z Resovią można bedzie zobaczyć wiele twarzy z Jasła...
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: CYNGIEL »

Fakt.Bez porównania. I nie tylko w sprawie piłki nożnej.Nasi włodarze w większości spraw są beznadziejni. :zalamany:
arda18
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 28 sierpnia 2012, 13:17

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: arda18 »

czarni-fan 1910 pisze:walka o utrzymanie cyganow ? :szok: przeciez mieli walczyc z nowym sponsorem o 1 lige :wstyd:
Po tym sezonie dojdzie do reformy 3 ligi, z której może nawet spaść 16 drużyn (na 18!) przy niekorzystnych wynikach drużyn z lubelskiego i podkarpackiego w II lidze stąd zapewne mówią o utrzymaniu :)
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: wlad »

No i ścianka z reklamą produktu z jasielskiej rafinerii...
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: CYNGIEL »

arda18 pisze:
czarni-fan 1910 pisze:walka o utrzymanie cyganow ? :szok: przeciez mieli walczyc z nowym sponsorem o 1 lige :wstyd:
Po tym sezonie dojdzie do reformy 3 ligi, z której może nawet spaść 16 drużyn (na 18!) przy niekorzystnych wynikach drużyn z lubelskiego i podkarpackiego w II lidze stąd zapewne mówią o utrzymaniu :)
Oni spadają a my wchodzimy do IV ligi. :ok:
Małzer68
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 13:33

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: Małzer68 »

lato pisze:Wkleiłem ten artykuł raczej po to aby kibice mieli porównanie pomiedzy zainteresowaniem sportem w Krosnie a naszym miastem.My po awansie do 3 ligii mielismy 200 000 zł. plus około 80 000zł. od sponsorów(głównie jednego) na cały klub z grupami młodziezowymi i całą infrastukturą.W Krosnie prawie 350 000 zł.jest tylko na samych seniorów bez obiektów itp. na jedna rundę.To tak, aby miec świadomosc gdzie jestesmy My jako miasto Jasło a gdzie Krosno.
350 tyś na jedną rundę, no to pojechałeś po całości, skąd masz takie info, chyba tylko to podajesz żeby się lepiej poczuć albo znowu jątrzyć na forum, bzdura, oni mieli podobne długi jak my i je spłacili grając w 3 lidze człowieku, wszędzie szukasz usprawiedliwień, wszysccy dookoła sa winni, a tu same sukcesy.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: lato »

Małzer68 pisze:
lato pisze:Wkleiłem ten artykuł raczej po to aby kibice mieli porównanie pomiedzy zainteresowaniem sportem w Krosnie a naszym miastem.My po awansie do 3 ligii mielismy 200 000 zł. plus około 80 000zł. od sponsorów(głównie jednego) na cały klub z grupami młodziezowymi i całą infrastukturą.W Krosnie prawie 350 000 zł.jest tylko na samych seniorów bez obiektów itp. na jedna rundę.To tak, aby miec świadomosc gdzie jestesmy My jako miasto Jasło a gdzie Krosno.
350 tyś na jedną rundę, no to pojechałeś po całości, skąd masz takie info, chyba tylko to podajesz żeby się lepiej poczuć albo znowu jątrzyć na forum, bzdura, oni mieli podobne długi jak my i je spłacili grając w 3 lidze człowieku, wszędzie szukasz usprawiedliwień, wszysccy dookoła sa winni, a tu same sukcesy.
Ponad 300 tysięcy złotych zamierzają wydać działacze Karpat Krosno na rundę jesienną. To ma zapewnić utrzymanie się w III lidze na kolejny sezon.
W Krośnie nie wyobrażają sobie, aby Karpaty miały się nie utrzymać w III lidze.
- Nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie grali w kolejnym sezonie na dotychczasowym szczeblu rozgrywkowym. To cel, na realizację którego trener Szymon Szydełko otrzymał wszelkie narzędzia jakich oczekiwał - powiedział Marek Penar, prezes Karpat Krosno na wczorajszej konferencji prasowej.
- Chcemy się bawić w piłkę nożną, ale na odpowiednim poziomie. Budżet jest zabezpieczony, wydamy tyle, ile trzeba będzie. Deklarowane na zebraniu 300 tysięcy zł na tę rundę nie wystarczą. Pojawią się dodatkowe środki.Być moze sie troche pomyliłem bo z nowych informacji z kregu Zarzadu Karpat mam informacje ze to nie 350 ale bliżej 400 tyś.na runde jesienną.
Nie jątrze w odróznieniu od Ciebie i 2 innych uzytkowników,nie usprawiedliwiam sie bo nie mam przed kim ani z czego.Nie czuje sie wcale jakos fajnie bo wczoraj seniorzy Czarnych w pierwszym meczu tylko zremisowali zamiast zdecydowanie prowadzic po pierwszej połowie.Coś ci nie odpowiada?mam juz stałą odpowiedz,przyjdz,wyłóz chocby 1 tysiaka,pomóż klubowi,zostań członkiem Zarzadu,moze prezesem ,poczuj jaki to miód a jesli nie to oszczędz sobie pisania chocby takich postów jak ten bo ja opierałem sie na artykule i rozmowie z ludzmi odpowiadającymi za zarządzanie klubem z Krosnaa ty zapewne zawiscią do obecnych władz.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Podkarpackie Kluby w roznych ligach ( II-III-IV-V liga )

Post autor: czarni-fan 1910 »

bo na tym forum sa sami znawcy i zbawiciele Czarnych.Tylko jak przychodzi co do czego w kwestii pomocy to jak psy ida do budy i siedza cicho ,a na forum anonimowo szczekaja .
ODPOWIEDZ