Wislak - Zmarł ;(

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Wislak -Zmarł

Post autor: Czarny Lotos »

Znałem Marek osobiści, a poznaliśmy się na stadionie dzięki Czarnym Jasło - w porządku z niego facet był, będzie mi jego osoby brakować :(
Wierny kibic każdego meczu, a jak tylko miał czas zawsze prywatnie jeździł na wyjazdy - Czarni to była jego pasja :(
Taki młody człowiek 32 lata - życie bywa niesprawiedliwe :(
Smutny pogrzeb :(

Kondolencje [*]

P.S.
Będzie mi brakować jego komentarzy, rozmowy jak i osoby :(
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Wislak -Zmarł

Post autor: wlad »

Dzięki za info w sprawie Marka, chodziłem z Nim do szkoły graliśmy namiętnie w piłkę na wf i poza nim. Znałem go dobrze. O śmierci dowiedziałem się od kumpla ze szkoły znanego w kręgach kibiców - Rafała Więcka (Pod Papugami) strasznie szkoda mi Marka. dziś jestem prezesem jednego z pod Jasielskich klubów ale z kodem 0-17 klubu w którym dziś nic nie brakuje, a bramki w Czarnych strzela jego wychowanek. Jeszcze raz dziękuję za info w sprawie Marka.
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Wislak -Zmarł

Post autor: JURT »

Kto może powiedzieć coś konkretniej na temat śmierci Wiślaka.Czy to Lukasz B. z Kopernika??Wiem że to trochę "stary" temat ale dopiero dziś to przeczytałem.Chodziłem z nim do szkoły, mam nadzieje że to nie o niego chodzi.Za info z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Wislak -Zmarł

Post autor: Charlie_P »

tak to o niego chodzi.
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Wislak -Zmarł

Post autor: JURT »

Dzięki za info. Normalnie jestem w szoku!!Poj..... cały ten świat.
klara
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 marca 2010, 22:22

Re: Wislak -Zmarł

Post autor: klara »

Hallo,
jesten tu nowa.
Bardzo by mnie to interesowalo czy ten Marek Wojtunik pochodzi z ulicy Klasztornej?

Bedzie kto tak dobry i mnie to napisze.
Wiem ze w Jasle bardo duzo Ludzi mieszka z tym nazwiskiem. Ja mieszkam w odleglosci 2000 km od Jasla.
Dziekuje za informacje.
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Wislak -Zmarł

Post autor: Łysy »

klara pisze:Hallo,
jesten tu nowa.
Bardzo by mnie to interesowalo czy ten Marek Wojtunik pochodzi z ulicy Klasztornej?

Bedzie kto tak dobry i mnie to napisze.
Wiem ze w Jasle bardo duzo Ludzi mieszka z tym nazwiskiem. Ja mieszkam w odleglosci 2000 km od Jasla.
Dziekuje za informacje.
Nie wiem skąd pochodzi ale wiem , że mieszkał na ulicy Sikorskiego nim zmarł :(
Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 598
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: Wislak - Zmarł ;(

Post autor: nielegalny1910 »

także spotyka nas smutna historia
Jutro odbędzie się pogrzeb dobrego Chłopaka z Cracovii ''Człowieka'' Świeć Panie Nad Jego Dusza [*] :(
Liebre
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 24 września 2010, 12:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Wislak - Zmarł ;(

Post autor: Liebre »

nielegalny1910 pisze:także spotyka nas smutna historia
Jutro odbędzie się pogrzeb dobrego Chłopaka z Cracovii ''Człowieka'' Świeć Panie Nad Jego Dusza [*] :(
Z tego co wychodzi na wierzch to wcale taki dobry chłopak z niego nie był. Co nie zmienia faktu, że ta śmierć to coś strasznego.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Wislak - Zmarł ;(

Post autor: Grunwald »

Liebre pisze:Z tego co wychodzi na wierzch to wcale taki dobry chłopak z niego nie był. Co nie zmienia faktu, że ta śmierć to coś strasznego.

Znałeś go? ze tak piszesz... wiesz w ogóle kim był jakim człowiekiem? Czy jestes tylko jedna z społeczniarskich osób która tylko potrafi dać sobą kierowac i wmówić co powie tvn . Zastanów sie zanim coś napiszesz !
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wislak - Zmarł ;(

Post autor: lato »

Ciach bajera i zamykać temat.To nie miejsce na takie wywody.
Liebre
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 24 września 2010, 12:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Wislak - Zmarł ;(

Post autor: Liebre »

Grunwald pisze:
Liebre pisze:Z tego co wychodzi na wierzch to wcale taki dobry chłopak z niego nie był. Co nie zmienia faktu, że ta śmierć to coś strasznego.
Znałeś go? ze tak piszesz... wiesz w ogóle kim był jakim człowiekiem? Czy jestes tylko jedna z społeczniarskich osób która tylko potrafi dać sobą kierowac i wmówić co powie tvn . Zastanów sie zanim coś napiszesz !
Nie, nie znałem. Gdybym znał to przedstawił bym swoją opinię jako ostateczną. Próbuję sobie wyrobić opinię na podstawie informacji z różnych źródeł, bynajmniej nie z tvn. Wiem, co się mówi na ten temat na mieście. Nie musisz tak na mnie naskakiwać, tylko dlatego, że pozwoliłem sobie wyrazić wątpliwość w temacie.
Zablokowany