Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedziela

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: jarkor2013 »

Na tą chwilę trenera nie ma.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: kuba1975 »

mecz w niedziele a tu nie wiadomo kto trenerem,kto kierownikiem..
pan Samborski chodzi jak paw i sie o wszystko obraza,Kowalski nie lepszy,,,. zarzad nam sie udal..
brakuje tylko zeby zespol wycofali z rozgrywek :zly: :zly: :piwo:
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: kuba1975 »

amaro87 pisze:Była osoba która dawała połowę wypłaty na trenera Klisiewicza a drugą połowe miał dac klub. I co ? I nic z tego bo kto bedzie rozmawiał.
oj byla ale nasz zarzad to honorem sie unosi
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: kuba1975 »

http://www.90minut.pl/liga/0/liga7653.html

mecz jest w sobote zeby sobie nasi nie zapali :spi:
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: Procter »

pewnie znowu mnie wszyscy zjada na forum...powiem to co czuje i wiem i mysle...bylem za odwolaniem pana prezesa Wegrzyna....ale myslalem ze nastapi cos lepszego...a tu...kierownikia druzyny trudno spotkac...do prezesa sie wydzwania i dodzwonic sie nie mozna bo nieznanych tel nie odbiera.... a jakby to dzwonil sponsor.?? jak jest noż na garde i Pan Hap zobaczyl ze na trening przyszlo 4 zawodnikow to powiedzial ze sie tego nie podejmnie to zaczelo sie wydzwanianie do wszystich mozliwych scenariuszy i szukanie trtenera...mieliscie trenera pana Klisiewicza..ułozyl zespól z zera i to nie dzieki Panu Podkulskiemu ale dzieku Panu Klisiewiczowi Czarni utrzymali sie w lidze,... Pan Klisiewiecz odwalil kawał dobrej roboty...ale tego w Jasle i w Czarnych sie nie toleruje...jest gorzej niz za kadencji Wegrzyna...moze i zmniejszaja dług w Czarnych ale za pare mięsiecy skonczymy jak Sanok... i pewnie zaraz Pan Lato mi powie ze nic nie wiem i tak dalej...( byłem za Wami od samego poczatkui ale teraz nie macie punktu podczepiania sie ze bedzie lepiej) ale jestem blisko zawodnikow i wiem co sie w klubie dzieje i dziac sie bd dzialo...W najblizszym meczu Czarni Jasło prawdopodobnie nie wybiegna na boisko... wtedy bd widziec co z nasza ukochana druzyna Czarni Jaslo...
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: kuba1975 »

Procter pisze:pewnie znowu mnie wszyscy zjada na forum...powiem to co czuje i wiem i mysle...bylem za odwolaniem pana prezesa Wegrzyna....ale myslalem ze nastapi cos lepszego...a tu...kierownikia druzyny trudno spotkac...do prezesa sie wydzwania i dodzwonic sie nie mozna bo nieznanych tel nie odbiera.... a jakby to dzwonil sponsor.?? jak jest noż na garde i Pan Hap zobaczyl ze na trening przyszlo 4 zawodnikow to powiedzial ze sie tego nie podejmnie to zaczelo sie wydzwanianie do wszystich mozliwych scenariuszy i szukanie trtenera...mieliscie trenera pana Klisiewicza..ułozyl zespól z zera i to nie dzieki Panu Podkulskiemu ale dzieku Panu Klisiewiczowi Czarni utrzymali sie w lidze,... Pan Klisiewiecz odwalil kawał dobrej roboty...ale tego w Jasle i w Czarnych sie nie toleruje...jest gorzej niz za kadencji Wegrzyna...moze i zmniejszaja dług w Czarnych ale za pare mięsiecy skonczymy jak Sanok... i pewnie zaraz Pan Lato mi powie ze nic nie wiem i tak dalej...( byłem za Wami od samego poczatkui ale teraz nie macie punktu podczepiania sie ze bedzie lepiej) ale jestem blisko zawodnikow i wiem co sie w klubie dzieje i dziac sie bd dzialo...W najblizszym meczu Czarni Jasło prawdopodobnie nie wybiegna na boisko... wtedy bd widziec co z nasza ukochana druzyna Czarni Jaslo...
i tu zgadzam sie z Tobą w 100%

:ok: :ok:
voldemort
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 sierpnia 2014, 09:17

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: voldemort »

czy ten nieudolny zarząd zarabia jakieś pieniądze?
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

kuba1975 pisze: http://www.90minut.pl/liga/0/liga7653.html

mecz jest w sobote zeby sobie nasi nie zapali :spi:

Mecz jest w nd na 100 % na 90minut mają błąd
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: Tur »

Taktyka kłamstwa i nieobecności :wsciekly: działaczy zbiera teraz żniwo.
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: Procter »

zarzad CZarnych posuwa się juz do najgorszego rozwiazania, aby przyciagnac zawodników do gry w klubie i chodzenia na terningi...dzis moge to powiedziec ....JEST TO NAJGORSZY ZARZĄD JAKI BYŁ DO TEJ PORY!! CZARNYCH URATUJE JUŻ TYLKO CUD...
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: Procter »

Zarzad Czarnych Jasło rozwiązuje klub Czarni Jasło...pan prezes Bazan chciał to zrobic dwa dni temu powstrzymał go Pan Lato do jutrzejszego meczu...jutro Czarnych Jaslo moze juz nie byc
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

Procter skąd Ty masz takie info ?
Napisać jakiegoś "newsa" każdy potrafi ale konkrety już nie.
Niech się milion razy zastanowią i potem jeszcze z drugi bo się w razie czego będzie im to długo czkawką odbijać wszystkim po kolei !
Sanok już upadł u Nas takiej opcji NIE może być !

A tak na marginesie jest to temat dotyczący wyjazdu kibiców na ten mecz a od strony piłkarskiej rozkminkę prowadźcie w innym temacie dotyczącym tego meczu ;)
voldemort
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 sierpnia 2014, 09:17

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: voldemort »

Leśne dziadki rozwaliły jasielską piłkę
kibic07
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 21 lutego 2012, 19:52

Re: Bukowa Jastkowice - CZARNI 1910 JASŁO 24 sierpnia niedzi

Post autor: kibic07 »

voldemort pisze:Leśne dziadki rozwaliły jasielską piłkę
Jasielską Piłkę rozwalaja długi i chroniczny brak kasy , ale tak już będzie na długo bo zainteresowania Jasielską piłka brak u potencjalnych sponsorów
ODPOWIEDZ